ADA
28.04.05,10:36
Viem, že už to tu bolo rozoberané z každej strany ale asi pomalšie chápem. Ak mi to prosím môže niekto vysvetliť "PO LOPATE".

Od 1.4.05 je platný nový zákon, podľa ktorého všetkých zamestnancou na dohodu musím prihlásiť do soc. poisťovne na úrazové poistenie?
Prihlasujú sa dohody, ktoré vzniknú po 1.4.05 alebo aj spätne?

Prosím poradťe lebo mám v tom zmätok.

Ďakujem

Dezorientovaná FO
TatianaM
28.04.05,08:50
Dohody uzatvorené pred 1.4.2005 (samozrejme ze ak su aktualne)treba nahlasit do 31.4.2005 na SP. Na registracny list je potrebne do praveho rohu napiat Dohoda o vykonani prac.
Ala
28.04.05,08:52
Staré dohody, ak ešte trvajú napr. dohody o brig. práci študenta, ktorá môže byť uzatvorená na celý rok, tak tieto dohody sa musia prihlasiť do 31. mája 2005. Dohody, ktoré končili do 30. 4. 2005 sa neprihlasujú. Keď som bola na SP tak mi povedali, že dobré by bolo, keby som došla ešte raz doniesla si VS firiem, ktorých spracovavám, oni mi ich vytlačia a ja vyškrtnem dohodárov, ktorí už dávno nebrigadujú pre firmu, lebo SP to na základe RC vedie v evidencií.
ADA
28.04.05,09:10
To znamená, že dohody, ktoré mám ukončené ma nemusia trápiť.

Sme totiž malá firma a raz za čas možno raz za 3 mesiace niekedy je aj dlhší časový úsek mezi jednotlivými zákazkami, ktoré nie sme schopný vykryť vlastnými zamestnancami uzatvoríme dohodu na 3-5 dní s 3 až 5 dohodármi.

Pokiaľ by sme totiž mali zamestnancov tak ich v medziobdobí nevychováme ale to asi nie sme sami.

Dúfam, že môžem dohody uzatvárať aj častejšie či nie?
Bionda
28.04.05,11:30
uzatvátať môžeš, aj na dlhšie obdobie, len potom ich vždy pred začiatkom prihlásiť a po skončení odhlásiť