annamari
20.08.08,23:09
Moj známy má rozostavaný dom a rozhodol sa/musel/ oženiť.Zaujímalo by ma ,čo by mal urobiť,aby sa v prípade rozvodu nemusel deliť s celým domom,ale iba s hodnotou vynalozenou na dokončenie stavby.Poradila som mu,aby si dal vyhotovit sudnym znalcom ohodnotenie celého majetku ešte pred sobášom...poradila som dobre,či to nemá žiadny zmysel?ďakujem
AlaNR
21.08.08,05:30
Ja keby som sa dozvedela, že môj nastávajúci, má takú veľmi dobrú priateľku, ktorá mu vymýšľa možnosti, čo má robiť v prípade rozvodu a to ešte pred sobášom, tak neviem, či by som si ho zobrala.....
annamari
21.08.08,06:47
dakujem za rozosmiatie
Zita5
21.08.08,06:58
Ja keby som sa dozvedela, že môj nastávajúci, má takú veľmi dobrú priateľku, ktorá mu vymýšľa možnosti, čo má robiť v prípade rozvodu a to ešte pred sobášom, tak neviem, či by som si ho zobrala.....

Ala , viem Ťa pochopiť ,na prvý pohľad to vyrazí dych , ale si myslím , že to všetko prináša dnešná doba a treba tieto veci ošetriť a prediskutovať z oboch strán ešte pred sobášom . A to viem o čom hovorím .
AlaNR
21.08.08,08:27
:D pomôžem si? to je prvé, čo mi napadlo...
Zoltán Kovács
21.08.08,08:59
Škoda, že na Slovensku nefunguje "inštitút" predmanželskej zmluvy, ako v iných susedných štátoch.
annamari
21.08.08,14:12
ano,...uz vcera bolo neskoro
Danila
23.08.08,15:28
ano,...uz vcera bolo neskoroA čo už včera sa oženil????:)
annamari
23.08.08,15:47
A čo už včera sa oženil????:)
Velmi sa mi paci,ze tu maju ludia zmysel pre humor...len si myslim,ze ak dnes clovek pred sobasom,neuvazuje aj o moznom neuspechu manzelstva a s tym suvisiacimi problemami pri deleni majetku,nemusi mu byt neskor do smiechu...Viem ake tazke je o tom hovorit s milovanou osobou a preto ak by to bolo v mojich silach,ja by som predmanzelsku zmluvu nariadila uz zo zakona pri vstupe do manzelstva...ved prave aj rozvod nam tu uz rozsiril pocet bezdomovcov..ˇ.Dakujem a uprimne sa tesim aj na dalsie vtipne reakcie....annamari