Zuzka2510
21.08.08,15:46
Ahojte poraďáci. Stalo sa Vám už niekedy, že si myslíte že ste niečo spravili a stým žijete, ste proste v tom že je to ok. Ja mám proste taký problém. Bola som istý čas v tom že som odhlásila zamestnanca zo zdravotnej poisťovne a neurobila som to. Prišla som na to po štyroch mesiacoch a teraz neviem. Pošlem odhlášku ale viete mi povedať či to zdravotná poisťovňa penalizuje? a v akej výške?Ďakujem:eek:
m.hladka
21.08.08,14:01
V každom prípade to treba čo najskôr poslať k správnemu dátumu. Na SP som podobný prípad mala a nepenalizovali to.
tuta
21.08.08,14:33
Ja tiež odporúčam poslať hoci oneskorene. Radšej neskôr ako nikdy.
Zuziana
21.08.08,14:40
Stal sa mi aj prípad, keď mi volali zo zdravotnej, že odhlasujem zamestnanca, ktorého nemám prihláseného. Pokutu ani penále za to nedali..zatiaľ. Dúfam, že ani nedajú.
Melnick
21.08.08,14:46
ZP - nedávajú pokuty za oneskorené odhlášky. :) Zatiaľ. :---
drobeceva
22.08.08,05:12
Stal sa mi aj prípad, keď mi volali zo zdravotnej, že odhlasujem zamestnanca, ktorého nemám prihláseného. Pokutu ani penále za to nedali..zatiaľ. Dúfam, že ani nedajú.
Pokiaľ mám správne info, ZP nepokutujú, robí to Urad pre dohlad nad ZS. Jedna známa mi vravela, že takisto mala oneskorené podanie a musela podať zdôvodnenie na UDZS.
Zuzka2510
22.08.08,05:53
Asi neprejde výhovorka zabudla som na to. Idem to hneď poslať a ďakujem všetkým za rady