Alienka823
23.08.08,13:52
mame v plane postavit si domcek , ja mam chut na nieco modernejsie preto uvazujem o pultovej streche ale bohuzial neviem o nej nic viac iba to ako vyzera takze by som sa rada dozvedela co sa na nu uklada aky je tam odporucany sklon a hlavne ako to vide financne v porovnani s inymi typmi.
Chobot
23.08.08,19:41
mame v plane postavit si domcek , ja mam chut na nieco modernejsie preto uvazujem o pultovej streche ale bohuzial neviem o nej nic viac iba to ako vyzera takze by som sa rada dozvedela co sa na nu uklada aky je tam odporucany sklon a hlavne ako to vide financne v porovnani s inymi typmi.

Ja bohužiaľ neviem ani ako tá "pultová strecha" vyzerá...:rolleyes::D:D:D

Skús túto otázku prebrať priamo s architektom, ktorý ti bude robiť projekt domu. Asi on bude vedieť najviac.
veronikasad
23.08.08,20:10
Alienka823
23.08.08,20:35
zatial dik. chcela by som tiez vediet ci ma niekto priamu skusenost s takymto typom strechy
zuzik29
25.08.08,05:53
my ideme taku robit, sklon 8 stupnov, cca o 1 mesiac dam vediet... Ale videla som ich a vyzeraju super. Treba zobrat do uvahy polohu, svetove strany, typ stresnej krytiny...
elenalen
28.08.08,16:42
aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná :)

www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk
KEJKA
28.08.08,17:00
aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná :)

www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk
blog je krásny, a tí dvaja špunti tiež.
Wlady
29.08.08,15:04
aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná :)

www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk

Tie vyzualizacie ste si s manzelom robili sami? V akom programe je to robene?
elenalen
30.08.08,18:24
vizualizácie som si robila sama v ArCone :)
viki2
17.02.09,11:55
aj my budeme mať pultovku, je to najjednoduchšia a tým aj finančne najmenej náročná strecha a hlavne pekná :)

www(bodka)elen.bloguje(bodka)sk

Elen, chcem využiť túto diskusiu a spýtať sa Ťa, akú strešnú krytinu bude dávať?
Tiež chceme pultovú strechu a krytinu kvôli statike musíme mať ľahkú, tak nám vychádza z toho len trapézový plech. Veľmi sa mi to nepozdáva, ale zrejme nemáme na výber. Voči šindlu mám averziu a sú vraj ešte nejaké fólie:eek:, ale o tých veľa nevieme.......
aviator
17.02.09,19:42
Mne sa tiež páči pultová strecha, ale je vraj najmenej odolná proti extrémnym vetrom. Zvažujem strešnú záhradu.
laco910
05.03.09,16:49
Máte niekto pultovú strechu BRAMAC MAX7?
pucifalek
09.03.09,12:47
toto by ma zaujímalo tiež, nakoľko máme sklon strechy 10° a 20° a v bramacu nám odporučili max7.