tinky-binky
20.08.08,09:43
Prosím, potrebujem držiak vlajky na okno auta. Nemáte s tým niekto skúsenosti ? Nikde to neviem zohnať. Má to byť malý držiak, ktorý sa umiestni na osobné auto a na ňho sa pripevní vlajka. Prosím, poradťe. Ďakujem
Braňo
20.08.08,08:02
Rozalka
20.08.08,17:44
U nás v kaufíku predávajú za 30 Sk/ 2 ks vrátane 2 vlajok SRN.

Taká malá otázočka: ako to použiješ?
Dáša_
20.08.08,17:55
U nás v kaufíku predávajú za 30 Sk/ 2 ks vrátane 2 vlajok SRN.

Taká malá otázočka: ako to použiješ?

mimotemy bývame na hlavnej trase bratislava žilina, hned pri ceste. A napriklad podla ovlajkovaných polských aut sme presne vedeli, kedy hraju poliaci na ms vo viedni:))) Alebo ked idú fanúšikovia zo severu povzbudzovať na juh svojich rodných :)
Alebo aj vitať nejakých našich športovcov do bratislavy - ale to je dosť riedko
Rozalka
20.08.08,18:20
Aj ja som to videla pri podobnej príležitosti, zato ma to zaujíma, načo to pisateľka chce použiť. (ženská zvedavosť)
tinky-binky
21.08.08,06:58
presne tu som aj volala, ale potrebujem 9 držiakov a oni mali už len 3, ešte tam mám volať v piatok, možno to vyjde
držiaky potrebujem na označenie naších áut. sme partia niekoľkých rodín a slobodných ľudí, ktorá pravidelne chodí min. 3x do roka spolu na chatu. už sme sa rozrástli (vďaka deťom) na 9 áut, takže keď ideme na chatu tak tvoríme celkom slušnú kolonu. Dali sme si vyrobiť vlajku a chceli by sme označiť autá, aby všetci okoloidúci vedeli, že patríme k sebe. takže zháňam 9 držiakov. a potrebujem ich zohnať do budúceho týžňa, pretože v piatok sa už ide znova. ďakujem za odpovede
tinky-binky
21.08.08,07:01
U nás v kaufíku predávajú za 30 Sk/ 2 ks vrátane 2 vlajok SRN.

Taká malá otázočka: ako to použiješ?



Rozalka, a sú tie držiaky také na okno ? myslela si v Kauflande ? Pôjdem sa pozrieť aj k nám. ďakujem za tip
Rozalka
21.08.08,16:10
jasné, presne viem, aké hľadáš, lebo tento rok aj v Chorvátsku panoval "euro-ošiaľ", videla som to tam na autách. Skús mrknúť do kauflandu.
rickman
21.08.08,16:59
A čo niečo takéto?

http://www.otherlandtoys.co.uk/diplomatflag2_500.jpg

Je to ale az z GB, a tak budu ceny v dokonalom kontraste k tym, ktore ste tu uz spominali:

Dorucenie (3-5 dni) - £59.95 GBP
1 drziak - £4.95

:---