Rozalka
25.08.08,20:35
Dostali sme dnes poštu, kde je video, ako si uviazať kravatu. Aj z môjho okolia majú mnohí muži s tým problém, tak vám sem ten link prikladám, hádam sa niekomu zíde.


http://cafe.loveme.sk/video/zaujimavosti/viazanie-kravaty-navod-na-videu/
Marína
15.06.10,11:50
.
Vlastas
15.06.10,12:08
Ja mám doma troch chlapov a ani jeden nevie uviazať kravatu. Vždy som chodila za otcom aby mužovi kravatu uviazal a potom som ju odkladala uviazanú. Ale keď som začala kupovať kravaty aj synom bola by som sa nabehala, tak som si na internete našla podobný návod, vytlačila som si ho a mám ho odložený spolu s kravatami. A keď treba viažem ich podľa návodu ja a určite sú uviazané krajšie ako máva uviazanú kravatu Fico (všimli ste si akú hrču má vždy na krku???):---:---:---
buchač
15.06.10,12:26
Dostali sme dnes poštu, kde je video, ako si uviazať kravatu. Aj z môjho okolia majú mnohí muži s tým problém, tak vám sem ten link prikladám, hádam sa niekomu zíde.


http://cafe.loveme.sk/video/zaujimavosti/viazanie-kravaty-navod-na-videu/

...ešte dobre , kua , že aj tú poštu máme...už 5OO rokov skoro ...a aj to video existuje ...
Čo by sme si , mi muži , chúdiatka / poniektorí / bez týchto vymožeností počali ....:mee::mee::mee:


Poštový systém v Európe vznikol pred 500 rokmi. Franz von Taxis získal 18. januára 1505 od cisára Maximiliána I. právo zabezpečiť poštové spojenie medzi vtedajšími európskymi dvormi Habsburgovcov - Svätou ríšou rímskou národa nemeckého, Španielskom a Holandskom.

Taxisovcov poveril poštovými službami cisár Maximilián I. Taxisovci sa úlohy ujali nečakane dobre a v krátkom čase vytvorili rozsiahlu sieť poštových liniek po celej Európe.

A Fico ?....niečo oblé / aj keď škaredé / musí obrúsiť hranatú tvár ...:eek:
marjankaj
15.06.10,12:29
[QUOTE=buchač;1429171]...ešte dobre , kua , že aj tú poštu máme...už 5OO rokov skoro ...a aj to video existuje ...
Čo by sme si , mi muži , chúdiatka / poniektorí / bez týchto vymožeností počali ....:mee::mee::mee:

Veď my tu na to nie sme.:---:D
buchač
15.06.10,12:45
Ja mám doma troch chlapov a ani jeden nevie uviazať kravatu. Vždy som chodila za otcom aby mužovi kravatu uviazal a potom som ju odkladala uviazanú. Ale keď som začala kupovať kravaty aj synom bola by som sa nabehala, tak som si na internete našla podobný návod, vytlačila som si ho a mám ho odložený spolu s kravatami. A keď treba viažem ich podľa návodu ja a určite sú uviazané krajšie ako máva uviazanú kravatu Fico (všimli ste si akú hrču má vždy na krku???):---:---:---


[QUOTE=buchač;1429171]...ešte dobre , kua , že aj tú poštu máme...už 5OO rokov skoro ...a aj to video existuje ...
Čo by sme si , mi muži , chúdiatka / poniektorí / bez týchto vymožeností počali ....:mee::mee::mee:

Veď my tu na to nie sme
Tak potom ...
.:---:D

...by sme vás / ženské poniektoré / obesili na šranok ...;)
Vlastas
15.06.10,14:00
[QUOTE=marjankaj;1429174]

...by sme vás / ženské poniektoré / obesili na šranok ...;)

Buchač, to nemyslíš vážne, veď čo by ste si bez nás "nežného pohlavia" počali.
Ani len tú kravatu nie ste si schopní zaviazať bez našej pomoci.:eek::eek::eek:
Oliwa
15.06.10,20:32
Ja mám doma troch chlapov a ani jeden nevie uviazať kravatu. Vždy som chodila za otcom aby mužovi kravatu uviazal a potom som ju odkladala uviazanú. Ale keď som začala kupovať kravaty aj synom bola by som sa nabehala, tak som si na internete našla podobný návod, vytlačila som si ho a mám ho odložený spolu s kravatami. A keď treba viažem ich podľa návodu ja a určite sú uviazané krajšie ako máva uviazanú kravatu Fico (všimli ste si akú hrču má vždy na krku???):---:---:---
Myslím, že po voľbách ju má aj v krku...