Viki
27.04.05,16:53
Natrafila som na stránku www.spoluziaci.sk poznáte ju?

Môžte si tam nájsť svoju triedu, ja som nenašla ani jednu školu/triedu, ktorú som navštevovala -nikto ich ešte nezaregistroval... :(
Možno budete mať viac šťastia a nájdete svojich spolužiakov a môžte si s nimi pokecať...
Vľavo je menu -tam si kliknite na Vybrať triedu -potom postupne vyberajte - okres/mesto/školu/rok ukončenia/triedu ... a potom stačí už len odpovedať správne na kontrolnú otázku.
Tak hor sa do hľadania spolužiakov, alebo registrovania nových tried. :)
pyton
27.04.05,16:19
Tiež tam nemám žiadnu svoju triedu. Môj brat má, majú tam fotky zo stretávok, no zabudol heslo a nevie sa tam dostať.
Vevey
27.04.05,16:28
Tiež tam nemám žiadnu svoju triedu.Ani ja nie a to som ich navstevovala pre neustale stahovanie sa dost.
Ale najprv som sa potesila, ze nieco podobne zakladate tu, nacapala som par spoluziakov (skor spoluskolnikov) pri debate o diplomovych pracach. Teraz mi je neskutocne luto, ze som flakala spoluziakov, mala som viac flakat skolu a sediet v Urane, mohla som mat teraz vela kamosov. A sediet s nimi v Urane. (?!) No tu na Porade je tiez celkom dobre.
www.spoluziaci.sk (http://www.spoluziaci.sk/) je celkom dobra stranka, ale www.porada.sk (http://www.porada.sk/) je lepsia a aj tu su spoluziaci.
ondrejvla
27.04.05,17:02
No keď vy, staršie ročníky nenájdete, tak my mladšie už vôbec nie! Ja som pozerala stránku www.cemetery.sk (http://www.cemetery.sk) kde som chcela nájsť niečo o svojich predkoch a nenašla som tam dokonca ani príbuzných, ktorí odišli pred dvomi rokmi, takže spolužiakov spred 40-50 rokov to už vôbec nehrozí. Ale nič sa nevyrovná Porade, kto neverí, nech si zadá našu stránku! Tam sú stále ľudia!
Shaman
27.04.05,17:49
Ani ja nie a to som ich navstevovala pre neustale stahovanie sa dost.
Ale najprv som sa potesila, ze nieco podobne zakladate tu, nacapala som par spoluziakov (skor spoluskolnikov) pri debate o diplomovych pracach. Teraz mi je neskutocne luto, ze som flakala spoluziakov, mala som viac flakat skolu a sediet v Urane, mohla som mat teraz vela kamosov. A sediet s nimi v Urane. (?!) No tu na Porade je tiez celkom dobre.
www.spoluziaci.sk (http://www.spoluziaci.sk) je celkom dobra stranka, ale www.porada.sk (http://www.porada.sk) je lepsia a aj tu su spoluziaci.
Za tym Uranom az tak nesmut. Nebol to ziaden zazrak. Furt tie iste xichty - Karol, Fode, Karunka - tí su tam urcite este teraz...
Ked uz, tak letny Funus. ;)
Viki
27.04.05,19:39
Máte pravdu, PORADA je najsuper stránka, ja na ňu tiež nedám dopustiť :)
hoc som tu zatiaľ spolužiakov nestretla, ale spoznala som kopec skvelých ľudí...
pyton
27.04.05,19:50
Ondrejvla, ďakujem že ste upozornili na túto stránku, chcela som na ňu ísť, len som zabudla názov. O tom zostaviteľovi bol nedávno krásny článok v Plus 7 dní, je to starší pán, všetko nahadzuje do počítača ručne a sám ako hobby, robí to na kolene. Tiež tam píše, že nemá nasledovníkov, ktorí to budú robiť po ňom. On tomu venuje všetok svoj čas.
Divím sa, že oficiálne stránky neexistujú.
ajka5
15.08.08,06:51
No keď vy, staršie ročníky nenájdete, tak my mladšie už vôbec nie! Ja som pozerala stránku www.cemetery.sk (http://www.cemetery.sk) kde som chcela nájsť niečo o svojich predkoch a nenašla som tam dokonca ani príbuzných, ktorí odišli pred dvomi rokmi, takže spolužiakov spred 40-50 rokov to už vôbec nehrozí. Ale nič sa nevyrovná Porade, kto neverí, nech si zadá našu stránku! Tam sú stále ľudia!

Ak hladate svojich predkov alebo si chcete vytvorit rodokmen z uz nazbieranych informacii o svojej rodine, tak odporucam stranku www.rodokmen.com Na strankach www.rodokmen.com si mozete vytvarat lubovolne velky rodokmen. Pri vytvarani sa rodokmen stale automaticky monituruje a akonahle sa najdu rovnaky predkovia aj v inom rodokmeni, tak dostavate moznost prepojit svoj rodokmen s inym. Rodokmen sa da tlacit v desat roznych zostav alebo si ho mozete v peknom grafickom style ukladat do pdf.
uko
15.08.08,07:20
my sme registrovaní na spolužiakoch. urobila to jedna spolužiačka, ktorá ale potom odišla do zahraničia a už tam neprispieva. keď sme mali stretnutie po 5tich rokoch, tak sme si na ňom zozbierali kontakty, tie som potom každej jednej poslala spolu s adresou, heslom a presným postupom ako sa dostať na tú stránku. teraz tam prispievame asi 10ti. a je to super. lebo aj ľudia, čo sú napr. v anglicku. už sa nám blíži stretnutie po 10tich rokoch, tak sa nám to aj vďaka tejto stránke bude lepšie organizovať.
abel
15.08.08,08:11
Natrafila som na stránku www.spoluziaci.sk (http://www.spoluziaci.sk) poznáte ju?

Môžte si tam nájsť svoju triedu, ja som nenašla ani jednu školu/triedu, ktorú som navštevovala -nikto ich ešte nezaregistroval... :(

Tak hor sa do hľadania spolužiakov, alebo registrovania nových tried. :)
A prečo ten niekto nie si ty? Ja som tak urobila pred rokom - mali sme mať stretávku po 30 rokoch, ale spolužiak, ktorý to vždy organizoval, zomrel, a akosi sa nám nepodarilo dať dokopy všetky adresy, keďže sme chodili z viacerých miest aj okresov. Tak som založila stránku a dnes už máme všetci na seba kontakt.
zuhl
15.08.08,12:39
Nie je tam ani moja stredná a základná práve ten rok chýba. Smola.
VladoaKatka
15.08.08,14:56
A prečo ten niekto nie si ty? Ja som tak urobila pred rokom - mali sme mať stretávku po 30 rokoch, ale spolužiak, ktorý to vždy organizoval, zomrel, a akosi sa nám nepodarilo dať dokopy všetky adresy, keďže sme chodili z viacerých miest aj okresov. Tak som založila stránku a dnes už máme všetci na seba kontakt.

Elenka presne toto som spravila na jar tento rok ja a keď sme mali v máji stretko som im to oznámila, dala som aj vstupné údaje. Spolužiaci priložili fotky zo stretnutia, ja som nahodila všetkých podľa abc, s adresami, t.číslami. Okrem mňa a pár chalanov zatiaľ sa len jedna spolužiačka tam objavila, pritom sa tešili, aspoň sa tak tvárili. dúfam, že sa to zlepší.
olybaba
15.08.08,15:36
pozdravujem,
- je tomu uz zopar rockov dozadu, asi v zaciatkoch SPOLUZIAKOV, ked som zaregistrovala moju triedu zo strednej skoly a rocnik z vysokej skoly
- zial, chodim tam len ja, neviem si to vysvetlit, zeby nikto sa z mojich byvalych spoluziakov nezaujimal o tuto stranku ???
- ked som prechadzala zalozenymi triedami, zistila som, ze 99 % ma take pristupove heslo, ze ho moze vediet len absolvent tej tiedy, ale aj to len zopar rokov po ukonceni, pretoze zo skusenosti viem, ze mena, prezyvky a pod sa po desatrociach zabudaju
- ja som dala heslo pre vstup take zrejme, ze sa do nasej triedy doostavaju skor cudzi zvedavci a myslim ze tak by aj malo byt
- potom nemoze sa stat, ze ani spravca triedy si po rokoch na pristupove heslo nespomenie
- su triedy, ktore su aktivne a tym prajem este viacej stretnuti a informacii na stranke SPOLUZIACI
icemonika
15.08.08,17:18
ja som sa tam zaregistrovala potom, co som dostala avizo, ze je tam nasa trieda, ale prekvapuje ma, ze tam nie sme vsetci aj napriek tomu, ze su to len 3 roky od matury. ale je to celkom fajn stranka. Okrem toho funguje aj stranka pre studentov www.unister.sk, ale ta je viacmenej pre "aktualnych" studentov.
arizona
15.08.08,19:14
Tiež tam nemám žiadnu svoju triedu. Môj brat má, majú tam fotky zo stretávok, no zabudol heslo a nevie sa tam dostať.
Pre tých,ktorí nevedia heslo: dolu je hláška: napíš správcovi(triedy),nechaj kontakt a on odpíše.

My sme mali tiež taký problém.Otázka znela: koľko Vás bolo v triede?
Koho by napadlo, že odpísať treba nie číslom, ale celou vetou a po česky:confused::D
Magduša
16.11.10,09:20
Je to dobrá stránka - používam,
ale

hľadám nejakú podobnú stránku pre bývalých kolegov.
Radi by sme urobili stretávku a taký podobný web by nám veľa pomohol.
michelle84
16.11.10,09:35
Je to dobrá stránka - používam,
ale

hľadám nejakú podobnú stránku pre bývalých kolegov.
Radi by sme urobili stretávku a taký podobný web by nám veľa pomohol.

Facebook a kto nie je tam, tak e-maily, telefonáty.
buchač
16.11.10,16:21
Facebook a kto nie je tam, tak e-maily, telefonáty.

....tak ako keby už ani

NEEXISTOVAL ....;):rolleyes:
Halli
16.11.10,16:23
Facebook a kto nie je tam,.........



....tak ako keby už ani

NEEXISTOVAL ....;):rolleyes:

neexistujéééém :D;) huráááá
korela
17.11.10,02:22
neexistujéééém :D;) huráááá

Si človek, ktorý sa nezaregistroval na FB? Dobre som pochopila? Ak áno, tak si tretí o kom "viem". Blahoželám.
pepsikova
17.11.10,06:04
..moja trieda zo základky je na Spolužiakoch...aj som tam nás všetkých vopchala, aj popísala, ale nikto sa neprihlásil...za rok!..
ZDŠ Sama Chalupku 1962-71 Prievidza...
Magduša
17.11.10,08:27
akosi sa to zvrhlo na diskusiu o facebuku

Ja som chcela vedieť či existuje nejaký web podobný webu
spoluziaci.sk

Tam môžem popísať zo spolužiakmi, zavesiť dokument, foto...

Také by mi pomohlo pri vybavovaní stretávky s bývalými spolupracovníkmi.
misoft
17.11.10,11:40
korela
Ani ja nie som na Fasabúku a som spokojný. Nechýba mi to.
pepsikova
17.11.10,12:12
akosi sa to zvrhlo na diskusiu o facebuku

Ja som chcela vedieť či existuje nejaký web podobný webu
spoluziaci.sk

Tam môžem popísať zo spolužiakmi, zavesiť dokument, foto...

Také by mi pomohlo pri vybavovaní stretávky s bývalými spolupracovníkmi.

..kuki sem:
http://wn.com/Stret%C3%A1vka_spolu%C5%BEiakov
korela
23.11.10,03:54
No keď vy, staršie ročníky nenájdete, tak my mladšie už vôbec nie! Ja som pozerala stránku www.cemetery.sk (http://www.cemetery.sk) kde som chcela nájsť niečo o svojich predkoch a nenašla som tam dokonca ani príbuzných, ktorí odišli pred dvomi rokmi, takže spolužiakov spred 40-50 rokov to už vôbec nehrozí. Ale nič sa nevyrovná Porade, kto neverí, nech si zadá našu stránku! Tam sú stále ľudia!

Moja mama maturovala na OA. Práve som si pozerala fotky. V triede bolo 30 chlapcov a 10 dievčat. Stretávali sa dlho, nakoniec zistila, že zostala žiť ona ešte s jedným pánom. Občas si zavolali.
Viete sa vžiť do pocitov starých ľudí?
lenni
31.12.10,23:00
no ja poznám aj stranku kde ti vyhladaju fyzicky spoluziakov
michelle84
01.01.11,11:50
no ja poznám aj stranku kde ti vyhladaju fyzicky spoluziakov

tak ju sem daj
eňuš
10.01.11,15:00
Ja som zakladala triedu na spoluziaci.sk na jar. To sme sa nevideli 20 rokov presne od školy. Nemala som kontakt iba na jednu spolužiačku a tá mi dala filipa aby sme niečo zorganizovali. Začalo hladanie po všetkých tel.sieťach- obvolala som info službu a skoro každého s podobným menom, prípadne starou adresou, podla mena za slobodna a podla bratov spolužiačok (boli sme samé baby)takže kde tu sme nejakého brata aj poznali. Zaregistrovala som sa tuším už všade na facebook, azet, e-mail a ešte aj na skype. Snaha, kopec času a vyhodené €čka za mobil boli len takým drobným bonbónikom, ktorý som si hradila sama. Nechcela som aby sa mi skladali, veď aj ja som nás chcela vidieť po dlhých rokoch znova. Všetkým som zavolala a poposielala správu aby vedeli na stránke spoluziaci.sk ID triedy a aby sa prihlásili. Moje dcéry sa mi smiali, že určite ich nájdem a verte, že sa podarilo. Našla som spolužiačku vo Švajčiarsku aj v Rakúsku, no mrzí ma,že som nenašla jednu, ktorá mi možno pobehuje v okrese a býva desať kilákov odo mňa. Chcem poprosiť ak niekto spozná meno Beata Poliaková možno po vydaji Žigmundová rodáčka z Banskej Bystrice dajte jej prosím vedieť, že ju hladáme. Stretnutie nám vyšlo v septembri ako sme si naplánovali, hoc sme sa všetky nestretli, ale slúbili sme si, že tohto roku dáme dáku chatu. Do našej triedy si pridávame fotky a rôzne odkazy na nástenke. Pred stretkom zdobila prednú stránku na vrchu pozvánka. Je to super pocit stretnúť spolužiakov a vrátiť sa aspoň myslou do starých čias a zaspomínať si.
Kto si chce založiť triedu ani neváhajte, ale rátajte, že vás bude stáť dosť úsilia dať všetkých do kopy.
Okrem iného teraz robia aj komplet stretká a pozháňajú aj spolužiakov a urobia aj pozvánky. Skúsim vám skopírovať ponuku. Prajem vela nájdených spolužiakov a spoločných stretnutí.
eňuš
10.01.11,15:08
-tak tu je slúbená ponuka:

Chcete stretnúť svojich spolužiakov, ale nemáte na nich kontakty ?

Vy by ste ich aj pozvali, ale nemáte čas?

Vy by ste im aj poslali pozvánku, ale neviete akú?

Radi by ste ich stretli, ale neviete, či sa im budú páčiť priestory?

Chcete sa stretnúť, ale neviete či vyberiete dosť peňazí ?



Nieje tých ale priveľa? Povedzme si úprimne, JE !

Za 5 € na osobu, Vám zorganizujeme stretávku. V cene sú zarátané náklady na vyhľadanie aktuálnych adries, tlač a disribúcia pozvánok, rezervácia reštauračného zariadenia. Náklady spojené s konzumom sa uhrádzajú na mieste podľa dohody.
Prípadné otázky volajte na tel 0903 747 989 alebo emailom na spajamespoluziakov@gmail.com a stále hľadáme spolupracovníkov na brigádu.
kamoska1
10.01.11,15:31
Ja som tiež zakladala registraciu na spolužiakov.Čo som vedela mail,niektorých som im poslala aj heslo zvyčajne sa dava meno triednej učitelky.Dve spolužiačky tam spravili kuk a inak nikto.Neviem,či sa nam podarí sa stretnút zo Z.Š.Uvidíme...
lenni
05.01.14,21:01
enus, stranka je www.stretavkatriedy.sk