Janka 24
21.08.08,09:00
chcem sa opýtať na jednu vec, dnes rano ked som sa zobudila zistila som ze moja strieborna retiazka je cela cierna, cim to je ma niekto taku skusenost? pocula som nieco o agresívnom pote, o co ide? dakujem
ivka70
21.08.08,07:17
Prirodzena reakcia striebra, existuju na cistenie rozne pripravky zakupitelne v drogerii, domacky recept je biela zubna pasta a vydrhnutie starou zubnou kefkou .....Pripadne to cistia v zlatnictvach ultrazvukom....
pasuliatko
21.08.08,09:39
chod do obchodu kde sa špecializujú na striebro a thak si kúp vodičku na čistenie,pomáha to.
Janka 24
21.08.08,09:50
striebro si viem vycistit len sa chcem opytat ze preco zcernelo, ci to je nejakou chorobou alebo preco?
Zoltán Kovács
21.08.08,09:52
mimotemy A je to striebro naozaj striebro? Nevidel som doteraz takú náhlu zmenu, teda oxidáciu striebra - z večera do rána sčernať.
Janka 24
21.08.08,10:21
striebro to zarucene je, mam od toho papier, aj mna to zarazilo tak rychlo zcernat ved ju mam uz rok a teraz prvy raz
lubica_02
21.08.08,10:39
Môj syn nemôže vôbec nosiť striebro ani zlato, všetko mu zostane čierne - asi následky problémov s krvou - nezisťovali sme.
A sčerňanie môže spôsobiť aj potenie - práve v tomto čase -to závisí aj od kvality ako aj od zdravotného stavu.
Psycholog
21.08.08,11:54
Môj syn nemôže vôbec nosiť striebro ani zlato, všetko mu zostane čierne - asi následky problémov s krvou - nezisťovali sme.
A sčerňanie môže spôsobiť aj potenie - práve v tomto čase -to závisí aj od kvality ako aj od zdravotného stavu.
Problém je ve vylučování toxinů z vnitřního prostředí potem, močí či stolicí. U potu je to viditelné na špercích či jinde, lze udělat i test, zda zpocenou rukou, případně se slinami, rozpustíme lehkým třením barvy na natištěných PVC taškách. Pokud ano, jsme toxičtí. Není to nic hrozného, "jen" nám zčerná náramek a nebo zničíme PVC tašku s pěkným obrázkem. Jediným řešením je změna stravovací filozofie na základě vyšetření EAV, případně detoxikace organizmu. Petr
lubica_02
21.08.08,12:05
Problém je ve vylučování toxinů z vnitřního prostředí potem, močí či stolicí. U potu je to viditelné na špercích či jinde, lze udělat i test, zda zpocenou rukou, případně se slinami, rozpustíme lehkým třením barvy na natištěných PVC taškách. Pokud ano, jsme toxičtí. Není to nic hrozného, "jen" nám zčerná náramek a nebo zničíme PVC tašku s pěkným obrázkem. Jediným řešením je změna stravovací filozofie na základě vyšetření EAV, případně detoxikace organizmu. Petr
Zaujímavé - ďakujem.:)
Janka 24
22.08.08,10:41
aj ja dakujem za odpoved