slecna
27.08.08,19:30
Ahojte.

Poznate niekto tuto firmu.
My by sme cez nu chceli stavat montovany dom ale bola by som rada keby som pocula na nu nejake ohlasy.

Dakujem velmi pekne este fajn ze mame na Slovensku aj takuto stranku.

:)
mahmad
29.08.08,15:09
Zdravim Vas,surfujem po nete a pozeram rozne veci a natrafil som na otazku ci ma niekto skusenosti s firmou Fmont.keys...
Volam sa Fedor Juraj a som spoluvlastnikom tejto firmy.Nasa cinnost sa rozvijala v Norsku,kde sa stavali domy a este tam mame ludi,ktori tam stavaju.Takze vacsima domov je tam postavena,mame aj fotografie,ak mate zaujem,mozte mi zavolat a dohodneme si stretnutie.Mame v MT postaveny jeden dom ukazkovy.Predtym sme stavali pod inou firmou,kym sme sa osamostatnili.Ja osobne som predtym robil manazera jednej firme,ktora nebola moc korektna ,tak sme s kolegom zalozili na SK svoju vlastnu.
Ak mate zaujem,zavolajte mi,na nasej stranke je aj moj kontakt a dohodneme sa na stretnuti,kde Vam prezentujeme nase vyrobky do detailu.Sme cerstva firma ako taka,preto aj ludia nebudu vediet o nas...Zaciname ale stavat koncom sept. v Leviciach,potom v Malackach a hlavne na vychode je prace dost,tam mame vela ponuk.Ak sa obavate o kvalitu-co zrejme kazdy,ved dom to nie je zalezitost na rok,dva...-budeme sa prezentovat pri osobnom stretnuti v Martine...

S pozdravom Fedor Juraj:):)
mahmad
29.08.08,15:13
este jedna vec-zrejme sa ludia cuduju a hlavne sa obavaju nad kvalitou prac,kedze mame take nizke ceny...Vysvetlenie::nase ceny su dostatocne pre nas na zarobok a je v tom vysoka kvalita.Keby st vedeli ake hovadiny kalkuluju rozne firmy do cenovych ponuk,tak osiviete.Napisu tam vselijake blbosti a odborne nazvy,aby zmiatli klienta-on nema sajnu co to vlastne je,ale si je isty,ze bez toho dom nebude domom...-a nakalkuluju tam same nezmysly.Viem o com hovorim,mam v tom prehlad.Takze -nase ceny su presne a nenavysujeme ich kadejakymi sprostostami,co vlastne ani nejdu do konstrukcnych komponentov stavieb...
Wlady
29.08.08,19:04
este jedna vec-zrejme sa ludia cuduju a hlavne sa obavaju nad kvalitou prac,kedze mame take nizke ceny...Vysvetlenie::nase ceny su dostatocne pre nas na zarobok a je v tom vysoka kvalita.Keby st vedeli ake hovadiny kalkuluju rozne firmy do cenovych ponuk,tak osiviete.Napisu tam vselijake blbosti a odborne nazvy,aby zmiatli klienta-on nema sajnu co to vlastne je,ale si je isty,ze bez toho dom nebude domom...-a nakalkuluju tam same nezmysly.Viem o com hovorim,mam v tom prehlad.Takze -nase ceny su presne a nenavysujeme ich kadejakymi sprostostami,co vlastne ani nejdu do konstrukcnych komponentov stavieb...

Zdravim Vas. Na vasej stranke pisete, ze ponukate domy podla katalogu PRODOMU ale v galerii mate domy z PROMIPROJEKTU. Ktory vzorovy dom mate postaveny v Martine? Som z Martina a rad by som ho videl. Dakujem
mahmad
31.08.08,14:34
Zdravim,v MT mame postaveny dom podla individualneho projektu zakaznika,ponukame aj Promiprojekt ale mame aj svojho projektanta a ponukame tiez osobitne projekty a vystavby
mahmad
31.08.08,14:35
Vy si chcete dat spostavit dom?
pivko
31.08.08,14:49
Ahojte.

Poznate niekto tuto firmu.
My by sme cez nu chceli stavat montovany dom ale bola by som rada keby som pocula na nu nejake ohlasy.

Dakujem velmi pekne este fajn ze mame na Slovensku aj takuto stranku.

:)
Niečo o tej firme sa dozvieš aj v tvojej téme montovaný dom:mee:
mahmad
31.08.08,15:53
co mas na mysli pivko??
mahmad
31.08.08,16:07
Pivko,vies co?Neviem sice presne co mas na mysli,no jedno viem urcite::mam skusenosti,ze vacsina tychto ludi ,ktori radia niekomu nieco,su tu len preto,lebo nevedia co s volnym casom a preto robia pletky po nete.Vcera som napriklad zistil,ze moja stranka je stara tristvrte roka /neviem kde k tomu prisiel,kedze stranka sa robila pred cca 7 tyzdnami a je nova,preto tam nemame vsetky veci povkladane.Vacsina vas tu nevie o com pisu a na moju firmu tu pocuvam len same KYDY,neviem preco...Takze,ak mate niektori nejaky problem,dojdite osobne do Martina a pozrite si nasu prezentaciu.Fakt som dost zarazeny,ze na tejto stranke sa len klebeti a nevedie sa ziadna riadna diskusia o mojej firme.Neviem preco mi tu niektori robia takuto zlu povest,kedze nas ani nepoznaju a vymyslaju same hovadiny.Ja osobne mam prace dost a robime si vo firme pracu dobre,ak mate niekto nejaky problem ,tak mi zavolajte,pridte sa pozriet na nase domy,ak mate odvahu osobne si to vydiskutovat ,pretoze takto je kazdy velmi odvazny.Na tejto diskusnej stranke uz koncim,myslel som si ze to k niecomu vedie,ale pravda je ,ze to vedie akurat tak viete kde a lutujem tu slecnu,ktora musi byt z tohto mimo,co sa tu riesi.Ste len obycajni osocovaci a dalej sa radsej nevyjadrujem....
Zoltán Kovács
31.08.08,16:25
Prečo neviem nájsť vašu firmu ani v živnostenskom, ani v obchodnom registri?
mahmad
31.08.08,16:38
Zdravim,firma sa nevola fmont.keys -to je iba nazov stranky.Firma sa vola PEMA na meno Hurak Peter,je to kolega,ideme robit eserocku v zime.OK?
Zoltán Kovács
31.08.08,16:43
Zdravim,firma sa nevola fmont.keys -to je iba nazov stranky.Firma sa vola PEMA na meno Hurak Peter,je to kolega,ideme robit eserocku v zime.OK?

Prepáčte ale ani on nemá v živnosti stavebnú činnosť.
e-sandra
31.08.08,16:53
Dobrý deň, takže ak sa firma ešte len rozbieha a chcela by som si prostredníctvom Vás dať postaviť RD, asi by to nebolo možné už túto jeseň však?

Ďakujem
ondrejvla
31.08.08,17:15
Pivko,vies co?Neviem sice presne co mas na mysli,no jedno viem urcite::mam skusenosti,ze vacsina tychto ludi ,ktori radia niekomu nieco,su tu len preto,lebo nevedia co s volnym casom a preto robia pletky po nete.Vcera som napriklad zistil,ze moja stranka je stara tristvrte roka /neviem kde k tomu prisiel,kedze stranka sa robila pred cca 7 tyzdnami a je nova,preto tam nemame vsetky veci povkladane.Vacsina vas tu nevie o com pisu a na moju firmu tu pocuvam len same KYDY,neviem preco...Takze,ak mate niektori nejaky problem,dojdite osobne do Martina a pozrite si nasu prezentaciu.Fakt som dost zarazeny,ze na tejto stranke sa len klebeti a nevedie sa ziadna riadna diskusia o mojej firme.Neviem preco mi tu niektori robia takuto zlu povest,kedze nas ani nepoznaju a vymyslaju same hovadiny.Ja osobne mam prace dost a robime si vo firme pracu dobre,ak mate niekto nejaky problem ,tak mi zavolajte,pridte sa pozriet na nase domy,ak mate odvahu osobne si to vydiskutovat ,pretoze takto je kazdy velmi odvazny.Na tejto diskusnej stranke uz koncim,myslel som si ze to k niecomu vedie,ale pravda je ,ze to vedie akurat tak viete kde a lutujem tu slecnu,ktora musi byt z tohto mimo,co sa tu riesi.Ste len obycajni osocovaci a dalej sa radsej nevyjadrujem....

Zostala som trošku zarazená tvojim názorom, že na stránke PORADA, kde sa riešia daňové, účtovné a iné ekonomické problémy by sa malo riešiť okrem priateľských "klebetení" aj :
Fakt som dost zarazeny,ze na tejto stranke sa len klebeti a nevedie sa ziadna riadna diskusia o mojej firme.
Vedieme tu plodné aj neplodné diskusie, ale táto stránka už pomohla veľmi veľa ľuďom, ktorí mali problémy tohoto druhu, aj tým, ktorí pod viacerými nickmi riešili svoj večný problém - dvojosobnosť - a takto si vytvárali spoločnosť, aby si dokázali vlastnú dôležitosť. Tvoj názor je skôr z pocitu, že nik neberie vážne niečo, čo vyplýva ( možno sa mýlim...) z nedovolenej reklamy, kde pýtajúci aj odpovedajúci je tá istá osoba, alebo nie? A vôbec, prečo by sa mala viesť plodná diskusia práve o tvojej firme? Možno, ak budeš častejšie s nami viesť "neplodné" klebety zistíš, že aj tvoja firma sa tu dá prezentovať a bude to plodná a kladná prezentácia. Vtedy zistíš, že nie všetci sú tu len z pocitu márnosti, alebo z pocitu večnej nudy, ale aj preto, aby tento svet nebol iba o márnosti a klebetách. Ver mi, želám ti to.
janči123
04.12.08,16:11
Ja ju poznám a moja jediná rada znie sú to podvodníci ruky preč. Inak sa zapojíte do hromadnej žaloby k nám ostatným. Ako som zatiaľ zistil niesom jediný koho podviedli.
janči123
04.12.08,16:17
pozor na firmu Pema Peter Hurák a tu menovaného kolegu. Nejedná sa o nič iné ako podvod!!! To je osobná skúsenosť.
220870
06.12.08,09:03
Názor ako citujem " neúčtujeme sprostosti"konkrétne čo je to podľa vás sprostosť.Aké názvoslovie používate vy pri fakturácii montovaných domov?Rozumie tomu niekto okrem vás?Montované domy ?!!! Ak si niekto myslí že dom sa dá postaviť pomocou pár kubíkov dreva a niekoľkých kilogramov klincov, tak je to jeho problém.
Nevýhody montovaného drevenného domu sú hlavne duté steny , v ktorých sa držia rôzne druhy chrobákov mravce cez šváby až po myši.Taká drobnosť ako prasknuté vodovodné potrubie môže takémuto domu spôsobiť obrovské škody, výchrica alebo povodeň vám dom premiestni o pár ulíc ďalej.Najmä pri poschodových domoch pozor na hlučnosť podlahy, na poschodí počuť každý krok.Vzťahujú sa záruky aj na to ,že dom nezačne po roku pri vetre vŕzgať?Aká je životnosť takéhoto domu? Pálená hlina vydrží tisíc rokov!Montovaný dom je neporovnateľne lacnejší ako murovaný PREČO? sa ich potom nestavia viac ako murovaných?:confused::confused::confused:
Zatiaľ sa nič lepšie ako pálená hlina na stavbu RD nevymyslelo.Upozorním všetkých aby si nemýlili zrubový drevenný dom s montovaným.
mahmad
21.12.08,17:16
[quote=janči123;886912]Ja ju poznám a moja jediná rada znie sú to podvodníci ruky preč. Inak sa zapojíte do hromadnej žaloby k nám ostatným. Ako som zatiaľ zistil niesom jediný koho podviedli.[/quote

Dobry den,prave citam nazory na mna a Huraka.Ked som sa dozvedel,ze ma plny register roznych podvodov,tak az vtedy mi svitlo ako to s tym chlapom je...

Jedneho pekneho dna mi zavolal nejaky pan HURAK,ze ma skusenosti so stavanim domov montovanych a ze ma aj ludi...ze mi rad pomoze.Tento clovek dokaze velmi presvedcivo oklamat a presvedcit cloveka,tak som mu na to naletel a zacal s nim robit.Vravel mi,ze sa nemam o nic starat,ze on si zoberie vsetky stavby na seba /co som potom zistil,ze aj zivnost ma falosnu.../.Tak si napisal na seba nejake zakazky a dusoval sa mi,ze sa vsade robi a ze je vsetko OK ako on hovorieval.Velmi ma to hneva a pripravil tento clovek za ten cas aj mna o cca 170000sk.Viem ze mam teraz aj ja z toho problemy,pretoze to vsetko slo cez moj web,no neviem co mam teraz robit,nevedel som s kym mam do cinenia.Keby som vedel kde je teraz/zevraj sedi v base za vodicak,comu moc neverim/tak neviem co mu urobim.Ja osobne sa ospravednujem vsetkym ,ktorym nejako ublizil a pripravil o nemale peniaze,je mi z tohto chlapa dost zle a nechcem ho uz nikdy vidiet...
viete ja mam doma rodinu a male dieta a nevedel som aky clovek je tento hurak,az kym mi nezacali vyvolavat rozni ludia ci poznam tohto pana huraka a ze ci viem ze niekde na stavbe sa nic nerobi...

ja osobne zacinam stavat tento rok domy ale uz sam a nenecham sa naletiet ziadnemu co mi pride tlacit kaleraby do hlavy!!!
neviem sice ako to teraz vsetko dopadne ,bojim sa,no pevne verim ze sa to vsetko vyriesi a tento chlapik,ktoreho uz aj hladal interpol pojde sediet a to na dlho
janci123
06.01.09,14:50
Vážený p. Fedor. Ale tažko sa budete vyhovárat len na p. Huráka. U nás ste mali stavbu dokoncovat vy a napriek tomu ze ste to slúbil ste slovo nedodrzal. Vravite ze si neuctujete "somariny" ale ked pracu po vas je treba opravovat potom je v konecnom dosledku lepsie si nechat zauctovat somariny a urobit to poriadne nez od vas a platit za rozobranie a znovu prerobenie niekomu inemu. I okná ktoré ste vy osobne osádzal sme museli prerábat, a ked som sa pytal na zle osadené dvere tak ste sa este urazili. Preto by som vam osobne dom stavat nedal tak isto ako Hurakovi na ktoreho sa vyhovarate. Doteraz nemam dokoncenu strechu lebo ste sa tvarili aky ste odbornici a po tom ako ste odviedli tesarsku robotu mozeme prednú cast strechy akurat nechat rozobrat a postavit znovu. Takze od vas postaveny dom by som nechcel ani zadarmo. A nedoporuceujem nikomu stavat s tu sa ako firmou prezentujucim p. Fedorom ani fmontom.
mahmad
31.03.09,11:52
informacia pre tych,ktori ma chcu sudit podla tejto kauzy :momentalne uz pracujem na vystavbe domov sam/!/ a dari sa mi dobre.Ak ma chce niekto odsudit na zaklade tychto veci,co su tu popisane,nech sa paci.Ale myslim,ze by bolo vhodne najprv sa presvedcit o pravdivosti toho,ci som podvodnik,ako je tu pisane v tejto kauze a az potom si zvazit svoj nazor na to,ci som podvodnik.Ak mate niekto seriozny zaujem sa o tom presvedcit,kontaktujte ma po telefone,alebo mailom na fedorjuraj@gmail.com a pridte sa pozriet na miesto vystavby domu a presvedcte sa o tom,ake v skutocnosti domy vieme stavat.Budem velmi rad,ak sa niekto spravodlivy najde a nebude ma odsudzovat na zaklade tychto debat.Dakujem Fedor Juraj
norsko5
08.04.09,04:09
pekny krasny den takze konecne po dlhej dobe zasielam aj ja svoju odpoved na tuto diskusiu ktora dufam ze sa coskoro skonci konkretne k skutocnostiam a faktom od zaciatku ja sa nemusim skrivat za ziadne mena ako janci 123 a nejake Mahmad NOrsko5 je len moj nick ale meno je suvisiace s firmou peter hurak a tie skutocnosti o ktorych sa tu pise sa dotykaju mna osobne takze podme na to pan Novotny co tu pisete si mozte pisat kolko chcete a ako chcete dnes je doba velmi tazka a ked napisete ze je niekto podvodnik a podobne ok nazor vam neberiem ale aspon si ho v hlave najskor usporiadajte lebo podla mna je x firiem ktore zoberu od zakaznika zalohu a neurobia mu ani najmensi zasah na stavbe takze ak vy ste mi dali zalohu na dom vo vyske viac ako milion a ja nielen ze som nezdrhol niekam ale zacal som co najskor robit na vasom dome a hodnota materialu bola urcite vyssia ako ste vy dali peniaze co ja mam podlozene dokladmi ako aj vy takze bavit sa o tom kto co dal a kto co zaplatil nema ziaden vyznam tu na tomto fore a nebudem to rozoberat ja som narozdiel od vas vyrovanany clovek a nemusim si svoje problemy riesit takto takze na zaklade toho co tu bolo popisane je podana na vas zaloba nakolko to o com sa tu pise je ohovaranie a poskodzovanie mena co je uz v dnesnej dobe trestnym cinom za dalsie na vasom dome sa postupovalo podla projektovej dokumentacie takze strecha bola urcite v poriadku no tiez je to relevantne nakolko zas mozme sa bavit o tom aky ludia tam pracovali nakolko vasa stavba sa nezvladla ani ako casovo ani ako tip top to si zas ja priznam nebolo to to co by som ja garantovat chcel no ked sa na to pozrieme tak celkovo dom sa vam postavil material na dokoncenie mate financie ktore vam ostali mate tak ja nevydim dovod na nejake vylievanie si srdca cez internet lebo podla mna ak sa s niekym dohodnem ze si zoberie so skladu sedem paliet materialu a on si zoberie just viac tak tomu ja hovorim necharakter a hovorim tym o vas ale budiz ste len jednoduchy typ cloveka ktory aj ked nema pravdu aj tak ma pravdu takze dalsiu debatu riesit nemienim ja mam podlozene veci a verim ze aj vy a coskoro na to dojde vyjasnit si skutocnosti , nemienim nikoho ohovarat a ani niekomu skodit bral som vas ako fer chlapa ja som sa fer zachoval tym ze ja som si pripustil nezvladnutie vasej stavby ale vsetko je o koordinacii a o ludoch s ktorymi pracujete tym myslim dalsi moj podnet na vysvetlenie pana fedora , takze podme k veci firma Fmont nikdy nebola a neviem ci uz je alebo bude ale mily pan fedor sa skryval vzdy za inych ludi tym myslim firmu ktoru napisal ze s nou spolupracoval ale sef bol somar a nedalo sa s nim skor by som povedal ze je to uplne inak a kedze sa bavime o skutocnostiach konkretne je to firma Hablak ktorej majitela poznam a viem ze je to seriozny chlap a opak je skor pravdou jediny s kym sa neda spolupracovat je tu menovany pan Fedor ktory vsade vystupuje ako firma pritom je to u mna len nazov : CONNECTING PEOPLE , co znamena spajame ludi a kedze on nema na to ab nieco postavil takto pospaja ludi ze on si da inzerat ze je stavebna firma a ked ma zakazku potom narychlo zhana firmy ktore mu tu zakazku zrealizuju a kedze tento pan funguje na filozofii toho ze za telefonne cislo chce od vas 5 PERCENT SO ZAKAZKY TAK DAKUJEM ZA TAKU SPOLUPRACU ale budiz kazdy robi co vie a nemienim ani pana Fedora ociernovat zas ako obchodnik super chlap ktory cely den sedi na internete a vypisuje ze ma firmu na drevodomy je uzas no pritom ani jeden taky nepostavil a k zaciatku debaty mily pan fedor ak si bol niekedy v norsku podloz to niecim lebo to co si napisal je totalna blbost ale to ty velmi dobre vies takze tolko k tymto skutocnostiam a ano jedno potvrdim panu Novotnemu vasu stavbu mal dokoncit Fedor tak bola dohoda no nezvladol to nakolko nieje nauceny pracovat a sucasne mysliet hlavou ale to nevadi proste chybu si priznat treba ja som si svoj podiel priznal a ak tak urobi kazdy hned bude svet krajsi k dalsiej skutocnosti ktoru napisal pan fedor a u mna to bol len nejaky debilny napad nieco napisat len nech ja s toho vyjdem s cistym stitom teda pana fedora mysliac ze je niekto medzinarodne hladany a interpolom tak k tomu len jedno su stranky kde su hladany ludia ak mna niekto najde na stranke interpolu budem velmi rad nakolko aj zla reklama je dobra reklama no pan fedor si musi najskor premysliet co pise nakolko to co napisal je taktiez trestnym cinom suvisiacim s dosledkami podania zaloby co uz bolo uskutocnene a ak sa tu prezentuje tym ze obhajuje len svoj egoizmus a svoju neschpnost nieco uskutocnit ako napriklad postavit niekomu dom tak je to zaujimavy pocin bezvyznamneho chlapa nakolko ak si pan Novotny spomenie co predchadzalo vsetkemu po zacatie stavby mozno sa vyjadri aj k panovy fedorovy nakolko je divne ze pan fedor ma firmu f mont na ktoru niekto zavola a potom pride s inym chlapom a zmluva je uplne na inu firmu to len taky maly detail a dalej k tomu ze sa nedokoncil dom pana Novotneho len jeden postoj mal som na to dovod dost dolezity no nezdrhol som ze cary mary fuk a na druhy den na stavbe ani nohy nechal som stavbu na niekom kto som dufal ze ju dokonci no nezvladol to takze s tohto hladiska ja viem kto to sposobil a vyjadrovat sa k tomu nebudem a tato diskusia je uplne neplodna lebo suvisi len s tym ze niekto sa potrebuje za nieco skryvat panovy Fedorovy prajem nech postavi co najviac domov a nech aspon jeden postavi vlastnymi rukami nie len cez nejake firmy tuto diskusiu ja povazujem za uzavretu s mojej strany a budem rad ak sa tu nik nebude vyjadrovat na moju osobu nakolko kazdy nech robi co vie a nach si zije podla svojich zivotnych postojov ja urcite niesom ideal a ani super chlap som jednoducho grazel ale nie neseriozny takze tolko k tejto podla niekoho mudreho co tu napisal plodnej diskusii.

Jedna poznamocka nakolko zijeme v pravnom state musim pripomenut ze CONNECTING PEOPLE je ochrannou znamkou spolocnosti Nokia a jej zneuzitie sa tresta no kedze moje myslenie bolo len ako vyjadnenie osoby a jeho zmyslania nepovazuje sa to za zneuzitie a je to len zaujimave slovne spojenie.

a este jedna poznamocka na zaver niesom zalozeny na nejakych nepodstatnych veciach ako je napr. pravopis takze to nech si niekto nevsima ja si pisem ako ja uznam za vhodne .
mahmad
09.04.09,16:53
mily pan Hurak,ak si taky ferovy ako pises,tak vrat pani Balogovej tych 60000,co si jej spreneveril .Ja zacinam svoju vystavbu domov a dari sa mi dobre,bez teba.