Annaaa
26.08.08,13:58
Milí poraďáci,je pravda,že táto porada mi dala už veľa,ale čo mi chýba,je akési zastrešenie danej otázky.Niektoré otázky ostávajú viacmenej nevyjasnené,takže začiatočník má z toho zmiešaný pocit.Nie každý vie sa zorientovať v zákonoch ako sú znezrozumiteľné písané.Neuvažuje sa nad tým,že nakoniec sa k tomu vyjadrí niekto fundovaný?Ako v Drakovi?
Zoltán Kovács
26.08.08,12:01
Paula
26.08.08,12:04
Myslím, že fundovaných členov a ich fundovaných príspevkov je tu habadej, netreba si myslieť, že všetko, čo sa tu napíše je len súkromný pohľad na problém:)
Monika Kováčová
26.08.08,12:07
možno by bolo fajn, keby konkrétne priložíš odkazy na témy, ktoré sú podľa teba nedoriešené...
Annaaa
26.08.08,12:23
p.Smith,ďakujem za rýche reagovanie k môjmu dotazu.Teší ma že niečo také sa už pripravuje,no pre nás začiatočníkov už včera bolo neskoro.
Zoltán Kovács
26.08.08,14:24
p.Smith,ďakujem za rýche reagovanie k môjmu dotazu.Teší ma že niečo také sa už pripravuje,no pre nás začiatočníkov už včera bolo neskoro.

Niekedy a ja sa cítim ako začiatočník, aj po 15 rokoch účtovania. Veď konec koncov preto chodím aj na poradu.
josiph68
26.08.08,18:03
ja som si to tiež myslel,ale neskôr som zistil,že je tu odpovedané na všetko,až som bol veľa krát prekvapený,že aj také niečo tu je,našiel som to náhodou,rada-nevzdávaj to a hľadaj,alebo určite ťa niekto navedie