umma7
22.08.08,23:01
Ahojte...na zaciatok vdaka za doterajsiu pomoc:)...
a otazocka navrch: ponukla sa mi pani z mesta,ze mi da do pozicovne par svojich siat- za percenta z poziciavania...co si o tom myslite?-ide o par siat,ktore by sa mi v tejto chvili celkom hodili(zaciatky su tazke)...
ako by som to asi tak vyriesila zmluvne?aby to bolo vyhodne aj pre mna aj pre nu,(ja mam priestor,ona tovar), da sa to vobec?presla som tu vsetko o komise,to sa mi zdalo tak najblizsie k mojej problematike...
Skuste mi poradit, ako na to...vdaka...
Chobot
23.08.08,19:50
Ahojte...na zaciatok vdaka za doterajsiu pomoc:)...
a otazocka navrch: ponukla sa mi pani z mesta,ze mi da do pozicovne par svojich siat- za percenta z poziciavania...co si o tom myslite?-ide o par siat,ktore by sa mi v tejto chvili celkom hodili(zaciatky su tazke)...
ako by som to asi tak vyriesila zmluvne?aby to bolo vyhodne aj pre mna aj pre nu,(ja mam priestor,ona tovar), da sa to vobec?presla som tu vsetko o komise,to sa mi zdalo tak najblizsie k mojej problematike...
Skuste mi poradit, ako na to...vdaka...

Spíšte zmluvu o sprostredkovaní, kde si dohodnete:
- čo budeš sprostredkovať
- v akom rozsahu
- za akú odplatu
- prípadne práva a povinnosti zmluvných strán.

A máš to.;)
umma7
23.08.08,20:25
vdaka,vdaka,vdaka...ja som si tu hlavy lamala nad tymi komisionalnymi zmluvami ale toto tu vyzera naozaj jednoducho...dufam,ze aj pre moju milu pani uctovnicku to bude take jednoduche...
durisovad
23.08.08,20:30
Este by som snad s pani dohodla, ci si saty po urcitom case vezme spat alebo ci zostanu v tvojom majetku, pripadne za aku zostatkovu cenu.
umma7
24.08.08,14:44
ja by som chcela tu zmluvu aj tak spisat s platnostou do konca roka,teraz mi tie satky pomozu,neskor zistim,"po com zeny tuzia" a budem mudrejsia.takze,ak som to spravne pochopila,ja si potom normalne cez kasu vezmem od zakaznicky peniazky za pozicanie,a majitelke siat dam sumu,ktora jej prinalezi,alebo? a dam jej aj nejaky vydajovy listok?ja mam v tych vsetkych papierovackach jeden veeeelky "galimatias"