lojzik19
28.08.08,20:32
Dobry den,chcem sa spytat ako mam zacat podnikat ,ked chcem prevadzkovat dicobar?? ma s tym niekto skusenosti?? a este ide o to ze ten bar by vlasnili 3 osoby.za odpovede dakujem
datacon
28.08.08,19:39
uprimne... discobar je trošku problémové podnikanie....ale pokiaľ máš kontakty na správnom mieste...........

no a ostatné veci čo musíš spĺňať:
-hygiena
-HACCP
-zdravotne prehliadky zamestnancov
- poplatky za reprodukovanú hudbu
- ohlasenie na MU alebo OU
- daň zo vstupného MU alebo OU
......
veľa
veľa
veľa odvahy........prace s ľudmi......,.......prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi......
misomiso
30.08.08,07:48
Dobry den,chcem sa spytat ako mam zacat podnikat ,ked chcem prevadzkovat dicobar?? ma s tym niekto skusenosti?? a este ide o to ze ten bar by vlasnili 3 osoby.za odpovede dakujem

To je zaujimavy napad. Pravdepodobne pojde o prvy kulturny discobar na Slovensku. Budes tam mat kniznicu, alebo galeriu?
linko1
31.08.08,05:57
a este ide o to ze ten bar by vlasnili 3 osoby.za odpovede dakujem

po vlastnej skúsenosti by som radšej začala podnikať sama ako s viacerými, pretože 3 králi to je ťažko...
lojzik19
31.08.08,07:41
uprimne... discobar je trošku problémové podnikanie....ale pokiaľ máš kontakty na správnom mieste...........

no a ostatné veci čo musíš spĺňať:
-hygiena
-HACCP
-zdravotne prehliadky zamestnancov
- poplatky za reprodukovanú hudbu
- ohlasenie na MU alebo OU
- daň zo vstupného MU alebo OU
......
veľa
veľa
veľa odvahy........prace s ľudmi......,.......prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi.............prace s ľudmi......

len mna by viac zaujmalo o aky typ podnikania ide?? a dolezita vec ze by tam boli 3 majitelia.dik