martina9
20.08.08,19:03
Prosím, ak má niekto z Vás skúsenosti s predlžovaním vlasov pomocou klipov (3 klipy dĺžky 45, 50, alebo 55 cm na takej akoby sponke - na domáce použitie), napíšte mi ako ste s tým spokojné, či to nie je vidieť (že ide o niečo cudzie vo vlasoch, a či nevidieť tie trsy na sponke), či to nesvrbí, neťahá a pod., a hlavne či po tom nemôžu vypadať vlasy, na ktoré sa to upevňuje.
Pekne ďakujem
Evaman
25.08.08,12:39
No neviem ci ta neodradim ale ja som raz videla jednu slecnu,sedela predo mnou v autobuse a zrejme mala "predlzene" vlasy. Mala tam na svojich vlasoch nejake kovove stipceky alebo co ale vyzeralo to hrozne,bolo ich ale viac a z tych stipcekov vlastne mala tie pramene vlasov spustene dole,navyse farba bola uplne odlisna jej asi prirodzenych tmave asi po krk a odtial mala nadpojene blond.To bola iba akoze spodna rada vlasov a po vrchu mala asi svoje vlasy polodlhe odfarbene na blond. Takze ked si v tych vlasoch presla rukou, spodna vrstva sa "odhalila" a tie stipceky jej bolo KRASNE vidno. Cele to vyzeralo tak smiesne,:D ze som si vravela,ze toto by som si asi na bezne nosenie ja nedala,este tak akurat na nejaku jednorazovu prilezitost ale to by bol zas velmi drahy spas na 1 krat..Dufam, ze mojmu popisu je rozumiet.:D :D
martina9
08.09.08,09:30
Ahoj, no toto vyzerá tak že mala dosť nekvalitne predĺžené vlasy pomocou kovových sponiek - v súčasnosti sú na trvalé predĺženie modernejšie metódy - keratínom za studena a za tepla. to čo myslím ja je spôsob, pri ktorom si príležitostne pripneš akoby pukačky a večer si to dáš dole. samozrejme svoje vlasy, ktoré máš na povrchu - tak ako pri každom aj trvalom spôsobe predlžovania - si musíš upraviť tak aby nebolo vidieť, že tam máš niečo cudzie. to všetko viem po teoretickej linke, len by som potreboval počuť názor niekoho kto to nosí. Hoci investícia do týchto klipov nie je taká vysoká ako pri trvalom predĺžení (Clipy - cca 3 500,-) predsa len by to bola škoda ak by som to nevyužívala.
Aj tak pekne ďakujem za názor, veru aj ja som už videla nekvalitne predĺžené vlasy - tiež v autobuse - nebola to tá istá slečna:). Ale videla som aj pekne predĺžené vlasy.
Tak ešte raz ďakujem.
BXLmiami
08.09.08,10:34
Osobne si myslím,že predlžovanie vlasov je pomerne velký zásah a může mař hodne negatív,takze by som to robila výlučne cez profesionálov,rozhodne nie doma a sama.Sú veci,na ktorých sa nemá šetriř.Ak si zničíš vlasy ktoré mas,druhé už mař nebudešl.
brenda90210
22.10.18,16:35
Ahoj, určite vyskúšaj clipinhair.sk, máš presne na výber rozne dĺžky klipov z prírodných vlasov roznych farieb, vyzerajú prirodzene a vobec neškodia tvojim vlastným :)
Karolin_ka
05.11.18,08:44
ja mám asi rok, nosím 5 dni v týždni, necítim ich ani a vobec nemám pocit, žeby to malo vplyv na moje vlastné. už je na trhu hrozne vela modelov, určite by si našla, také, aby ti sedeli a nebolo vidieť, že ide o klipy
Bian.ka
28.09.20,12:18
Clip in vlasy sú najlepšia voľba ako svoje vlasy zahustiť aj predĺžiť. Ja mám vlasy pod lopatky a nosím dĺžku tých 50cm, niekedy 55cm na predĺženie svojich vlasov. Záleží hlavne, kde si ich kúpiš. Už som vyskúšala rozne clipy, pri niektorých bolo spracovanie hrozné a kvalita tiež. Maximálna som spokojná len s clip in vlasmi z www.nanicvlasy.sk, tam majú najlepší a najširší výber. Milá predajkyňa, vždy ochotne poradí. Určite ak im napíšeš poradia ti