ondrejvla
29.04.05,23:29
Neviem, či ma Richard nesfúkne, že som zadala tému do nesprávneho chlievika. Ak je to tak, prosím urob to bez bolesti a presuň ju kam patrí.

Chcem poprosiť kolegov na Porade, ktorí čakajú na naše odpovede, nech si najskôr pozrú, či nemajú zaplnenú schránku správ. Inak bohužiaľ odpoveď nedôjde. Takže občas vysypať smietky, aby bolo miesto na nové!
Richard
02.05.05,07:22
Je dobré upozorniť na to, že je potrebné schránku si vyprázdniť...
Často dostávam správy, že je nemožné doručiť správu niekomu, pričom príčina je preplnená schránka.
Viera123
14.05.06,10:17
Je dobré upozorniť na to, že je potrebné schránku si vyprázdniť...
Často dostávam správy, že je nemožné doručiť správu niekomu, pričom príčina je preplnená schránka.
Richard a nedá sa napr. urobiť, keď má niekto preplnenú schránku, aby mu automaticky prišiel oznam o plnej schránke? A keď si už schránku vyprázdni, aby mu tá, ktorú sme mu posielali, tiež aj automaticky prišla?
Niekedy to neustriehneme, či ju už vyprázdnil a naša správa nepríde k adresátovi Alebo sa ukladá u nás, medzi odoslané? Myslím, že nie.
ayya
14.05.06,10:29
Vierka, tiez mam obcas problem ustriehnut si pocet sprav, lebo niekedy sa stane, ze limit je pre mna maly :D ... ale je pravda, ze informacia o pocte sprav je hned za linkom na sukromne spravy ... staci zvyknut si kontrolovat tie dve cislicka a dostatocne vopred si zalohovat starsie spravy... :)
Ale nevravim, ze upozornenie by nebolo pre uzivatelov pohodlnejsie... to je tiez pravda, ze bolo :D
Melnick
14.05.06,10:37
Richard a nedá sa napr. urobiť, keď má niekto preplnenú schránku, aby mu automaticky prišiel oznam o plnej schránke? A keď si už schránku vyprázdni, aby mu tá, ktorú sme mu posielali, tiež aj automaticky prišla?
Niekedy to neustriehneme, či ju už vyprázdnil a naša správa nepríde k adresátovi Alebo sa ukladá u nás, medzi odoslané? Myslím, že nie.

Vierka ,ja mám takých oznamov od administrátora veľa ,teda zakaždým
keď sa mi niekto pokúša poslať správu a ja mám plnú schránku ,tak ma administrátor vyzve cez e-meil adresu ,aby som si urobila miesto pre nové správy,lebo xy sa mi snaží poslať ss.:)
Viera123
14.05.06,10:39
Vierka, tiez mam obcas problem ustriehnut si pocet sprav, lebo niekedy sa stane, ze limit je pre mna maly :D ... ale je pravda, ze informacia o pocte sprav je hned za linkom na sukromne spravy ... staci zvyknut si kontrolovat tie dve cislicka a dostatocne vopred si zalohovat starsie spravy... :)
Ale nevravim, ze upozornenie by bolo pre uzivatelov pohodlnejsie... to je tiez pravda :D
Ja mám tiež stále "oči na stopkách", či mám voľnú schránku, mám v nej veľa cenného a nechcem o info z nej prísť. Takže si kopírujem... Priebežne...:)
Zita5
01.06.06,16:41
Prosím o radu ....nie a nie odoslať súkromnú správu ... nemám ani plný počet SS ...čiže podľa tohto nemám ani preplnenú schránku a nie odoslať ...v čom prosím chybím .....:)
Však ich tam nemám 100 len 89:p :p


$user[username] prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.

Ale však nemám preplnenú schránku ...prečo mi to ukazuje ?
Simonab
01.06.06,16:51
Prosím o radu ....nie a nie odoslať súkromnú správu ... nemám ani plný počet SS ...čiže podľa tohto nemám ani preplnenú schránku a nie odoslať ...v čom prosím chybím .....:)
Však ich tam nemám 100 len 89:p :p


$user[username] prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.

Ale však nemám preplnenú schránku ...prečo mi to ukazuje ?


Zitka asi má preplnenú schránku správ ten komu sa pokúšaš tú správu poslať.
Zita5
01.06.06,16:52
Zitka asi má preplnenú schránku správ ten komu sa pokúšaš tú správu poslať.


Aháááá, no na to som nemyslela .....ďakujem ...........:) ;) no ja som ale blbá .........však teraz keď som to prečítala , tak pravdaže ....:D
Richard
01.06.06,18:08
už som to preistotu opravil, takže žiaden username ale meno toho komu to chcete poslať....
Melnick
01.06.06,18:22
už som to preistotu opravil, takže žiaden username ale meno toho komu to chcete poslať....

pekné slovíčko:D
ondrejvla
27.11.06,10:32
Dušan - Shaman vyprázdni si schránku. Nemôžem odpovedať.
ajacik
27.11.06,18:09
ja nemám plnú schránku a prišiel mi mail od "porady" (už viackrát), že si mám vyprázdniť schránku správ, že nemôžem prijímať dalšie. čím to je?
DušanČ
27.11.06,18:28
ja nemám plnú schránku a prišiel mi mail od "porady" (už viackrát), že si mám vyprázdniť schránku správ, že nemôžem prijímať dalšie. čím to je?

Limit 100 správ majú už len VIP-kári. Pre teba platí limit 50 správ. Nie je to náhodou tým ?
lenkak
27.11.06,18:29
VIP = 500 správ.
členovia = 50 správ.
Simonab
27.11.06,19:11
Tých 50 správ bude pre skalných registrovaných členov, ktorí nemajú dostatok bodov na VIP členstvo dosť málo. Tiež som s tým mala donedávna problém. A verejne priznávam, že mám len veľmi málo bodíkov za odborné témy. Je tu veľa takých, ktorí si to VIP-ko zaslúžia viac ako ja: Dáška, ajáčik, JankaO...... a veľa ďalších. Riško prihováram sa za pôvodných 100 správ, ak to samozrejme nie je problém.
ajacik
27.11.06,19:58
aha, dakujem :)

toto som nejako nepostrehla
DušanČ
28.11.06,08:11
Tých 50 správ bude pre skalných registrovaných členov, ktorí nemajú dostatok bodov na VIP členstvo dosť málo. Tiež som s tým mala donedávna problém. A verejne priznávam, že mám len veľmi málo bodíkov za odborné témy. Je tu veľa takých, ktorí si to VIP-ko zaslúžia viac ako ja: Dáška, ajáčik, JankaO...... a veľa ďalších. Riško prihováram sa za pôvodných 100 správ, ak to samozrejme nie je problém.

Ja si tiež myslím, krátiť limit SS nebolo šťastné riešenie. Ak bol úmysel nejako oceniť aktivitu VIP-károv, tak to úplne rieši zvýšenie ich limitu. Nemôžem hovoriť za všetkých, ale ja napr. mám pomerne málo príspevkov a v priamej úmernosti aj bodov nie z toho dôvodu, že by som nevedel zaujať stanovisko k jednotlivým problémom, ale z nedostatku času. Nemám proste toľko času, aby som pol dňa presedel na porade. A takí, čo majú viac ako 5 000 príspevkov ten čas asi majú. Keď si porovnám môj počet bodov vo vzťahu na počet príspevkov, nie som o nič horší ako väčšina členov VIP. Nehovorí zo mňa závisť, len snaha o spravodlivosť.
Ozaj, ale to je už pichnutie do osieho hniezda, chcel by som sa opýtať Richarda, či nie je možné zistiť, či si niekto neprideľuje body aj sám cez viacnásobnú registráciu.
Richard
28.11.06,09:23
Ale veď tie správy sa dajú vymazať a prípadne dokonca aj stiahnuť na počítač (viď dole pod správami je download správ)...
Simonab
28.11.06,09:32
Ale veď tie správy sa dajú vymazať a prípadne dokonca aj stiahnuť na počítač (viď dole pod správami je download správ)...

To je pravda, ja som si ich aj sťahovala. Ale keď je mi to tak ľúto mazať. Ja som len chcela povedať, že si niektorí Poraďáci zaslúžia mať tie výhody na ktoré boli zvyknutí.
kukučka
29.11.06,14:42
Eulália - Evičkááááá a ostatní - vymažte si aspoň odoslané správy, ak je vám ľúto prijaté! :) :) :)
kukučka
29.11.06,14:47
Richard, ale moja rozpísaná správa sa nedá odoslať, ani uložiť :D a druhýkrát sa mi ju nechce písať . . .
Zdeni
30.11.06,16:28
Terka - garter, čo takto ozaj vymazať schránku. Ide Ti jedna veeeeeeľmi dôležitá SS.;) Neviem, ako ináč Ti to dať vedieť, len takto verejne.:D ;)
Richard
01.12.06,12:59
Richard, ale moja rozpísaná správa sa nedá odoslať, ani uložiť :D a druhýkrát sa mi ju nechce písať . . .

asi si ju písala dlhšie ako 15 minut? ... v takom prípade stačí pre istotu pred nakopírovať obsah správy Ctrl+C a a ak neprejde, napísať ju znova... Ctrl+V
lenkak
01.12.06,21:27
Richard - robíš niečo s Poradou?
Nefungujú nové príspevky, ani ss.
ingi
01.12.06,21:37
Richard - robíš niečo s Poradou?
Nefungujú nové príspevky, ani ss.

mimotemy Lenka, piatok večer je asi vhodný na "údržbu", neviem sa dostať ani na www.finance,gov.sk (http://www.finance,gov.sk) :)
liba2
02.12.06,06:15
Doteraz mi porada fungovala bez problémov aj s drakom. Dnes sa nemôže nikam dostať: ani skratka, ani najnovšie... ani dnešné... ani SS... ani vyhľadávanie... tak odchádzam a prajem pekný víkend... snáď v pondelok to bude opäť fungovať. :D
Marína
02.12.06,12:16
Nič v zlom, ale neuháňajme Richarda, nechajme ho pracovať v kľude a nebuďme netrpezliví. Veď tie úpravy robí pre nás a v plnej prevádzke. Ak chceme, aby "koláč" bol nielen vzhľadný ale aj chutný, chce to čas.
liduska
16.02.07,05:54
stále vidím , že mám jednu správu aj mi bliká obálka , ale ja žiadnu správu nemám , čo s tým ?
Zoltán Kovács
08.11.07,08:11
Danila presuň si správy máš prekročený limit, neviem ti poslať správu.
atramka
17.02.08,19:49
mám prekročný limit správ, ale si ich potrebujem nechať, otvorila som si nové schránky a neviem to tam prehodiť. Ako na to????
Richard
17.02.08,20:11
Nové schránky sa nedajú otvoriť, len zložky v rámci jednej schránky.

Odporúčam:

stiahnuť si správy v txt formáte (úplne dole je možnosť stiahnutia správ), uložiť si ich na svojom počítači a potom zmazať správy v schránke, čím sa uvoľní miesto .-)
atramka
17.02.08,21:12
ďakujem za radu, urobila som to tak...