Norushka
28.08.08,10:00
dopredu sa ospravedlňujem, ak som tuto temu zle zaradila, lenže neviem, kam sa mám podieť s toppicom mobil.
niekedy existovala na internete stránka lokalizuj.sosaj.net na ktorej ste vraj mohli udať číslo mobilu a ono vám to na mape našlo, kde sa ten mobil nachádza. chcem sa opýtať, či neviete o nejakej takejto stránke, ktora by bola nahradou za tamtu stranku?
Bastian
28.08.08,09:24
Pochybujem že by niekto mohol prevádzkovať stránku, ktorá by umožňovala takéto niečo.
Martin Mocko
28.08.08,09:30
Keď je niekto nezvestný a je isté, že má pri sebe mobil - túto informáciu nedá operátor ani polícií, pretože sa vyžaduje súhlas dotyčnej osoby.
premiko
28.08.08,11:32
- pozadovanu sluzbu je mozne si nastavit na svojom mobile u daneho operatora, ci Orange alebo T - mobile, nepametam konkretne cez ake cislo to ide ale sam mam nastavene dve cisla pre lokalizaciu a bud mi pride sms alebo si to pozriem na nete, stranke operatora kde som zaregistrovany... jasne ze to nie je s presnostou na 1 m ale staci ...

- samozrejme, pre aktivaciu je potrebny suhlas konkretnej osoby, staci raz, ktorej cislo bude monitorovane, vzdy pri vyhladavani dostane potom i druha strana sms s info. ze sa lokalizuje jeho poloha ...

- dodatocne pridavam : http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1410