kkrikri
19.08.08,21:15
chcel by som sa informovat ako mozem ziskat pozicku na podnikanie,ked som prave ukoncil stredoskolske vzdelanie,nemam ziadnu pracu,ale napady na podnikanie ano ....dakujem za odpovede :D
Lubk0
19.08.08,20:12
Skusim ty povedat, sama NIJAKO.

Pokial sa nebudes mat ako zarucit (auto, doma, byt, pozemok ) na tvoje meno, alebo nebudes mat rucitela ktory takyto majetok ma, tak si v keli.

Nikto nebude riskovat, poziciavat mladej babe, ktora nikdy nerobila a nezaraba.

Ked aj najdes niekoho, kto by pozical, rataj potom s velkymi urokami, skrytimi poplatkami, a keby si to nepltila, tak s velkymi holohlavimi vydieracmi :) A ver, ze ty su neni moc prijemny ...
silviamb
20.08.08,11:50
Ja to skusim zobrat z ineho konca ako Lubk0, skus sa v svojom okoli porozhliadnut, kto by Ti mohol pozicat - da sa to urobit aj cez banku, ze ten clovek zlozi svoje peniaze v banke, a banka Ti oproti tomu poskytne uver. Ty ten uver mozes mat na zivnost, firmu, pomaly to splacas a rucitelovi sa jeho peniaze urocia bud na terminovanom ucte, alebo vo fondoch (podla toho, kam ich vlozil). Nevyhoda prenho je, ze ich nemoze vybrat, kym nemas splateny uver, ale zase da sa to po castiach znizit. Cize ked uz je napr. polovica uveru splatena, tak banka mu "nadbytocne" peniaze z rucenia na Vase poziadanie uvolni. Hlavne sa na veci pozeraj ako to pojde a hladaj riesenia. Ked si na zaciatku povies, ze to nejde, tak to fakt nepojde. Drzim palce!