pepsikova
18.08.08,06:16
Prosím vás, vie niekto, akú funkciu a čo vlastne robí ""flowerweb"" v počítači?..dnes ráno ,ako som zapla "poradu", mi vyskočilo okno a v ňom bolo, že vypršala platnosť stránky ""www.floverweb.sk"" a či aj napriek tomu chcem pokračovať..namôjveru ani som nevedela,že niečo také v počítači mám a čo to tam robí,počítač ide normálne..zatiaľ..
A ešte by som sa chcela spýtať,či niekto nevie poradiť...počítač rozbieha sa pomaličky,obrazovka bliká,hlavne keď naskakujú ikonky a tých tam nieje veľa Avast sa aktualizuje pri každom zapnutí,čo je niekedy aj 3x denne no a vypína sa ešte pomalšie. Prešla som ho Spybotom,aj Ad-daverom,defragmentovala, ešte aj nejaké čistenie pc, čo je v programe som pustila ale reakcia žiadna,len je strašne pomalý a to blikanie ma nervuje..Tak prečo to je?...ďakujem za pomoc...
(..antivírusom Avast to asi nebude,lebo keď som mala skúšobnú verziu Nod 32,robilo to tiež.)
Achy
18.08.08,05:59
Prosím vás, vie niekto, akú funkciu a čo vlastne robí ""flowerweb"" v počítači?..dnes ráno ,ako som zapla "poradu", mi vyskočilo okno a v ňom bolo, že vypršala platnosť stránky ""www.floverweb.sk"" a či aj napriek tomu chcem pokračovať..namôjveru ani som nevedela,že niečo také v počítači mám a čo to tam robí,počítač ide normálne..zatiaľ..
A ešte by som sa chcela spýtať,či niekto nevie poradiť...počítač rozbieha sa pomaličky,obrazovka bliká,hlavne keď naskakujú ikonky a tých tam nieje veľa Avast sa aktualizuje pri každom zapnutí,čo je niekedy aj 3x denne no a vypína sa ešte pomalšie. Prešla som ho Spybotom,aj Ad-daverom,defragmentovala, ešte aj nejaké čistenie pc, čo je v programe som pustila ale reakcia žiadna,len je strašne pomalý a to blikanie ma nervuje..Tak prečo to je?...ďakujem za pomoc...
(..antivírusom Avast to asi nebude,lebo keď som mala skúšobnú verziu Nod 32,robilo to tiež.)

Jedna z moznosti je, ze si bola na stranke www.flowerweb.sk a zabudla si ju vypnut. ( ak je tam napriklad forum, alebo nejaky formular a ty si ho zapla a nevypla )
Ako ti blika ta obrazovka? vypne zapne monitor, alebo ti len prekresli ikonky na ploche?
pepsikova
19.08.08,08:25
Jedna z moznosti je, ze si bola na stranke www.flowerweb.sk (http://www.flowerweb.sk) a zabudla si ju vypnut. ( ak je tam napriklad forum, alebo nejaky formular a ty si ho zapla a nevypla )
Ako ti blika ta obrazovka? vypne zapne monitor, alebo ti len prekresli ikonky na ploche?

..no bliká, ako keď 3-4 x po sebe zapneš a vypneš vypínač na lampe..

..a díky za ten "floverweb,to ma nenapadlo,mohla som tam byť...
Achy
19.08.08,09:11
..no bliká, ako keď 3-4 x po sebe zapneš a vypneš vypínač na lampe..

..a díky za ten "floverweb,to ma nenapadlo,mohla som tam byť...

Ak tomu dobre chapem, tak blika, ked zapinas a vypinas lampu?
pepsikova
19.08.08,15:34
Ak tomu dobre chapem, tak blika, ked zapinas a vypinas lampu?.


...ale nie..obrazovka bliká tak, ako keď zapínaš a vypínaš svetlo. (zhasne,zažne ..
pepsikova
19.08.08,15:42
.


...ale nie..obrazovka bliká tak, ako keď zapínaš a vypínaš svetlo. (zhasne,zažne ..).dnes som sa dozvedela,že jedna z možností nápravy a rýchlejšieho štartovania počítača je preinštalovať nanovo Windows, prípadne kúpiť silnejšiu kartu..mám iba 512..a teraz mám z toho zmätok,čo je lepšie......no,upravila som príspevok ale asi nie správne..ale je môj..