silvia1500
24.08.08,12:28
Dobry den
chcela by som sa spytat ci niekto nema navyse krystaliky tibi (vodny a mliecny kefir) a kombuchu, bola by som rada ak by mi ich niekto mohol poslat za cenu postovneho. Mam zdravotne tazkosti a docitala som sa vela informacii na internete a aj, ze to ma liecive ucinky a preto by som to chcela skusit, vopred dakujem ak sa mi niekto ozve na mail silvia1500@post.sk
motylik7
03.09.08,19:49
Ja síce nemám ani tibi ani kombuchu, kedysi dávno som to tiež používala, ked bol ešte úžasný boom takýchto vecí, dúfam, že sa prihlási niekto, kto vám bude vedieť pomôcť.
Píšem však preto, že ma v poslednom čase zaujali informácie o diamantovej vode, ktorá sa tiež má dávať zadarmo a už som ju aj začala zháňať po známych z okolia ZA. Pár rokov dozadu ju používala jedna známa, ale dlho ju to nebavilo. Vlastne ani neviem, či mala voda na ňu nejaké pozitívne účinky.
Držím palce a prajem skoré uzdravenie.:)
cukorkava
14.11.08,15:27
ja som si prave kupil-teda objednal este nemam doma, ked sa mi rozrastu,rad ti nimi posluzim .-)
zuzkahris
04.08.09,18:51
Ak by mal niekto záujem o kefírové zrná, môžem darovať, najlepšie BA a okolie.
robin78
05.08.09,06:01
Ja síce nemám ani tibi ani kombuchu, kedysi dávno som to tiež používala, ked bol ešte úžasný boom takýchto vecí, dúfam, že sa prihlási niekto, kto vám bude vedieť pomôcť.
Píšem však preto, že ma v poslednom čase zaujali informácie o diamantovej vode, ktorá sa tiež má dávať zadarmo a už som ju aj začala zháňať po známych z okolia ZA. Pár rokov dozadu ju používala jedna známa, ale dlho ju to nebavilo. Vlastne ani neviem, či mala voda na ňu nejaké pozitívne účinky.
Držím palce a prajem skoré uzdravenie.:)

s tou diamantovou vodou opatrne ;-)
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3472
zuzkahris
06.08.09,18:40
Darujem kefírové zrná.
maca.tt
07.08.09,19:07
Ja som si kúpila koncentrát kombuchový nápoj a podarilo sa mi hubu dopestovať z usadeniny ktorá sa časom vytvorila ,chvílu to trvá ale už mám peknú velkú hubu.
natob
27.11.09,08:05
Ak by mal niekto záujem o kefírové zrná, môžem darovať, najlepšie BA a okolie.
Dobrý deň.
Mal by som záujem o kefírové zrnká. Poprosím o skontaktovanie.
Ďakujem.
Jaro
enata
03.12.09,11:38
Ahoj Zuzka,
reagujem trochu neskoro, ale ešte máš tých kefiráčkov? Alebo kde sa dajú zohnať. Majú ten "ospevovaný efekt". Ďakujem.
Konečne svieti slniečko.
letula
09.01.11,18:52
Dobrý večer! Vaša ponuka tibetskej hubky je už dávno ponúkaná,ale nádej,že ju konečne môžem získať by ma veľmi potešila.Verte-neverte,ale dostať sa k nej je dnes problém. Ak je to ešte aktuálne.prosím ozvite sa!
buchač
09.01.11,19:04
Dobrý večer! Vaša ponuka tibetskej hubky je už dávno ponúkaná,ale nádej,že ju konečne môžem získať by ma veľmi potešila.Verte-neverte,ale dostať sa k nej je dnes problém. Ak je to ešte aktuálne.prosím ozvite sa!
Výskumný ústav mliekarenský a.s., Žilina
http://www.vumza.sk/index.php/vyroba-a-obchod/charakteristika
Charakteristika

Obchodná činnosť Výskumného ústavu mliekarenského, a.s. je zameraná na ponuku pomocných látok ako pre sektor výroby a spracovania mlieka, tak aj pre iné odvetvia potravinárskeho priemyslu. Orientuje sa nielen na veľkovýrobu, ale aj na menších spracovateľov mlieka (domáca a farmárska výroba).

Ponúka základné pomocné látky potrebné na výrobu mliečnych výrobkov, diagnostické médiá na zabezpečenie kontroly kvalty výrobného procesu, výrobky na zabezpečenie požadovanej úrovne hygieny v procese výroby a spracovania mlieka.

Základná sortimentná skladba ponúkaných látok :
syridlá
mliekarenské kultúry
syrárske plachty
nasýtený roztok potravinárskeho chloridu vápenatého
jednorázové papierové utierky
živné pôdy
mikrobitesty
fosfatest, peroxidázový test, antibiotest
chemické roztoky pre mliekarenské laboratóriá
autosamplérové vzorkovnice

Dodanie a predaj tovaru:
dodanie tovaru osobne (pri väčších zásielkach), poštou (formou dobierky)
priamy predaj v budove VUM

Prijímanie objednávok:
obchodný úsek: Ing. Pavol Brezáni - tel.: 041/7072120; e-mail: obchod@vumza.sk
sekretariát: tel.: 041/7072113; fax: 041/5252002, e-mail: vumza@vumza.sk
vrátnica: tel.: 041/7072101
Erricco
17.01.11,22:20
Zdravím,

Nenašiel by sa niekto, kto by mi za poštovné poslal TIBI vodné kryštáliky vo fľaštičke ?

Vopred veľmi pekne ďakujem
jadranka111
09.03.11,07:22
čo urobiť s TIBI keď už ich teraz nechcem piť? Dajú sa nejako uskladniť? Nechce sa mi už teraz robiť ten nálev a nechcem ich ani vyhodiť.:D
mon78
19.04.11,12:57
Ak by mal niekto záujem o kefírové zrná, môžem darovať, najlepšie BA a okolie.
zuzkahris, plati este ta vasa ponuka o kefirovych zrnach ci kulturach? bolo by to skvele.. ;-)
lt-pek
07.06.11,17:56
Zdravím,

Posle niekto za poštovné TIBI vodné kryštáliky vo fľaštičke ?

Za odpoveď , ďakujem