Silvia123
26.08.08,12:10
Ahojte poraďáci, má niekto skúsenosti s kamenárstvom Glézl Roman Sebechlebany??? Chcela by som sa dozvedieť nejaké referencie a či bola spokojnosť s vyrobeným pomníkom a cenou. Nevedela som kam túto otázku zaradiť a naokolí nikoho nepoznám, kto by si dal od neho robiť pomník. V novinách našla babka inzerát že má lacné pomníky a ja sa bojím, aby ju niekto "neofúkol", tak ak náhodou mi viete odporučiť alebo naopak prosím napíšte, prípadne aj na IP.
Silvia123
26.08.08,15:42
Tak asi ho nikto nepozná, to nie je dobré znamenie :(
Kazu
26.08.08,16:02
Tak asi ho nikto nepozná, to nie je dobré znamenie :(

Zrejme preto, lebo Sebechlebany nie sú ani na mape. Možno myslela Sebechleby.
Silvia123
27.08.08,12:01
No tak to budú zrejme Sebechleby, ale keby ho niekto pozná domyslel by si to myslím.
editahudakova
16.05.09,15:23
U firmy Glézl som si objednala pomníček podľa inzerátu v novinách. Od začiatku sa mi s firmou veľmi dobre spolupracovalo. Promptne mi poštou zaslali katalóg výrobkov a neskôr aj počítačový návrh pomníčka, kde som videla už jeho finálnu podobu aj s motívom a zvoleným textom a typom písma. Hotový výrobok bol ešte krajší, ako som si predstavovala. Prekrásne vypracovaný, vybrúsený, krásne farby, originálny motív. Vrelo odporúčam!
222ericka
15.10.11,09:19
Dobry den. Nepoznam jo ale ma zasavenu zivnost a moj znami sa na neho stazoval ze sa mu na pomniku vyhodili skrvny ,cize pouziva polsku lacnu zulu , poznam kamenara jeho tek je 0907 216 741 u neho si vzdy davame robit aj moji rodicia uz cely zivot a nikdy neboli ziadne problemy ,doporucujem
TYMYNKA
22.01.12,14:05
Zdravím Vás,
tiež potrebujem si dať vyrobiť pomník na jednohrob. Počula som, že dobre a hlavne aj o niečo lacnejšie pomníky su aj z Polska. Vie mi dať niekto dobrý kontakt?
Ďakujem za pomoc:-)
Marian49
01.08.16,06:30
Zdravím
Dotyčného kamenára poznám, lebo robí hroby v našej dedine (Hontianske Nemce) aj v okolí, takže asi neprestal podnikať.
Minulý rok robil kamarátovi hrob a ten s ním bol spokojný. Urobil mu návrhy na počítači, z ktorých si kamarát jeden vybral a ten sa postavil. Návrh po dokončení ukazoval aj mne a vyzeralo to presne rovnako. Fľaky som nevidel.