Adkah
15.08.08,13:07
Dobrý deň všetkým. Čo hovoríte na značku BEKO? Máte niekto s touto značkou skúsenosť? Prípadne máte nejaký spotrebič doma? Ako ste spokojný?
Ďakujem za všetky názory a skúsenosti.
Zuzka10
15.08.08,11:13
Mám umývačku BEKO. Používam to len pár mesiacov, ale som spokojná.:)
dominika
15.08.08,11:43
Ja mám BEKO pračku 2 roky a umývačku 2 mesiace, obidve som kúpila za super nízke ceny, umývačka má dokonca záruku na 5 rokov.
A všetko funguje super. Spokojnosť.
Chcem si ešte kúpiť sušičku na bielizeň a myslím, že si zase vyberiem BEKO, lebo keď som porovnávala parametre a ceny, vyšli mi najsuper.
Adkah
15.08.08,16:18
A má niekto aj chladničku?
Paula
15.08.08,16:24
To je akože firemný prieskum?:)
endrju
15.08.08,17:22
... prieskum :cool: alebo "c" je správna odpoveď :rolleyes: alebo tvorcovia reklám zvyknú byť dosť kreatívni ;) alebo ... :)
Barakon
16.08.08,10:19
Funguje, pokiaľ sa nepokazí, a potom nastáva problém, nájsť mechanika na opravu, astronomické ceny opravy a ešte večšie ceny náhradných dielov, proste katastrófa podľa mňa sú to jednorazové spotrebiče po nejakej závade zahodiť a kúpiť inú značku, najlepšie to čo sa vyrába na Slovensku napr. Whirlpool ap.
Adkah
18.08.08,07:30
Nie, nie je to žiadný firemný prieskum, ani reklama, ale môj osobný "prieskum" pretože chcem si vytvoriť názor na túto značku. Na internete som nenašla žiadné nezávisle recenzie, prieskumy a názory.
Pretože spotrebiče majú zaujímavú cenu, a mi budeme zariaďovať celý byt spotrebičmi,tak ma zaujíma hlavne kvalita, životnosť, náhradne diely, servis a podobne. Samozrejme na základe Vašich skúsenosti, rád. :)
Ja mám overenú hlavne značku Whirlpool- práčka, Gorenje- chladnička, Orava, Philips- vysávač a iné.
Adkah
20.08.08,09:27
Už nikto nemá túto značku?
Alex_M
23.08.08,08:17
my mame pracku uz niekolko rokov a sme s nou maximalne spokojni. zatial ziadne opravy ( a to nepouzivame ani zazracne zmakcovace vody ani nic podobne.) za danu cenu to po 5 rokoch zahodis a kupis nove a mas to lepsie jak ked kupis nejaku znackovu za 2x tolku cenu.
Inak samotna znacka je Turecka alebo sa mylim?
liveman1
23.08.08,09:22
Nie, nie je to žiadný firemný prieskum, ani reklama, ale môj osobný "prieskum" pretože chcem si vytvoriť názor na túto značku. Na internete som nenašla žiadné nezávisle recenzie, prieskumy a názory.
Pretože spotrebiče majú zaujímavú cenu, a mi budeme zariaďovať celý byt spotrebičmi,tak ma zaujíma hlavne kvalita, životnosť, náhradne diely, servis a podobne. Samozrejme na základe Vašich skúsenosti, rád. :)
Ja mám overenú hlavne značku Whirlpool- práčka, Gorenje- chladnička, Orava, Philips- vysávač a iné.

Mi -- sa píše s tvrdým Y !!!
rizko
24.08.08,15:24
My máme chladničku s mrazničkou zn. BEKO už štyri roky spotreba 0,92 kW za 24 hodín, nie je hlučná, sme s ňou spokojní
Adkah
26.08.08,09:50
Mi -- sa píše s tvrdým Y !!!

No, no ja som si to neprečítala a občas škriatok vbehne do môjho písania.;) Ospravedlňujem sa.
Heni
02.11.08,06:54
teraz bola v akcii vstavaná rúra a varná platňa, tiež ma prekvapila cena...
s týmito Bekami nemáte niekto skúsenosť? ;)
ROBIN111
02.11.08,08:50
Vlastné skúsenosti s touto značkou nemám (a ani nebudem mať), ale od kolegov opravárov viem, že kvalitatívne patrí BEKO medzi najnižšiu triedu.
melbak
02.11.08,19:45
Vlastné skúsenosti s touto značkou nemám (a ani nebudem mať), ale od kolegov opravárov viem, že kvalitatívne patrí BEKO medzi najnižšiu triedu.
mam vlastne skusenosti, pracka a kondenzna susicka - necelych 20 000 cez int.z ciech, 5 rokov zaruka,
vela periem aj susim, som spokojna
elpka
03.11.08,09:04
Pred pol rokom som robila servis výrobkom na túto značku-Beko a kazili sa dosť, ale potom rušili zastúpenie na Slovensku a gescia je v Čechách, takže veľa sa ich predáva, ale ako to je teraz zo servisom neviem, lebo rušili všetky servisné strediská. A čo sa týka kvality, tak výrobok pochádza z Turecka a kvalitou patrí medzi tými nižšie o čom svedčí aj cena. Ak chceš kúpiť lacnejší výrobok, tak si najskôr over, či je v tvojom okolí zabezpečený servis, vyhneš sa tak rôznym nepríjemnostiam.;)
gazopeter
03.11.08,14:52
ja si spominam, ze pred par rokmi robili v nejakom denniku test praciek. myslim, ze to bola mlada fronta (alebo SME). a pracka BEKO dokonca nevydrzala ani ten test a pokazila sa. Mohla to byt nahoda, ale bola to najlacnejsia pracka v teste. asi na tom nieco bolo.
1andu1
12.11.08,15:25
Teraz som zariadovala kuchynu. Okrem ladnicky mam vsetko od firmy Beko. Predajca mi poradil dobre a nebol to daky mladas v Nayke, ale seriozny chlapik zaoberajuci sa predajom spotrebicov niekolko rokov. Som spokojna. Kedze nie su zbytocne predrazene o 5 rokov mozem s spotrebice zas zmenit a nemusim ich drzat 10-15 lebo boli drahe. Co sa taka servisu, neviem odkial mate informacie, ale na stranke bekosa.sk je 2 strankovy dokument obsahujuci servisne strediska.
Co sa tyka znackovych spotrebicov, pozrite si ich stranky, vsetko su to nadnarodne spolocnosti, tak kde myslite ze su ich vyrobne zavody? Tam kde je lacna pracovna sila. Tym ich vsak nechcem hanit, urcite investuju spustu penazi do roznych inovacii, ale pre mna ako bezneho spotrebitela staci to co mam. Mam pracku Elektrolux kupenu pred 4 rokmi za dakych 20 000, ale pouzivam 3 programy. Teraz to pokladam za vyhodenie penazi.
ROBIN111
12.11.08,18:25
Co sa tyka znackovych spotrebicov, pozrite si ich stranky, vsetko su to nadnarodne spolocnosti, tak kde myslite ze su ich vyrobne zavody? Tam kde je lacna pracovna sila. Tym ich vsak nechcem hanit, urcite investuju spustu penazi do roznych inovacii, ale pre mna ako bezneho spotrebitela staci to co mam. Mam pracku Elektrolux kupenu pred 4 rokmi za dakych 20 000, ale pouzivam 3 programy. Teraz to pokladam za vyhodenie penazi.Čo sa týka výrobných závodov - tam ani nejde o to, v ktorých krajinách sú postavené, ale o to s akým know-how a s akou súčiastkovou základňou pracujú.
rohff11
15.11.08,09:11
nikdy BEKO, PHILIPS, ja by som vyberal podľa ceny a spotreby energie do 10 000,-
koky76
08.12.08,11:34
CAute
my mame doma umyvacku beko priblizne 3 mesiace a zatial spokojnost a co sa tyka vyroby a servisu co tu pisete napr.pre umyvacku Whirlpool vyraba suciastky a vnutra Beko len sa to inde montuje.Takze v dnesne dobe je to uplne jedno.Ale su aj vynimky napr.Miele atd ale tych je malo a cena vysoka.
martinsiska
30.03.09,10:36
Mali sme vyse roka umyvacku riadu BEKO - predali sme ju aj s bytom a teraz si ideme, kvoli max. spokojnosti, tiez kupit BEKO.
Martin
1andu1
05.08.09,12:25
Musim zmenit nazor. Vybavila som sice kuchynu za 46 tis. vyrobkami znacky Beko, ale teraz lutujem. Prasklo mi sklo na sklokeramickej varnej doske, nic mi na nu nespadlo, nebucham hrncami,.... a reklamacia? Nemozem ani reklamaciu spisat, nikto nechce ani predajca, ani servis a ani Beko. Od spolocnosti Beko Slovakia s.r.o. som dostala odpoved "Na danom výrobku reklamujete prasknuté sklo varidlovej dosky. V autorizovanom servisnom stredisku postupovali správne, keď Vám predmetnú reklamáciu nevyriešili ako záručnú. Varidlové sklo použité v našich výrobkoch je odolné a nedochádza k jeho poškodeniu pri bežnom používaní výrobku." Pekna vyhovorka, ktora sa da pouzit na kazdu zavadu. Takze neviem na co davaju 5 rocnu zaruku?:mad: Navrhli ze si sklo mozem u nich kupit za zlavnenu cenu 120 Eur, ale to zadsej investujem do novej varnej dosky ale inej znacky.
Wotan
20.08.09,22:41
my mame pracku BEKO, ale pokazila sa hned po kupe... pracie programy trvali dvojnasobok casu a spotreba vody taktiez dvakrat tolko...

Ale reklamacia prebehla bez problemov, bol vymeneny programovy system a odvtedy funguje.
studm
08.10.09,04:19
ja mám umývačku a digestor, s obidvoma som spokojná. Keď sa vyskytol problém s myčkou, zavolala som na servisné číslo a pán ma po telefóne nanavigoval ako drobnú závadu odstrániť.:rolleyes:
martinsiska
13.10.09,06:14
Od maja pouzivame vstavanu ruru BEKO 300008. Vela funkcii za malo penazi. Primerana kvalita a plna spokojnost.Martin
sfinks
16.04.10,20:48
osobne by som si nekupoval ... ale az chcete lacny smejd .. tak mozete kupit aj to ..
rony
25.11.10,18:18
Ahoj, práve som si kúpila varnú dosku, rúru, mikrovlnku aj digestor od BEKO.
Tých, čo poznám sú spokojní, servis je bezproblémový, priamo v meste, ale nie sú kazivé aspoň podľa tých, ćo ich majú.
Napíšem po používaní svoje postrehy. Ešte plánujem kúpiť chladničku, len neviem, či je dvojmotorová.
varovanie
26.01.18,15:01
Zasadne neodporucam !
Uplne nova chladnica s mraznickou, od vyroby pokazena - zle namontovaný a hlvne nespravny dverovy kontakt, vyrobok neda sa pouzivat, oprava uz trva tri tyzdne, chcel som ako kompenzaciu dlhsiu zaruku, slusne postupovali v sulade so zakonom a nevyhoveli. Uznajte, bez chladnicky sa v 21. storoci ťažko žije.