cazuba
24.08.08,00:53
Ahojte potrebovala by som poradiť máme jednu malú izbu asi tak 3 x 3,50 metra ale z jednej 3 metrovej strany sú dvere a z druhej je zasa okno a krb a zasa s tej 3,5 m sú ďaľšie dvere tak neviem ako by som sem rozložila nábytok, chcely by sme si tam urobiť spálňu ale potrebovala by som nejaké inšpirácie, ak by ste niekto mohli a poslali mi sem nejaké bola by som veľmi rada. Neviete mi poradiť či je dobré mať v spálni krb? Nemáme to ako inak vyriešiť pretože nám v dome stále chýba jedna izba tak do tejto miestnosti potrebujeme dať buď spálňu alebo detskú izbu. A detskú by som pri krb nedávala veľmi rada teda ani ju sem určite dať nemôžem a nechcem. Za radu ďakujem vopred:D;):)
Melnick
23.08.08,23:31
Ahojte potrebovala by som poradiť máme jednu malú izbu asi tak 3 x 3,50 metra ale z jednej 3 metrovej strany sú dvere a z druhej je zasa okno a krb a zasa s tej 3,5 m sú ďaľšie dvere tak neviem ako by som sem rozložila nábytok, chcely by sme si tam urobiť spálňu ale potrebovala by som nejaké inšpirácie, ak by ste niekto mohli a poslali mi sem nejaké bola by som veľmi rada. Neviete mi poradiť či je dobré mať v spálni krb? Nemáme to ako inak vyriešiť pretože nám v dome stále chýba jedna izba tak do tejto miestnosti potrebujeme dať buď spálňu alebo detskú izbu. A detskú by som pri krb nedávala veľmi rada teda ani ju sem určite dať nemôžem a nechcem. Za radu ďakujem vopred:D;):)

V žiadnom prípade .:) To je môj názor.
Jozef I
24.08.08,05:08
Do miestnosti kde je krb patrí obyvačka alebo nejaká spoločenská miestnosť. Nedával by som tam ani spálňu ani detskú (tú teda v žiadnom prípade). Aj keď sa to bude zdať možno malá miestnosť na obývaciu izbu, dá sa to riešiť len nejakou menšou sedačkou a ľahko posúvateľnými kreslami. Nábytok sa dá riešiť len skromne pár poličkami alebo jednou skrinkou. Skrinky sa dajú zavesiť aj na stenu a tak nezavadzajú pri zemi a je viac priestoru. Asi by som to riešil takto aj za cenu popresúvania izieb medzi sebou.
arizona
24.08.08,09:33
Je to veľmi malá izba pre krb.
Pre detskú izbu dosť nebezpečné, pre spálňu horúco...V blízkosti kozuba by nemal byť nábytok, alebo rôzne horľavé látky.To vám bude posteľ s perinami susediť s krbom? A čo nebezbečenstvo požiaru?
Ja by som sa asi toho krbu na tvojom mieste vzdala...
osky
31.10.08,09:06
ja suhlasim s tym ze by tam mala byt obyvacka.

nech je ta miestnost akokolvek mala,daj si poradit a neriskuj.Skus urobit z nudze cnost.
ved napokon tam ani vela nabytku mat nemusis.

najdolezitejsia je sedacka
/mozes kupit samotnu,ci s kreslami alebo taburetkami -podla potreby-dnes sa da vsetko kupit aj zvlast,nielen ako cela suprava /
a konferencny stolik;
ak tam chces i TV tak dnes sa daju kupit take jednoduche stoliky presne pre televizor a DVD +tam byvaju policky aj na radio a pod.v celku je to uplne male ale prakticke.
v obyvacke nic viac nepotrebujes.nemusis tam mat silou-mocou obyvaciu stenu s vytrinami.
priestor mozes dotvorit kvetmi,prip.obrazkami alebo dakym originalnym napadom na zaclonu....
miestnost vyslovene pre navstevu a pre vasu rodinnu pohodu.

a keby si predsa za kazdu cenu chcela i daky nabytok-dnes zozenies vseliake-i celkom male zostavy,alebo vyuzi tie policky na stene,co tu uz bolo spominane.
drzim palce.