caucico
18.08.08,10:31
ahojte poraďáci,
potrebujem radu.. od 18.8.08 mal prist zamestnanec do prace. tak sme ho 15.8.2008 prihlasili do SP (od 18.8.08). Dnes ale povedal,ze to rusi,ze nenastupi. Nie je podpisana pracovna zmluva a len sme ho odhlásili k tomu istemu dňu zo SP.. staci to len odhlasit,alebo je este nieco potrebne urobit?
ďakujem za radu
Tweety
18.08.08,08:32
ahojte poraďáci,
potrebujem radu.. od 18.8.08 mal prist zamestnanec do prace. tak sme ho 15.8.2008 prihlasili do SP (od 18.8.08). Dnes ale povedal,ze to rusi,ze nenastupi. Nie je podpisana pracovna zmluva a len sa odhlásil k tomu istemu dňu.. staci to len odhlasit,alebo je este nieco potrebne urobit?
ďakujem za radu
Jeho prihlášku cez RLFO do SP treba jednoducho zrušiť, nie odhlásiť.
Paula
18.08.08,08:42
A na základe čoho ste ho prihlasovali, ak nebola podpísaná prac. zmluva?
Martin Mocko
18.08.08,08:57
A na základe čoho ste ho prihlasovali, ak nebola podpísaná prac. zmluva?

Tomu sa netreba čudovať. Aj môj exšéf vymáčkol zo seba, že prijal niekoho nového, keď už minimálne 3dni pracoval....a tiež trvalo minimálne 2roky, až som ho to odnaučil...
caucico
18.08.08,10:54
a co ked som uz zaslala cez internet odhlasku?
Tweety
18.08.08,10:56
a co ked som uz zaslala cez internet odhlasku?
Ak si ho už odhlásila, svoju povinnosť si si splnila. Ale pre budúcnosť, ak je prihlásený a nenastúpi, tak nie odhlášku, ale zrušenie prihlášky.
caucico
18.08.08,10:58
Ak si ho už odhlásila, svoju povinnosť si si splnila. Ale pre budúcnosť, ak je prihlásený a nenastúpi, tak nie odhlášku, ale zrušenie prihlášky.
takže je vsetko ok?
caucico
18.08.08,11:07
a ked mam nahrateho toho zamestnanca v programe olymp,tak si ho mam vymazat odtiaľ?
VERONIKA6
18.08.08,11:13
Ak si ho už odhlásila, svoju povinnosť si si splnila. Ale pre budúcnosť, ak je prihlásený a nenastúpi, tak nie odhlášku, ale zrušenie prihlášky.
Ja osobne by som stornovala prihlášku a taktiež odhlášku. Niekedy mali na sociálke tlačivá - zrušenie, neviem či to ešte majú. Nakoľko sa môže stať, že ten deň bude ako by pracovník odpracoval a v ten deň sa aj odhlásil. Osobne som za zrušenie prihlášky aj odhlášky.