HankaS
16.08.08,20:48
Prosím o radu, nevie mi niekto poradiť: Môj syn 17 rokov má už asi 4 mesiace neustále zapálenú časť ďasná - pri hornom zube. Vyskúšali sme už všetky zubné pasty podľa rady zubnej lekárky a nič. Stále to pretrváva. Poradí mi niekto?
legolas
16.08.08,19:10
Skús kúpiť,alebo pozháňať v lekárni propolisovú tinktúru a ňou aby si Tvoj syn natieral to ďasno. Nie je to žiadny babský liek.Prajem skoré uzdravenie.
BXLmiami
16.08.08,19:28
Standardne a stomatologicke testy na koznej ambulancii.Takto sa moze prejavovat alergia.
pasuliatko
16.08.08,20:36
Prosím o radu, nevie mi niekto poradiť: Môj syn 17 rokov má už asi 4 mesiace neustále zapálenú časť ďasná - pri hornom zube. Vyskúšali sme už všetky zubné pasty podľa rady zubnej lekárky a nič. Stále to pretrváva. Poradí mi niekto?

odporúčam tantum verde na kloktanie,pasta lacalut na dasna,a celaskooooooon to mne pomaha 100% a vždy lebo ja to mavam tiež často.
anaman
17.08.08,10:20
ja mám dobré skúsenosti s kvapkami FLORSALMIN, ktoré dostať bežne v lekárni. Potrieť neriedeným roztokom ďasno a niekoľkokrát denne vykloktať zriedeným roztokom ústa.
HankaS
17.08.08,14:06
Ďakujem vám všetkým, určite vyskúšam.
BXLmiami
17.08.08,15:00
No,mozete skusat a minat peniaze,ale ak sa Vam rozbehla alergia,napr.na amalgam/nikel,farbiva,parfumy/tak sa Vam to neukludni,kym nevysadite prislusnu latku.To,ze ste nemala alergiu vcera,neznamena,ze je nemate dnes.Takze prv,nez zbytocne miniete peniaze,dajte sa vytestovat.:)
pasuliatko
17.08.08,17:55
No,mozete skusat a minat peniaze,ale ak sa Vam rozbehla alergia,napr.na amalgam/nikel,farbiva,parfumy/tak sa Vam to neukludni,kym nevysadite prislusnu latku.To,ze ste nemala alergiu vcera,neznamena,ze je nemate dnes.Takze prv,nez zbytocne miniete peniaze,dajte sa vytestovat.:)

??????????????? mimotemy zlezaradil
maca.tt
18.08.08,04:44
Ja som si kúpila švédske kvapky mám velmi dobré skúsenosti na zapálené dasná
kalkulka
20.08.08,07:14
Odporúčala by som Herbadent tinktúru a je aj Herbadent ústna voda. Zubnú pastu Parodontax a zvýšený prísun vitamínov.
feron
20.08.08,07:41
Asi je dôležité pri ktorom zube to je, predné zuby, posledná stolička? Zadné stoličky niekedy zarastajú do ďasna, to je potom citlivé, opuchnuté, niekedy je lepšie to riešiť malým operačným zákrokom.
Ivula
20.08.08,08:05
Neviem, či ti zubná poradila, ale mne kázala na vatičku dať peroxid vodíka 3%. A pomohlo mi to. Akurát by si mal asi častejšie umývať zuby, keď sa mu tak veľmi zapaľujú
Netka
24.08.08,18:38
Odporúčam vyplachovať ústa vždy po umytí zubov Corsodilom (stojí 90,-SK) a zaručene pomáha (či pri aftoch, zápaloch alebo jednoducho "boľačkách" v ústach) a chráni aj proti zubnému kazu :-)
Zuzana828
15.03.10,14:01
Odporucila by som vam ustnu vodu PerioTherapy, kt. navrhol americky Dr. Harold Katz. Je to ucinna okyslicena ustna voda s vyvazenym pH navrhnuta na liecenie vasich problemov s dasnami.

pre viac informacii navstivte stranku sviezidych.sk
tomage
07.07.11,16:40
ja som mal podobny problem, a skusil som - oramd - a pomohlo mi to coskoro. ale najskor zubar vylucoval co to moze byt:) konecne sa to dovaza aj na sk.
pk987
07.07.11,16:51
Skus este DECAPINOL gel. Mne to pomohlo.
lujza.j
08.07.11,14:35
ja som mal podobny problem, a skusil som - oramd - a pomohlo mi to coskoro. ale najskor zubar vylucoval co to moze byt:) konecne sa to dovaza aj na sk.

mimotemy akože "do tretice všetko dobré":eek: zase reklama na ten istý produkt