Jurko-3
15.08.08,13:21
Dobrý deň prajem
na koho (aký úrad) sa mám obrátiť, keď chceme mať reklamu na moste, ktorý prechádza ponad výpadovku v Nitre.

Za rady ďakujem
Chobot
15.08.08,12:20
Dobrý deň prajem
na koho (aký úrad) sa mám obrátiť, keď chceme mať reklamu na moste, ktorý prechádza ponad výpadovku v Nitre.

Za rady ďakujem

No predsa na toho, komu ten most patrí. Ak je to diaľničný most, tak na správu diaľnic, ak je to cestný tak na okresnú správu ciest. Musíš si zistiť majiteľa.
misomiso
15.08.08,12:26
Len pozor na reklamy na mostoch, ten for, ze nasleduju dalsie mosty vie konkurencia niekedy poriadne vyuzit. Pamatam sa ze asi pred 10 rokmi dali na prvy most z BA reklamu na MADIT. Znela "Madit vydrzi viac". O par tyzdnov zavesila konkurencia na dalsi most "XXX vydrzi este viac". Zaklincoval to treti, ktory si vybavil reklamu dna treti most s reklamou "YYY vydrzi najviac".

Ten prvy z toho potom vysiel ako *****
Jurko-3
15.08.08,13:16
Len pozor na reklamy na mostoch, ten for, ze nasleduju dalsie mosty vie konkurencia niekedy poriadne vyuzit. Pamatam sa ze asi pred 10 rokmi dali na prvy most z BA reklamu na MADIT. Znela "Madit vydrzi viac". O par tyzdnov zavesila konkurencia na dalsi most "XXX vydrzi este viac". Zaklincoval to treti, ktory si vybavil reklamu dna treti most s reklamou "YYY vydrzi najviac".

Ten prvy z toho potom vysiel ako *****


:D :D :D Ozaj vtipné.
Idem napísať na okresnú správu ciest.
Vďaka.
Ľubica 025
18.08.08,07:20
Keď budeš mať povolenie na umiestnenie reklamy majiteľom mosta, musíš ísť reklamnú tabuľu nahlásiť na príslušný mestský úrad. Myslím, že MÚ bude žiadať aj výpis listu vlastníctva v ktorom označíš presné umiestnenie reklamy.
Jurko-3
22.08.08,07:52
Písal som už asi na 5 miest a všade sú z toho mimo, že čo to po nich chcem.
89. rok ešte nedorazil.
Ani kto je majiteľom mosta mi nevedia povedať.
Zisti som, že je to cesta II. triedy č. 513 - Hlohovecká, Nitra
Takže tam by to mala byť Slovenská správa ciest. Asi.
Otras. Obdivujem chlapikov v reklamnych agenturach, ktory toto vybavuju.
Zita5
22.08.08,09:07
Písal som už asi na 5 miest a všade sú z toho mimo, že čo to po nich chcem.
89. rok ešte nedorazil.
Ani kto je majiteľom mosta mi nevedia povedať.
Zisti som, že je to cesta II. triedy č. 513 - Hlohovecká, Nitra
Takže tam by to mala byť Slovenská správa ciest. Asi.
Otras. Obdivujem chlapikov v reklamnych agenturach, ktory toto vybavuju.


Skúste :
Jurko-3
22.08.08,20:15
Vrelá vďaka.
Skúsim.
jess
25.08.08,10:35
Ja len podotýkam, že my sme chceli reklamný banner (plachtu) 4 x 1 meter na drevený plot, mestský úrad to posunul na stavebný úrad a museli sme vybavovať stavebné povolenie !!!!!! ?????:cool::confused::confused::confused: Pretože banner bude pevne spojený s plotom (skrutkami) a to je vraj už drobná stavba !!!! :eek::eek::eek::eek::mad: Trvalo to 2 mesiace !!!!

Toť zákony SR ....
rickman
25.08.08,14:55
Ja len podotýkam, že my sme chceli reklamný banner (plachtu) 4 x 1 meter na drevený plot, mestský úrad to posunul na stavebný úrad a museli sme vybavovať stavebné povolenie !!!!!! ?????:cool::confused::confused::confused: Pretože banner bude pevne spojený s plotom (skrutkami) a to je vraj už drobná stavba !!!! :eek::eek::eek::eek::mad: Trvalo to 2 mesiace !!!!

Toť zákony SR ....

Minule som položil kameň na kameň. Mám túto čiernu stavbu zlegalizovať? :---