mamminta
24.08.08,19:36
Cez leto som akosi viac pribrala...
O 2 tyzdne idem na dovolenku. Myslite, ze sa da stihnut "splostit brusko"? :)
zuhl
24.08.08,17:39
Dá, Šipeky by ti napísala "cica nežer". Ale určite sa dá, ak si nasadíš nejakú ľahšiu stravu, tak áno. Ak to máš len v bruchu, tak to si šťastná to osoba, lebo ja keď priberiem, tak všade.
Rozalka
24.08.08,17:41
Ja keď priberiem, všade a keď schudnem, tak zásadne len a len z poprsia.:D
tina1
24.08.08,17:44
Beriem vsetky kila navyse. Kto da?
mamminta
24.08.08,17:47
Ja keď priberiem, všade a keď schudnem, tak zásadne len a len z poprsia.:D

no ak to takto bude aj so mnou, tak budem uz bez poprsia:D
Rozalka
24.08.08,17:56
mimotemy
Mamminta, ja sa pomaly dopracujem k nesmrteľným: kde nič nie, ani mrť neberie.
Ale veď existujú ak "push-up" -ky, podľa Danushky pušapikéky.:D:D:D
tina1
24.08.08,18:00
mamminta, nic si nerob z par kil navyse. Hlavne je, ze sme zdravi :):):). Dakujem za kila, ja ich rychlo stratim:rolleyes:
pepsikova
26.08.08,19:10
Cez leto som akosi viac pribrala...
O 2 tyzdne idem na dovolenku. Myslite, ze sa da stihnut "splostit brusko"? :).


...mojka,a keď sa ti nepodarí zhodiť,tak to akože nepôjdeš na dovolenku?...
tina1
26.08.08,19:12
.


...mojka,a keď sa ti nepodarí zhodiť,tak to akože nepôjdeš na dovolenku?...

ale pojde, ved si ju zasluzi.
pepsikova
26.08.08,19:14
Beriem vsetky kila navyse. Kto da?..


..no len kukni,koľká štedrosť tu vládne...baby jedny,toľké roky do kíl investujete,staráte sa o ne,nosíte ich všade so sebou a odrazu - darujete????...nedám,ani jedno deko,sú to jediné moje vlastné úspory,vekom nadobudnuté a veru až taká štedrá nie som...)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))
tina1
26.08.08,19:17
..


..no len kukni,koľká štedrosť tu vládne...baby jedny,toľké roky do kíl investujete,staráte sa o ne,nosíte ich všade so sebou a odrazu - darujete????...nedám,ani jedno deko,sú to jediné moje vlastné úspory,vekom nadobudnuté a veru až taká štedrá nie som...)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))
Nepodelis sa? Skoda, ja take uspory nemam:rolleyes:
pepsikova
26.08.08,19:22
pepsikova
26.08.08,19:27
Nepodelis sa? Skoda, ja take uspory nemam:rolleyes:..


..no namôjveru ani deko..ani za nič..vážne,naozaj...a ty nevymýšľaj,pokiaľ si zdravá a tenká,to nie je žiadny problém...ale ak ti vážne tvoja váha ide na nervy,choď k lekárovi,nech ti dá B-12 ,vraj podporujú chuť do jedla..


..tuším som trošku od témy,ale len som chcela mammintu povzbudiť,že kilo,dve,ani 5 niekedy nie je problém...
ondrejvla
26.08.08,19:45
..


..no len kukni,koľká štedrosť tu vládne...baby jedny,toľké roky do kíl investujete,staráte sa o ne,nosíte ich všade so sebou a odrazu - darujete????...nedám,ani jedno deko,sú to jediné moje vlastné úspory,vekom nadobudnuté a veru až taká štedrá nie som...)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))

A ja veru dám a veľmi rada. Nielen z kíl, ale aj z predných pľúciek, nastav dlane, alebo aj vedro, prihodím...
mamminta
27.08.08,03:40
ale pojde, ved si ju zasluzi.

dakujem, fakt sa na nu tesim...
Siedmy tyzden taham od 8-18. Uz je toho dost
mamminta
27.08.08,03:43
.


...mojka,a keď sa ti nepodarí zhodiť,tak to akože nepôjdeš na dovolenku?...

pojdem, pojdem, pojdem...
tina1
27.08.08,05:31
Netrapte, mamintu pred dovolenkou :rolleyes:


http://sl.glitter-graphics.net/pub/1488/1488634kbqvd6hqvc.gif..mamminta,nože skús takéto...



ved predsa:

dakujem, fakt sa na nu tesim...
Siedmy tyzden taham od 8-18. Uz je toho dost

Poprajme jej vela slniecka a hlavne nech si oddychne, aby nabrala vela sil.
cactus
27.08.08,05:38
Príjemnú, veselú, pohodovú, nedážďovú ale slniečkovú dovolenku ti aj ja prajem


http://www.beruska8.cz/koupaniaplaz/ubazenu1/1.gif
mamminta
27.08.08,08:28
ďakujeeeeeeeeeeeeem
určite sem potom pricapkam nejake tie fotečky :D
diabol4
27.08.08,09:22
Ja si tak len pomaličky priberám. Druhý mi hovoria, že teraz vyzerám akurát. Že som vysoká a na mne sa to stratí. Ale do nohavíc aj na dva nádychy. Prestalo ma to už hnevať, veď už nemám - násť. Dobre sa cítim aj s nejakým tým kilečkom navyše. Moje ukľudňujúce heslo: "Ja ešte stále rastiem". A z dovolenky by som si hlavu nerobila, keď som sa pozerala po pláži samé špeky, celulitída a pod. No dobre, priznám boli tam aj nejaké 2-3 výnimky. Mňa potešilo, že patrím k väčšine. Prajem Ti Veľa pohody, oddychu a slniečka.
Barbara
27.08.08,09:54
:D:D moje ukľudňujucé heslo je, že naša práčka je pokazená, lebo všetky moje veci sa v nej cvrknú:D:D
mamminta
27.08.08,10:01
:D:D moje ukľudňujucé heslo je, že naša práčka je pokazená, lebo všetky moje veci sa v nej cvrknú:D:D


:D
pepsikova
27.08.08,12:01
:D:D moje ukľudňujucé heslo je, že naša práčka je pokazená, lebo všetky moje veci sa v nej cvrknú:D:D.


..ja som dala do každých nohavíc do pása gumu,aj do riflí.. a furt sú dobré..a vrch je už pár rokov rovnaký..tak čo..
cactus
27.08.08,12:09
.


..ja som dala do každých nohavíc do pása gumu,aj do riflí.. a furt sú dobré..a vrch je už pár rokov rovnaký..tak čo..
pepsikova, 100 bodov...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
ALDA
27.08.08,12:15
:D:D moje ukľudňujucé heslo je, že naša práčka je pokazená, lebo všetky moje veci sa v nej cvrknú:D:D

Ja si tie k"y"lečká udržujem:---:D

Ak sú navyše nie sú to kilá, ale k"y"lá:D
Nika
27.08.08,12:19
:D:D moje ukľudňujucé heslo je, že naša práčka je pokazená, lebo všetky moje veci sa v nej cvrknú:D:D

mne zas dáky škriatok chodí do skrine a prešíva mi všetko :---
diabol4
27.08.08,12:35
Kilečko navyše? Žiadny problém. Posielam všetkým ktorím sa oblečenie spralo, skrátilo, zúžilo, a podobne niečo pod zub. Sú tu pre Vás kurčiatka na našom grile. Cítite tú vôňu, a chrumkavú chuť ... Moje slinky sú už na stole:D
misomiso
27.08.08,12:58
Ja som nedavno napr. schudol behom 10 dni 5 kg. Nepytajte sa ale ako...
misomiso
27.08.08,12:59
Kilečko navyše? Žiadny problém. Posielam všetkým ktorím sa oblečenie spralo, skrátilo, zúžilo, a podobne niečo pod zub. Sú tu pre Vás kurčiatka na našom grile. Cítite tú vôňu, a chrumkavú chuť ... Moje slinky sú už na stole:D

Trocha pripalene nie?
diabol4
27.08.08,13:24
Trocha pripalene nie?

Nie sú pripálené. Ale do chrumkava opečené. My máme také najradšej.
cactus
27.08.08,15:25
Trocha pripalene nie?


Nie sú pripálené. Ale do chrumkava opečené. My

máme také najradšej.

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=26701&stc=1&thumb=1&d=1219844096


to nie sú pripálené, ale pečené s takou fajn marinádou s medom, ha, ha, ha

Viete, aká to je dobrota!
Bastian
27.08.08,17:53
:D:D moje ukľudňujucé heslo je, že naša práčka je pokazená, lebo všetky moje veci sa v nej cvrknú:D:D

Ja som zase také večné dieťa... Rok čo rok narastiem a musím si kupovať väčšie nohavice, slipy, košele...:D
tina1
27.08.08,18:04
Ja som zase také večné dieťa... Rok čo rok narastiem a musím si kupovať väčšie nohavice, slipy, košele...:D
Velmi mile, ako sa vieme utesit :D:D:D
pepsikova
27.08.08,18:08
Kilečko navyše? Žiadny problém. Posielam všetkým ktorím sa oblečenie spralo, skrátilo, zúžilo, a podobne niečo pod zub. Sú tu pre Vás kurčiatka na našom grile. Cítite tú vôňu, a chrumkavú chuť ... Moje slinky sú už na stole:D..



..mňamuškové..zajtra na obed sme u teba...aj kedˇ tieto fakt vyzerajú pripečené,nevadí,zjeme...
pepsikova
27.08.08,18:09
Ja som zase také večné dieťa... Rok čo rok narastiem a musím si kupovať väčšie nohavice, slipy, košele...:D..


...faaaakt?...a čo taška do školy?...
pepsikova
27.08.08,18:10
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=26701&stc=1&thumb=1&d=1219844096


to nie sú pripálené, ale pečené s takou fajn marinádou s medom, ha, ha, ha

Viete, aká to je dobrota!..


..verííííme..zjeme...
Bastian
27.08.08,18:14
..


...faaaakt?...a čo taška do školy?...
Neuveríš, ale aj tú potrebujem rok čo rok väčšiu :D
tina1
27.08.08,18:21
Neuveríš, ale aj tú potrebujem rok čo rok väčšiu :D
Nebodaj si nosis taku velku desiatu?:D:D:D
pepsikova
27.08.08,18:26
Nebodaj si nosis taku velku desiatu?:D:D:D.


..no veď keď má rok čo rok väčšie gate,musí ich nejako vyplniť)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))
pepsikova
27.08.08,18:28
http://sranda.kdecoje.cz/obrazek/cerstve-maso.jpg..aj takto by sme mohli čakať na grilovačku..


mamminta,len kukni,ako nám je fajn v tvojej debate...len aby sme už neboli od témy..
mamminta
27.08.08,18:53
[IMG]
mamminta,len kukni,ako nám je fajn v tvojej debate...len aby sme už neboli od témy..


tak to je fajn. Hlavne, ze je zabava. Kupila som si vacsie plavky :D
tina1
27.08.08,18:56
tak to je fajn. Hlavne, ze je zabava. Kupila som si vacsie plavky :D
Nezabudni si k nim kupit aj velku tasku :D:D:D
diabol4
28.08.08,06:45
Ja som zase také večné dieťa... Rok čo rok narastiem a musím si kupovať väčšie nohavice, slipy, košele...:D

Si ako môj manžel. Velkosť trička XXXXXL, už som mu aj povedala že na slonov už nešijú. Keď mu je niečo tesné tak mi povie: "Ta čo mám robic keď šviňa väčša než chlievik". :D
Bastian
28.08.08,12:24
tak to je fajn. Hlavne, ze je zabava. Kupila som si vacsie plavky :D

No vidíš... aké jednoduché riešenie :D
A na budúce leto, keď budeš znova riešiť tento problém, už budeš vedieť že to nie je žiadny problém. Zájdeš zase do obchodu a vec je vyriešená :D. Keby si mala mala ísť na tú dovolenku lietadlom, tak aj tam sa dajú veci riešiť veľmi šikovne. Zaplatíš si za dve sedadlá a hotovo :D.
icemonika
30.08.08,10:54
Neuveríš, ale aj tú potrebujem rok čo rok väčšiu :D

odkedy ja studujem tak taska je z roka na rok mensia, keby to tak bolo aj s oblecenim:(:(:(