sthruska
16.08.08,06:11
Potrebujem sa ho zbaviť. Chcem nainštalovať ovládače na dvojjadrový procesor a MS záplaty vyžadujú tvrdo SP2
Ide to nejako?
Fero11
16.08.08,12:47
Nemam SP3, ale co som sa docital, tak, daj zobrazit skryte a systemove subory
– Windows-$NtService Pack Uninstall$-otvorit a potom otvorit sl. Spuninst a v tam je instalator pre odinstalovaniei SP3
sthruska
17.08.08,08:13
No tak to to je problém. Ja to pravidelne mažem - kvôli zaberaniu miesta na disku a ešte som to nikdy nepoužil.
Teraz by som rád :)
robovi
17.08.08,09:15
No tak to to je problém. Ja to pravidelne mažem - kvôli zaberaniu miesta na disku a ešte som to nikdy nepoužil.
Teraz by som rád :)
ale vsak v pridat, alebo odobrat programy by mal byt ten sp3 odstranitelny, teda ak je to v xp
sthruska
17.08.08,10:37
Práve, že tam nie je. Ináč by som sa nepýtal. Použil som viac programov, ale nedetekoval ho ani jeden.
Svoj problém som napísal na MS SK. Nejde tak ani o odstránenie SP3 ako dve záplaty (pre lepšie delenie úloh pri dual core CPU) si vyžadujú tvrdo SP2. Uvidím, čo odpovedia.
duves
19.08.08,08:04
Vec ma hačik. Ak je instalacne W XP so SP3, je ten balik SP3 integrovany na inštalačnom CD/DVD a tak sa v programoch na odobratie neukáže. Uplne dobre je mat povodnu verziu XP a sam si aktualne SP instalovat.
Este vyskusaj toto: nainstaluj SP3 solo a potom odinstaluj cez programy - odobratie.
sthruska
19.08.08,10:21
Už je to bezpredmetné
1 - podľa MS SP3 obsahuje dané záplaty
2 - spustil som službu verifier a prestal mi fungovať PC. Takže som nakoniec všetko znova inštaloval.
rakerian
22.08.08,07:51
Ak by však niekto chcel odinštalovať SP3, tak MS ponúka postupy: http://support.microsoft.com/kb/950249 ;)