alicacka
25.08.08,17:24
Už pár mesiacov sledujem poradu. Niekedy sa mi podarí nájsť odpoveď na moje otázky, ale stáva sa, že sa nikto neohlási. Dnes som sa taktiež dala na hľadanie odpovedí na pre mňa ešte cudzie a nepoznané, a naďabila som na také stránky a také odpovede...:o, až som žasla. Je pravda, že mnohé odpovede sa netýkali vôbec toho, čo som hľadala ja, ale niektoré príspevky ma tak DOJALI, že som sa rozhodla, poďakovať sa Vám za to, že takto ľuďom pomáhate a nezabúdate na to, že raz bol každý začiatočníkom. Som z toho ohúrená, keď čítam, že niekto vie aj menej ako ja (na stránku porada sa pripájam hlavne vtedy, keď som už zúfalá) a púšťa sa do takých vecí, kvôli ktorým mám ja bezsenné noci. Klobúk dole pred Vami všetkými. Myslím si, že práca účtovníka je veľmi zodpovedná a mravenčia práca. A človek potrebuje obrovskú ODVAHU na to, aby sa pustil do nej.
Prajem Vám všetkým veľa veľa trpezlivosti a mnoho úspechov.
Zoltán Kovács
25.08.08,15:29
Ja ďakujem aj v mene ostatných, ktorí si vedia oceniť to slovo ďakujem.
Monika C.
25.08.08,17:44
Ja tiež pripájam k vďake všetkým poraďákom s veľkým P - naozaj nikdy ste ma nenechali v štichu a pomoci som sa dočkala vždy hlavne keď to človek súrne potrebuje. Som rada, že som členom tejto stránky aj keď som už dávnejšie registrovaná pomoc najviac som potrebovala až toho roku a zároveň zapínam túto stránku pomaly každý deň. Nebudem menovať mená / ani sa to nemá / ale ešte raz moc ďakujem všetkým za Váš čas pomôcť ostatným.