JAM3SoN
28.08.08,17:17
Dobry den, som velmi nespokojny s pristupom mojho lokalneho poskytovatela internetu. Momentalne mi uz piaty den nejde internet, neodpovedali na maily, ani na ICQ, telefonicky asi na 3 telefonnych cislach toboz nie. Na webstranke samozrejme ziadne informacie. Nejedna sa o prvu poruchu, minimalne 4ta. Tak som sa rozhodol ze vypovedam zmluvu o internetovom pripojeni. Nasiel som tam ze mozem ako zakaznik odstupit od zmluvy v pripade 3 podmienok, druha je ze neposkytuju zmluvne sluzby alebo nie v poriadku a tretia ze neposkytuju technicku podporu. Myslim si ze na zaklade tychto 2 bodov by som mohol stylizovat vypoved. Avsak je zmluva s viazanostou, ktora konci v oktobri, ale myslim si, ze by s tym nemal byt problem. Ako by som(teda ak sa da) mal stylizovat tu vypoved? najlepsie keby mi niekto poskytol daky formularik vo worde, hladal som a nenasiel. Alebo aspon co by to malo obsahovat aby to bolo legalne osetrene. Celkom ma tlaci cas, iny poskytovatel ma velmi dobru avsak casovo obmedzenu ponuku, ktoru by som v pripade zrusenia tohto internetu velmi rad zobral. Este k tej vypovedi.. K akemu datumu by som to mal stanovit? Velmi pekne dakujem za vasu pomoc.