ondrejvla
29.04.05,18:19
Často, keď som už zodpovedala, alebo aspoň pomohla odpoveďami na zadané otázky, idem sa pozrieť, kto je na Porade, a kto má záujem o akú tému. Prakvapuje ma, že je tu veľa návštevníkov, ktorí si prídu po radu na PORADU. Chcem sa spýtať všetkých, čo tu nie sú registrovaní, prečo ste tu len ako hosť? Páčia sa vám zadané témy a odpovede na ne? Pomohli vám vo vašej práci? To nás veľmi teší, ale oveľa viac by nás, všetkých členov Porady potešilo, keby ste sa pridali k nám, zaregistrujte sa, a zistíte, že je tu skupina skvelých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a radia jeden druhému. Pridajte sa k nám, bude nás viac, a možno práve aj vy svojimi radami a skúsenosťami nielen z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctva pomôžete nielen nám, ale aj sebe. Miesta je tu stále dosť a my vás radi privítame.

Prajem pekný podvečer.
Manual
29.04.05,16:59
Často, keď som už zodpovedala, alebo aspoň pomohla odpoveďami na zadané otázky, idem sa pozrieť, kto je na Porade, a kto má záujem o akú tému. Prakvapuje ma, že je tu veľa návštevníkov, ktorí si prídu po radu na PORADU. Chcem sa spýtať všetkých, čo tu nie sú registrovaní, prečo ste tu len ako hosť? Páčia sa vám zadané témy a odpovede na ne? Pomohli vám vo vašej práci? To nás veľmi teší, ale oveľa viac by nás, všetkých členov Porady potešilo, keby ste sa pridali k nám, zaregistrujte sa, a zistíte, že je tu skupina skvelých ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a radia jeden druhému. Pridajte sa k nám, bude nás viac, a možno práve aj vy svojimi radami a skúsenosťami nielen z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctva pomôžete nielen nám, ale aj sebe. Miesta je tu stále dosť a my vás radi privítame.

Prajem pekný podvečer.Vlastička,
napísané pekne od srdca...
Pekný večer...
ondrejvla
29.04.05,17:08
Ďakujem, ale ja to tak aj cítim.
adam
29.04.05,19:36
Keď som "objavila" Poradu, tiež som tu bola prvé dni ako hosť kým som sa zorientovala. Ale byť zaregistrovaný znamená nielen zapájať sa do debát, konzultovať problémy a nejasnosti, ale možnosť otvárať všetky prílohy, ktoré su vynikajúcimi pomôckami pri práci. Prídu na to všetci hostia, niektorí skôr, iní neskôr. Takže, milí hostia, hor sa k registrácii:D:D:D
babenko1
29.04.05,19:53
Vlasti.. toto aj mňa už dávno zaujímalo... Prečo poniektorí chodia len čítať.. a nie sa aj zapájať do debatky.. Snáď nám to niekto povie.

adam.. ked som sa ja dozvedela o porade, hned som sa zaregistrovala.. ani sekundu som neváhala, že by som bola len ako hosť.. nejak som cítila, že by som mohla hned nejako pomôcť...ak budem vedieť...
ondrejvla
29.04.05,20:08
Ja som tiež vôbec neváhala, keď sa môžem niečo naučiť a ešte pri tom aj pomôcť druhým, je to bezva nie?!
slnko
29.04.05,20:31
Ja som tiež vôbec neváhala, keď sa môžem niečo naučiť a ešte pri tom aj pomôcť druhým, je to bezva nie?!moja reč, presne takto to cítim aj ja. Všeličo sa dozviem ja a zároveň mám potrebu rozdávať a pomáhať iným a to ma napĺňa. A zároveň cítim, že tu získavam priateľov.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ondrejvla
29.04.05,20:38
Veď práve pre to priateľstvo si tu občas po večierke chodíme aj poklebetiť! Keď sa podelím o svoj problém s priateľom, hneď je ten problém už len polovičný. A pritom sa aj realizujem.
babenko1
29.04.05,20:46
Babenky.. ako by ste mi hovorili z duše :-)
bodliak
29.04.05,20:52
Nuz realita moze byt aj taka, ze niekolkokrat za den pozriem na poradu, ale kym nechcem odpovedat alebo stiahnut attachment, prihlasovat sa nemusim.
Dovtedy figurujem ako host.
babenko1
29.04.05,21:02
bodliačik.. občas máš aj SS.. a tie ako hosť nemáš ako zistiť... napríklad... a vždy je tu šanca, že práve ked niečo čítaš, aby si chcel pripojiť svoj názor.. ale nejde to, lebo nie si prihlásený-á...
ondrejvla
30.04.05,11:31
Verím, že nám Richard zisti, koľko nových členov pribudlo počas trvania tejto témy! Richard, ozvi sa, sme zvedaví aj my, či sú noví členovia okrem tých, ktorých občas zbadáme na konci stránky. Ešte by sme boli radšej, keby niekto z nových nám povedal, ako sa mu u nás páči?!
martinala
30.04.05,17:57
Neviem ako mám pozdraviť, či dobrý večer, alebo dobrý deň, takže : ahojte všetci, čo tieto riadky čítate. Som tu celkom nová, vašu - našu PORADU som objavila celkom náhodou v piatok a som nadšená, unesená, užasnutá, skrátka neskutočne prekvapená tým, že niečo také vôbec existuje ... našla som tu veľa skvelých názorov, z ktorých sa človek môže poučiť. Veď čo lepšieho je ako prax :-) napísala som aj pár príspevkov, som rada, že môžem prispieť svojimi vedomosťami aj ja - zároveň ma teší, že si svoj názor môžem týmto spôsobom vlastne preveriť, prekonzultovať s rovnakými ľuďmi ako som ja. ešte raz vďaka ...
martina
ondrejvla
30.04.05,18:07
Tak vitaj medzi nami, nech sa ti tu páči čím ďalej, tým viac. Budeme radi keď svojimi radami i ty pomôžeš ostatným.
Paula
30.04.05,18:59
Zaujal ma bodliačikov príspevok.... ešte nikdy ma nenapadlo odhlásiť sa a byť ako hosť. Takže ten údaj o počte prítomných je vlastne skreslený (členovia : hostia) :)
Vevey
30.04.05,20:47
Preco ti to vadi, ze je tu niekto len ako host?
Zi a nechaj zit i nasich hosti, az budu potrebovat radu, zaregistruju sa.
Suhlasim s bodliakom, tiez to obcas tak robim, ked sa ponahlam.
Paula
30.04.05,21:06
:) keď sa ponáhľam, stihnem sa aj odhlásiť? :)
Vevey
30.04.05,21:16
Neviem, ci sa musis odhlasovat, ale ja nie, odhlasi ma to automaticky. Mozno mas komp len sama pre seba a si prihlasena ihned, ked sa dostanes na tuto stranku.
Paula
30.04.05,21:27
aha, tak v tom prípade mi je odhlasovanie jasné :) :)
bodliak
02.05.05,14:15
Zaujal ma bodliačikov príspevok.... ešte nikdy ma nenapadlo odhlásiť sa a byť ako hosť. Takže ten údaj o počte prítomných je vlastne skreslený (členovia : hostia) :)
Ale ja sa extra neodhlasujem, len zavriem okno. Nemam poradu otvorenu 12 hodin denne...
ondrejvla
02.05.05,14:20
Ahá! No vidíš, a ja sa pekučko odhlásim!
To preto je tu toľko hostí?!
horstik
09.05.05,08:31
Keď som "objavila" Poradu, tiež som tu bola prvé dni ako hosť kým som sa zorientovala. Ale byť zaregistrovaný znamená nielen zapájať sa do debát, konzultovať problémy a nejasnosti, ale možnosť otvárať všetky prílohy, ktoré su vynikajúcimi pomôckami pri práci. Prídu na to všetci hostia, niektorí skôr, iní neskôr. Takže, milí hostia, hor sa k registrácii:D:D:DJa by som sa chcela opýtať, prečo sa mi nedajú otvoriť prílohy, keď som zaregistrovaná.Ukáže sa mi tabulka a pýta registráciu. Som tu len druhý deň a asi to ešte neviem. Vopred ďakujem.
Zuzana210
09.05.05,10:30
A si aj prihlásená? Prihlasuje sa v okienku vpravo hore.
horstik
09.05.05,11:09
Áno, som prihlásená.
Tereza
09.05.05,12:36
Hostí je tu tak veľa preto(možno) , lebo nie každý má čím prispieť. Tak ako ja : neúčtujem, ale zistila som, že tu veľmi rýchlo dostanem info o "horiacich " problémoch. Tak som manželovi, ktorý podniká, hneď hlásila, že musí mať registratúrny poriadok, že musí riešiť ochranu údajov, synovi, ktorý študuje a pritom si zarába ako brigádnik som poriešila zdravotné poistenie,...Zákony si už dokážem prečítať sama, no tá rýchla reakcia členov porady na atuálne dianie je na nezaplatenie... Keď tak rozmýšľam ako si pri práci oddýchnuť, rozhodne radšej zájdem sem , ako čítať niektorú z tých chorých diskusií na akýkoľvek článok v novinách. Takže preto sem asi chodia aj iní len ako hostia
Jozef Mihál
09.05.05,12:44
Keď tak rozmýšľam ako si pri práci oddýchnuť, rozhodne radšej zájdem sem , ako čítať niektorú z tých chorých diskusií na akýkoľvek článok v novinách. Takže preto sem asi chodia aj iní len ako hostia
Súhlasím.
Diskusia napríklad na SME (na PRAVDE je to tuším ešte horšie) a na PORADE je ako peklo a nebo.
Tereza
09.05.05,12:55
Joj, no a keďže vidíte, že ja som prihlásená, dávam návrh na novú kategóriu členov : Člen - sympatizant" .
ondrejvla
09.05.05,15:50
Ja by som sa chcela opýtať, prečo sa mi nedajú otvoriť prílohy, keď som zaregistrovaná.Ukáže sa mi tabulka a pýta registráciu. Som tu len druhý deň a asi to ešte neviem. Vopred ďakujem.
Aké prílohy sa ti nedajú otvoriť? Ak myslíš, tie, ktoré prikladajú členovia porady, to sa čudujem! Nám všetkým sa dajú, preto si ich aj vzájomne posielame. Že si prihlásená to je jasné, lebo inak by si nemohla zadať otázku, ale nechápem prečo?!
horstik
10.05.05,05:55
Presne tie. Napíše mi tabulku skrátene:
Nie stre prihlásený, alebo nemáte dostatočné prístupové práva.
1. Nie ste prihlásený.
2. Máte nedostatočné práva k prístupu.
3.Členstvo nie je úplne aktivované.

Ďakujem. Dana
Richard
10.05.05,06:50
Presne tie. Napíše mi tabulku skrátene:
Nie stre prihlásený, alebo nemáte dostatočné prístupové práva.
1. Nie ste prihlásený.
2. Máte nedostatočné práva k prístupu.
3.Členstvo nie je úplne aktivované.

Ďakujem. Dana
Pravdepodobne máš zle nastavené cookies v počítači, viď:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=4716&highlight=cookies
horstik
10.05.05,08:57
Ďakujem.Skúšam to už asi hodinu. Nastavenie mám nízke, v povolených weboch www.porada.sk (http://www.porada.sk) .....a nič. Už som zúfalá, ale idem skúšať ďalej. Ja na to prídem!
INGRID KRIŽANOVSKÁ
12.05.05,16:51
Ja som na porade ešte len začiatočníčkou a určite to ešte chvíľku potrvá pokiaľ sa oťukám a budem aktívnou poradkyňou
Radana
12.05.05,17:59
Ja mám ten istý problém (v uvodzovkách) že sa len oťukávam a asi budem mať
mindráky, keď vidím koľko múdrych ľudí tu je a ako super vedia poradiť.Pripadá mi
to ako jedna veľká rodina, super!!!
ondrejvla
12.05.05,18:48
Ingrid a Radana zaraďte sa a buďte tu doma! Sme tu kvôli tomu ,aby sme si navzájom pomohli, a pri tom vôbec netreba vynález Féničanov.

Nech sa vám tu medzi nami dobre dýcha, je tu kopec dobrých a ochotných ľudí!
Radana
16.05.05,15:02
Vlasta, dík za privítanie, to určite budeme.
hron
17.05.05,07:28
Súhlasím.
Diskusia napríklad na SME (na PRAVDE je to tuším ešte horšie) a na PORADE je ako peklo a nebo.
V ramci vyrovnavania regionov by sa tym nemalo nieco robit?
pyton
17.05.05,07:50
Hron, s čím myslíš, že by sa malo niečo robiť vrámci vyrovnávania regiónov??
INGRID KRIŽANOVSKÁ
17.05.05,17:22
Ingrid a Radana zaraďte sa a buďte tu doma! Sme tu kvôli tomu ,aby sme si navzájom pomohli, a pri tom vôbec netreba vynález Féničanov.

Nech sa vám tu medzi nami dobre dýcha, je tu kopec dobrých a ochotných ľudí!http://www.porada.sk/images/icons/icon4.gif
Ďakujem veľmi pekne hoci trošku neskôr
INGRID KRIŽANOVSKÁ
17.05.05,17:26
ďakujem za privítanie a ospravedlňujem sa za tp meškanie
Heni
17.05.05,19:07
V ramci vyrovnavania regionov by sa tym nemalo nieco robit?ano, hron, aj ja som za rovnomerny rozvoj regionov ;)
Jozef Mihál
18.05.05,05:33
V ramci vyrovnavania regionov by sa tym nemalo nieco robit?hron, bohužiaľ sa to už vyrovnáva...
Na SME postupne pritvrdzujú v rámci čistenia diskusie od "asociálov" a to, či úroveň diskusie na Porade stúpa alebo klesá každý z nás vidí...
hron
18.05.05,07:30
hron, bohužiaľ sa to už vyrovnáva...
Na SME postupne pritvrdzujú v rámci čistenia diskusie od "asociálov" a to, či úroveň diskusie na Porade stúpa alebo klesá každý z nás vidí...
Nahodou, diskusie v SME sa rokmi predsa len o nieco zludstuju, po rokoch mam moznost porovnania :-). Ale tie parazole, ( ak si ich este niekto pamata - boli v rukach babiek demokratiek ), tie nikdy nevyhynu :-), no a zda sa mi, ze zazivaju modru renesanciu :-)
No a TUUUUuu? Vsak ja sa snazim, stupam si spickami noha na seba, ruky drzim zakvaknute za chrbtom, nanajvys tak na poporade si este tak bachnem...coestelen mozete viac odomna...ved ja tie zakony nepisem...
Olinka1
12.06.07,12:32
Napíšte mi niekto, ako sa môže k Vám pripojiť. Teraz začínam spoluprácu
s poradou a neviem ako môžem a kde napísať moje otázky.
Ďakujem Olinka1
Johanka
12.06.07,12:39
lorelei
28.06.07,09:36
ja som tu pomerne cerstvo zaregistrovana. hned ako som to tu objavila som sa zaregistrovala a neviem sa odtrhnut od toho, kym to poprecitujem, sem tam napisem, zatial malo, ale urcite sa lepsie okukam a ked mozem tak poradim. Som velmi rada, ze som to objavila, ste uzasni ludia,a skoda, ze som to nenasla skor.
ekopo
28.06.07,10:00
Pozerám: 127 registrovaných a 466 hostí. Zaujímavé. Porada je známa.
anklar
28.06.07,10:17
ja som tu pomerne cerstvo zaregistrovana. hned ako som to tu objavila som sa zaregistrovala a neviem sa odtrhnut od toho, kym to poprecitujem, sem tam napisem, zatial malo, ale urcite sa lepsie okukam a ked mozem tak poradim. Som velmi rada, ze som to objavila, ste uzasni ludia,a skoda, ze som to nenasla skor.
Ahoj Lorelei! Ďalšia závislá? Aj ja som tu len od mája, čo znamená, ako sa hovorí, dva dni aj s cestou. Keď pracujem v kancelke, ešte nebol deň, aby som si neotvorila Poradu. (POMOC! SOM ZÁVISLÁ!) Nie som ani účtovník, ani mzdár, ani ekonóm. Vyplýva z toho, že iba sem-tam sa viem k niečomu vyjadriť. Ale, opačne, Porada mi už v mnohom pomohla.Týmto vyjadrujem svoj obdiv a vďaku všetkým Otcom tejto Porady. A ich prostredníctvom všetkým, ktorých rada, či vysvetlenie mi objasnili môj problém. Taktiež všetkým, ktorí sú zaregistrovaní. Sú tu fakt úžasní a veľmi fundovaní ľudia. Mám pred Vami svoj klobúk v ruke.
Hostia, registrujte sa. Chcete byť užitoční, či nie?
lorelei
29.06.07,09:05
Ahoj Lorelei! Ďalšia závislá? Aj ja som tu len od mája, čo znamená, ako sa hovorí, dva dni aj s cestou. Keď pracujem v kancelke, ešte nebol deň, aby som si neotvorila Poradu. (POMOC! SOM ZÁVISLÁ!) Nie som ani účtovník, ani mzdár, ani ekonóm. Vyplýva z toho, že iba sem-tam sa viem k niečomu vyjadriť. Ale, opačne, Porada mi už v mnohom pomohla.Týmto vyjadrujem svoj obdiv a vďaku všetkým Otcom tejto Porady. A ich prostredníctvom všetkým, ktorých rada, či vysvetlenie mi objasnili môj problém. Taktiež všetkým, ktorí sú zaregistrovaní. Sú tu fakt úžasní a veľmi fundovaní ľudia. Mám pred Vami svoj klobúk v ruke.
Hostia, registrujte sa. Chcete byť užitoční, či nie?

Takze vitaj v klube! Aspon si ma potesila, ze som neni sama.
Pekny vikend.:)
Marianna01
29.06.07,13:16
Týmto vyjadrujem svoj obdiv a vďaku všetkým Otcom tejto Porady.

A mamám nie? :D:D:D
Jozef Mihál
29.06.07,13:25
Pozerám: 127 registrovaných a 466 hostí. Zaujímavé. Porada je známa.

...staci si v google zadat lubovolny vyraz z oblasti ekonomiky, ucta, dani, odvodov a google vyhodi kopu odkazov na www.porada.sk
anklar
29.06.07,14:02
A mamám nie? :D:D:D
Ale áno, áno, áno. Naprávam chybu a dopĺňam: týmto vyjadrujem svoj obdiv...všetkým RODIČOM Porady.
S vďakou: anklar
abel
29.06.07,16:22
...staci si v google zadat lubovolny vyraz z oblasti ekonomiky, ucta, dani, odvodov a google vyhodi kopu odkazov na www.porada.sk (http://www.porada.sk)
občas namiesto do google idem hneď na poradu, to je jedno, či hľadám niečo z účta, recept, nemecký preklad... Je tu všehochuť.
Bola som nakuknúť do porady.cz. Počet členov 671 :confused: ( a väčšinou samé známe mená :D ).
Olinka1
28.08.07,05:43
Som začiatočníčka, ale veľmi rada prezerám stránky. Odpovedať už viem na otázky, ale neviem ako mám JA napísať svoju otázku a kde potom nájdem na tú moju otázku odpoveď !? Pomôžte začiatočníčke. Ďakujem
Aljok
28.08.07,06:05
Ako zadať otázku nájdeš tu: http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_faq#faq_video_pridat_otazku
Odpoveď si pozrieš keď v pravom hornom rohu klikneš na nastavenia. Tam sa Ti zobrazujú všetky sledované témy.
lenkak
28.08.07,06:05
práve si si otázku napísala, dala si ju už do existujúcej témy. Ak chceš otvoriť novú tému, tak klikni na ružovú ikonu Pridať tému. Ak chceš pozrieť svoje príspevky tak klikni na môj profil, (svoj) a daj zobraziť všetky príspevky.