Norushka
23.08.08,22:14
Poradili by ste mi, ako vytvoriť vlastny Imagehosting ku foru?
ROBIN111
24.08.08,15:24
Čo to znamená - "vlastný imagehosting k fóru"?
Fero11
24.08.08,17:49
Tiez my v tejto otazke nieje vsetko jasne
LUDIA, ked sem uz polozite otazku, tak to trocha rozoberte. Forum viem co je a imagehosting si myslim, ze je nejaky priestor na servery, kde mas ulozene obrazky
Ale ako si chces vytvorit imagehosting ku foru ??
Achy
25.08.08,03:48
Poradili by ste mi, ako vytvoriť vlastny Imagehosting ku foru?

K akemu ucelu chces pouzivat dane obrazky na tvojom fore? Avatar, popripade ako obrazky v diskusii?
Hack2er
26.08.08,08:35
Odporucam pouzivat radsej imagehosting gMage (gmage.gigacast.sk)
Norushka
26.08.08,15:43
vlastny image hosting, ano je to server, kde sa ukladaju vlastne obrazky. existuju mody, ktore nainstaluju na stranku fora imagehosting. chcela som , aby jedno forum (loles.sk :-P ) malo vlastny imagehosting, ako niekedy. proste aby sme si mohli uploadovat obrazky na vlastny server, ale vidim, ze daktori, o tom nemate ponatia, ok hladam inde. nasla som uz mod, ktorym si to nainstalujem, len ten tipek dal donho vela vlastnej reklamy, si to poprepisujem.
Fero11
26.08.08,17:21
Myslim si, ze ty, ktory tu reagovali, tak vedia co je to imagehosting
btw ty si admin na tomto fore ?? Odporucam mrknut na phpbb.com
Achy
27.08.08,02:49
vlastny image hosting, ano je to server, kde sa ukladaju vlastne obrazky. existuju mody, ktore nainstaluju na stranku fora imagehosting. chcela som , aby jedno forum (loles.sk :-P ) malo vlastny imagehosting, ako niekedy. proste aby sme si mohli uploadovat obrazky na vlastny server, ale vidim, ze daktori, o tom nemate ponatia, ok hladam inde. nasla som uz mod, ktorym si to nainstalujem, len ten tipek dal donho vela vlastnej reklamy, si to poprepisujem.

Nik z neba vzdelany nespadol, ale k veci. Ak sa ponukne presny opis zaveru, daju sa stanovit presne postupy k jeho dosiahnutiu. Ak sa vsak ponukne len oblast, kde sa dany zaver nachadza, je jasne, ze sa vytvoria zavery, ktore nemaju s tym skutocnym nic spolocne. ;)