kunkelovaa
19.08.08,15:37
Ahojte. Syn (2,5 roka) sa pošmykol, narazil si stred čela, kde sa mu hneď urobil opuch a neskôr modrina. Trochu si poplakal, ale nepozorovala som žiadne zmeny - žiadne zvracanie, poruchy orientácie... Dnes to má zožltnuté, trochu menšie... Ako dlho je takýto opuch "normálne" mať??
pasuliatko
19.08.08,16:00
Ahojte. Syn (2,5 roka) sa pošmykol, narazil si stred čela, kde sa mu hneď urobil opuch a neskôr modrina. Trochu si poplakal, ale nepozorovala som žiadne zmeny - žiadne zvracanie, poruchy orientácie... Dnes to má zožltnuté, trochu menšie... Ako dlho je takýto opuch "normálne" mať??

týždeň, skús mu na to dať heparoid ten odstraňuje modriny a možno aj octanovú masť tá je zas dobra na opuchy:)
legolas
19.08.08,17:24
Ahojte. Syn (2,5 roka) sa pošmykol, narazil si stred čela, kde sa mu hneď urobil opuch a neskôr modrina. Trochu si poplakal, ale nepozorovala som žiadne zmeny - žiadne zvracanie, poruchy orientácie... Dnes to má zožltnuté, trochu menšie... Ako dlho je takýto opuch "normálne" mať??

Ja som si prečítal Tvoj príspevok a prekvapuje ma, že s takou maličkosťou ideš na poradu, prepáč ale keď Ty si bola malá nikdy si sa neudrela veď deti s tým rastú:)
pasuliatko
19.08.08,21:10
Ja som si prečítal Tvoj príspevok a prekvapuje ma, že s takou maličkosťou ideš na poradu, prepáč ale keď Ty si bola malá nikdy si sa neudrela veď deti s tým rastú:)


ved sa len pytala čo je na tom zle?je to normalna otázka ako každá iná.:---
lubica_02
20.08.08,04:53
Aj moja vnučka takto spadla a mala hroznú hrču a modrinu uprostred čielka, mama jej ako prvú pomoc dala do utierky zabalený ľad,ale bolo to hrozné . Modrina a opuch trval okolo 6 - 7 dní. Dcéra s ňou bola pre istotu u lekára, ale všetko bolo O.K.
Ešte Legolas - obavy matiek o zdravie detí sú na správnom mieste a niekedy sú to pre niekoho drobnosti, ale pre matku veľký problém, vtedy je každá rada a povzbudenie dobré.
feron
20.08.08,07:37
Ja som si prečítal Tvoj príspevok a prekvapuje ma, že s takou maličkosťou ideš na poradu, prepáč ale keď Ty si bola malá nikdy si sa neudrela veď deti s tým rastú:)ach, legolas, nie prvý komentovaný príspevok, skús sa venovať obsahu, tiež máš manželku a malé dieťa, niektorí rodičia a hlavne matky vnímajú citlivo aj zdanlivo drobné úrazy svojich detí, skúsme ich v tom rešpektovať, aj keď možno z bohatších životných skúseností sa to zdá malicherné, možno ich to tlačí rovnako ako vymazané správy...
kunkelovaa
27.08.08,03:33
Ďakujem za rady.