Katka2
20.08.08,07:54
Ahojte. V knihe záväzkov mám zapísané neuhradené platby - preddavky zdravotnej poisťovni ešte z minulého roka. Lenže tieto platby sú už bezpredmetné, keďže už bolo urobené RZZP a tam je zohľadnený tento nedoplatok. Čo s tými platbami? Napadlo mi zapísať ich ako uhradené k dňu vykonania RZZP. Poraďte mi prosím. Ďakujem.
Martin Mocko
20.08.08,05:57
Ahojte. V knihe záväzkov mám zapísané neuhradené platby - preddavky zdravotnej poisťovni ešte z minulého roka. Lenže tieto platby sú už bezpredmetné, keďže už bolo urobené RZZP a tam je zohľadnený tento nedoplatok. Čo s tými platbami? Napadlo mi zapísať ich ako uhradené k dňu vykonania RZZP. Poraďte mi prosím. Ďakujem.

V akom softe?
Katka2
20.08.08,05:58
ifosoft
Martin Mocko
20.08.08,06:08
ifosoft

Tak to nepoznam. Ale v softoch, ktore poznam je mozne zadat uhradu (datum a sumu) do knihy zavazkov i bez toho, aby sa ta zmena prejavila v penaznom denniku. Vyskusaj to tak. Zadaj v knihe zavazkov uhradu a suma ti vypadne z knihy zavazkov.
Katka2
20.08.08,06:12
Áno, dá sa to. Ja len že či to mám dať takto - dátum zániku záväzku k dňu vykonania RZZP.
babi2
20.08.08,06:23
Áno, dá sa to. Ja len že či to mám dať takto - dátum zániku záväzku k dňu vykonania RZZP.
Ja by som to tak urobila, lebo vykonaním RZZP
vlastne tento záväzok zaniká
Katka2
20.08.08,06:34
Ďakujem, urobím tak.