sinn3r
21.08.08,21:04
Dobry den,
Mam novo vytvorenu web stranku a chcel som sa spytat ci mi neviete poradit kam vsade by som ju mal zaregistrovat aby som ju dosatocne spropagoval (asi vyhladavace ci ako sa to vola). Za rady vopred dakujem
timbulko
21.08.08,19:09
Zdravím,
tu máte zoznam katalógov, do ktorých môžete registrovať web: www .pcforum.sk/zoznam-katalogov-vt8430.html

Inak, ak sa chcete objaviť vo vyhľadávačoch, musíte vymieňať odkazy s webmi s podobnou témou a podobnými (alebo vyššími) rankami (ranky sa dajú overiť na nastroje.webtrh.cz/sila).
dolfort
21.08.08,21:11
timbulko: ten link je ozaj dobrý. respect.
sinn3r: nezabudni aj na riadnu optimalizáciu webky.

Doplním ešte niektoré slovenské:
zoznam.sk
centrum.sk
atlas.sk
azet.sk
naj.sk
katalog.sk
pozri.sk
hladat.sk
vsevedko.sk
best.sk
zoohoo.sk
kdeje.sk
exo.sk
link.sk
xsite.sk
bookmark.sk
orangeportal.sk
megaportal.sk
vsetko.com
surf.sk
zoznam.epark.sk
webstranka.sk
slovenska-republika.com
katalog.sk-fun.sk
supernavigator.sk
m.majling
22.08.08,11:52
ja by som urcite nezabudol na uja Googla :-)
aj ked on si ta najde aj sam ale predsa mu treba pomoct bude to rxchlejsie :-)

http://www.google.com/addurl/
Fero11
22.08.08,12:17
Ak si si urobil stranku, tak urcite poznas aj meta tagy, "keywords" klucove slova. Mne nepomohla ziadna registracia vo vyhladavacoch. Najprv v meta tagu pouzi klucove slova o ktorych tvoj web je. Ak je napr. o kvetach, tak ako keywords das, kvety,ruze,lalie a pod..... to uz uznas sam za vhodne. A potom si vymienas z inymi podobnymi strankamy linky, respektive davas do roznych for odkazy ... Ak by si chcel byt vo vyhladavacoch na poprednych miestach, tak si asi musis priplatit
noroso
25.08.08,21:17
odporucam vlozit meta tagy aj na podstranky a dobrou vecou, ktora pomaha pri dobrom zaradeni vo vysledku v googli je obsah priamo na hlavnej stranke.