evka-janekova
15.08.08,08:56
Zdravím Vás, nejaký čas som blúdila na nete a hladala ako sa píše žiadosť o výživné. Aj tu na porade, aj cez google. Aj tu na porade som sa čosi nahľadala, ale aj linky som dostala na tému výživné, ale tam nebolo to čo som chcela ja. Našla som žiadosť o náhradné výživné, o zvýšenie alebo zníženie výživného a tak. :(

Potrebovala som vedieť ako sa píše to úplne prvé na Okresný súd, hneď po narodení babatka... nakoniec som sa dopátrala k tomu, že to nie je žiadosť, ale :D Návrh :D na určenie výživného. (jedno slovo a taká patália).

Tak to sem prilepím, môže sa na to niekto pozrieť a vytknúť nejaké chyby prípadne čo tam ešte doplniť.

Hadam to niekomu pomôže

Krásny dník
kukucka1979
25.08.08,20:03
Ahoj, ja sa tu s netom tiez morim... ale hladam navrh na zvysenie vyzivneho... nikde neviem najst nejaky vzor.... prosim ta, kde si nasla zvysenie??? dakujem moc.
evka-janekova
26.08.08,05:41
No našla som nieco, treba to upraviť. Hadam ti to pomôže...

Nech sa páči. ;)
evka-janekova
26.08.08,05:50
Ešte som našla toto... to je asi lepšie ako to prvé...je to jednoduhšie...
kukucka1979
09.02.09,21:09
Ešte som našla toto... to je asi lepšie ako to prvé...je to jednoduhšie...
Dakujem ti velmi pekne... Skor pouzitelne asi to prve. Nechcem tam uvadzat, ze mojmu drobcovi nemozem poskytnut plnohodnotnu starostlivost :-(
Dakujem este raz.
MartinkoK
10.02.09,06:28
Ešte by som chcela podotknúť, že ak nemáte zverené dieťa súdom v prvom rade zakomponujte do návrhu, komu má súd dieťa zveriť.
kukucka1979
10.02.09,16:44
Ešte by som chcela podotknúť, že ak nemáte zverené dieťa súdom v prvom rade zakomponujte do návrhu, komu má súd dieťa zveriť.
Dakujem za radu. No rozvedena som uz rok a maly je zvereny mne do vychovy a teraz zacal syn chodit do prvej triedy a chodi na tenis, co je dost financne narocny sport. Tak skusim poziadat o zvysenie a uvidim, ci to prejde.
trunka
12.06.09,05:06
Super, dakujem, mne ten navrh pomohol, uz to len dat na sud..