fachman
16.08.08,11:51
Zdravím poraďákov.Poprosím o radu.Mame namontovala Žilinská firma čističku vody na báze filtrov -aquatrend 5OOO M E.Chce do 7 dní odstúpiť od zmluvy,môže? Ďakujem.
arizona
17.08.08,12:13
Skús prečítať zmluvu.Malo by tam byť uvedené, za akých podmienok (príp.do koľko dní) sa dá od zmluvy odstúpiť.
charonme
25.08.08,11:21
Chobot
25.08.08,12:02
Zdravím poraďákov.Poprosím o radu.Mame namontovala Žilinská firma čističku vody na báze filtrov -aquatrend 5OOO M E.Chce do 7 dní odstúpiť od zmluvy,môže? Ďakujem.


http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=10


To kúpila cez internet? Ak nie, tak podľa tej rady od charonme nemôže odstúpiť do 7 dní. To platí len pre podomový predaj a nákup cez internet. Navyše neide len o tovar, ale aj o službu - montáž. Treba si naozaj preštudovať zmluvu.
charonme
26.08.08,10:15
veru, na tej linke su uvedene podmienky kedy sa to da uplatnit
kveti
13.08.09,12:32
preco chces odstupit od zmluvy
Chobot
13.08.09,12:39
preco chces odstupit od zmluvy

mimotemy

kveti, téma je skoro rok stará, medzitým to už určite vyriešili...:cool:
kveti
13.08.09,12:52
DO KELU NEPOZERAM DATUM PREPACTE
Chobot
13.08.09,13:17
DO KELU NEPOZERAM DATUM PREPACTE

V pohode, nič sa nedeje, len aby si sa zbytočne netrápila s písaním..
mimonenka
13.02.11,17:39
Prosim vas mam taky isty problem, kupila som cisticku vody od aquatrendu, namontovali mi ju hned po podpise zmluvy ale chcela by som od zmluvy do sedem dni odstupit. Prosim poradte mi.
Chobot
13.02.11,22:10
Prosim vas mam taky isty problem, kupila som cisticku vody od aquatrendu, namontovali mi ju hned po podpise zmluvy ale chcela by som od zmluvy do sedem dni odstupit. Prosim poradte mi.

Ak to v zmluve nie je uvedené, tak nemôžeš odstúpiť.
bambin0
09.12.11,09:01
Dobry den,
chcem sa spytat ze ci sa niekomu podarilo odstupit od zmluvy uzavretej z aquatermom na nakup ich filtracneho zariadenia. Moja znama s nimi uzavrela zmluvu. Je to napisane ako pyramidova hra, nieco ako "herbalife" z 90 tych rokov. Samozrejme ze za velke peniaze, ktore ich "zakaznik", resp. "predajca" sa zaviaze v zmluve zaplatit, ak nezozenie klientov. Je to uplne prehladna pyramida, ktora krici na kilometre, ale aj tak na to ludia skocia, kedze su na uvodnom steretnuti patricne "vybrainvasovovani". Ihned som poradil znamej navstivit pravnika a odstupit od zmluvy. Pravdepodobne sa ale nevyhene plateniu obrovskeho penela, na ktorom sa firma zivi, kedze zmluvu je napisana na predaj sluzby. A firma si moze zauctovat na pripravu sluzby usli zisk.
Zaroven chcem vsetkych upozornit na tuto firmu, aby si zvazili podpis ponukanej zmluvy, kedze sa jedna o pyramidovu hru.
bambin0
09.12.11,12:27
pravnik po precitani zmluvy odporucil neprevziat tovar, resp. nenechat si ho nainstalovat a zmluvu vypoved bez zaplatenia penale. Uvidime ako sa to vyvinie. Este stastie ze to este nie je nainstalovane. Niekto ma podobne skusenosti?
alencek
07.03.12,19:57
ja sa pridávam...mám skúsenosti, a som - ani neviem ako to povedať mierne - na nich naštvaná...odpísali mi cez ich právnika, že je to voda taká a taká...samá chvála...ja som však o nej nič nevedela, až ked mi filter namontovali, som začala o tom "študovať"...obávam sa hlavne zdravia...čo s tým?
bambin0
08.03.12,06:12
v pripade znamej po vypovedani zmluvy sa nik neozval, ale to ten filter nebol nastastie namontovane. 1400E za filter na vodu? To je aky brainwashing. Ked chcete kupovat filtrovanu vodu, kupte sa filtre z britty za 10E + kanvica. toto je nonsence a cela ta ich filozofia, ze akoze ponukaju pracu a potom od Vas ziadaju 1400E. Treba ist za pravnikom jednoznacne. Ta ich zmluva ma chybicky krasy.
alencek
08.03.12,17:18
Ja som nepochodila...odpovedali mi cez ich právnika. Neviem ako na nich...
emivar
30.11.13,02:42
mozem vediet ako ste dopadi dakujem
Indeed
30.11.13,05:29