kosto1
15.08.08,10:16
Zdravým Poraďákov,

a chcem sa na vás obrátiť s nasledujúcou vecou.
Hľadám zručnú,spoľahlivú a samostatnú firmu,alebo partiu na založenie a vybudovanie hrubej stavby rodinného domu v Banskej Bystrici.Základný material si viem zabezpečiť sám. Firma by si mala vedieť sama zabezpečiť beton a iné veci,ktoré urgentne pochybia.
220870
15.08.08,17:20
Neviem ako v Bystrici ale na západnom Slovensku budte hľadať ťažko.
Milan.Žiška
15.08.08,17:33
Na západnom Slovensku už ani nehľadajte - dobrú partiu bez práce nenájdete.( Všetci dobrí už prácu majú alebo už nie sú na Sloevnsku.)

Smola - na zimu sa vrátia " dúfam že budú mať dosť zarobené.
petmar
18.08.08,07:54
V BB som našiel partiu na zateplenie a fasádu, je to horror. Nikdy by som si nepomyslel, že môžu byť "profesionáli" takíto tupí, mantaví či ako to ešte nazvať. Naozaj je nevyhnutné sám si naštudovať všetko, čo idete robiť, vlastnosti materiálov, ich kombinácia atď a stále alebo viackrát za deň byť pri nich. Boli často sami a teraz sa mi to vypomstilo. Každému radím, urobte si aspoň riadnu zmluvu...
Rosch
19.08.08,19:28
V BB som našiel partiu na zateplenie a fasádu, je to horror. Nikdy by som si nepomyslel, že môžu byť "profesionáli" takíto tupí, mantaví či ako to ešte nazvať. Naozaj je nevyhnutné sám si naštudovať všetko, čo idete robiť, vlastnosti materiálov, ich kombinácia atď a stále alebo viackrát za deň byť pri nich. Boli často sami a teraz sa mi to vypomstilo. Každému radím, urobte si aspoň riadnu zmluvu...

Je to bohužiaľ tak - ak nechodíte denne na stavbu a nekontrolujete ich, pokazia čo sa dá! Navyše do stavby Vám naimplementujú nie vždy materiál I. triedy akosti, ale na faktúre bude zaručene vyčíslená I. trieda! Z tohoto dôvodu je veľmi vhodné a osožné mať dobrý stavebný dozor, ktorý sa s "majstrami" nepozná...! Lepším variantom je byť remeselne zručný a robiť všetko svojpomocne...ale to je pre veľa z nás nemožné!