feron
25.08.08,12:56
So zamestnávateľom som podpísal dohodu o zotrvaní v pracovnom pomere na 5 rokov, bola to podmienka pri zvyšovaní kvalifikácie. Tá doba už plynie, viem, že môžem odísť aj skôr a budú odomňa chcieť 3/4 nákladov, chcem sa opýtať, ako sa počíta alikvotná čiastka, keď už z danej doby mám odpracovaných cca.polovicu? Ďalšia otázka: ako sa postupuje s danou vecou za predpokladu, že sa so zamestnávateľom dohodnem na znížení úväzku?
veronikasad
25.08.08,11:16
So zamestnávateľom som podpísal dohodu o zotrvaní v pracovnom pomere na 5 rokov, bola to podmienka pri zvyšovaní kvalifikácie. Tá doba už plynie, viem, že môžem odísť aj skôr a budú odomňa chcieť 3/4 nákladov, chcem sa opýtať, ako sa počíta alikvotná čiastka, keď už z danej doby mám odpracovaných cca.polovicu? Ďalšia otázka: ako sa postupuje s danou vecou za predpokladu, že sa so zamestnávateľom dohodnem na znížení úväzku?

Pozri § 155 odst. 3 Zákonníka práce :

§ 155
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-09-2007-a.html#hore)

(1) Zamestnávateľ môže so zamestnancom uzatvoriť dohodu, ktorou sa zamestnávateľ zaväzuje umožniť zamestnancovi zvýšenie kvalifikácie poskytovaním pracovného voľna, náhrady mzdy a úhrady ďalších nákladov spojených so štúdiom, a zamestnanec sa zaväzuje zotrvať po skončení štúdia u zamestnávateľa určitý čas v pracovnom pomere alebo mu uhradiť náklady spojené so štúdiom, a to aj vtedy, keď zamestnanec skončí pracovný pomer pred skončením štúdia. Zamestnávateľ, ktorý zamestnáva menej ako 20 zamestnancov môže so zamestnancom uzatvoriť dohodu podľa odseku 2 aj pri prehlbovaní kvalifikácie, ak predpokladané náklady dosahujú aspoň 50 000 Sk. Dohoda sa musí uzatvoriť písomne, inak je neplatná.

(2) Dohoda podľa odseku 1 musí obsahovať

a) druh kvalifikácie a spôsob jej zvýšenia,
b) študijný odbor a označenie školy,
c) dobu, po ktorú sa zamestnanec zaväzuje zotrvať u zamestnávateľa v pracovnom pomere,
d) druhy nákladov a ich celkovú sumu, ktorú bude zamestnanec povinný uhradiť zamestnávateľovi, ak nesplní svoj záväzok zotrvať u neho v pracovnom pomere počas dohodnutej doby.

(3) Celková dohodnutá doba zotrvania v pracovnom pomere nesmie prekročiť päť rokov. Najvyššia suma úhrady vynaložených nákladov nesmie prekročiť tri štvrtiny celkovej sumy vynaložených nákladov. Ak zamestnanec splní svoj záväzok iba sčasti, povinnosť nahradiť náklady sa pomerne zníži.
Chobot
25.08.08,11:20
Ďalšia otázka: ako sa postupuje s danou vecou za predpokladu, že sa so zamestnávateľom dohodnem na znížení úväzku?

Potom záleží na postoji zamestnávateľa a vzájomnej dohode. To zákon neupravuje.
feron
25.08.08,19:38
Po odpracovaní nejakej doby z dohodnutej 5 ročnej sa pri prípadnom skoršom odchode počíta alikvotná časť podľa počtu ukončených rokov alebo mesiacov, kvartálov alebo podľa čoho?
Chobot
25.08.08,22:34
Po odpracovaní nejakej doby z dohodnutej 5 ročnej sa pri prípadnom skoršom odchode počíta alikvotná časť podľa počtu ukončených rokov alebo mesiacov, kvartálov alebo podľa čoho?

Toto zákon neupresňuje. Malo by to byť zakotvené v dohode o zotrvaní, či sa bude krátiť za celý odpracovaný rok alebo kratšie obdobie. Spravidla to ale býva rok.