vitekr
29.08.08,10:47
Ahojte, vie mi niekto poradit, ako mam sirit signal po rodinnom dome bez kablov? Nieco som pozeral na NETe, ale nerozumiem sa tomu moc, zaroven by som potreboval sirit signal od anteny, takze neviem, ci taketo zariadenie vobec existuje, alebo primac musi byt pri telke a pri druhej telke dalsi primac, popripade kolko ks sa da pripojit na taketo vysielace a ci s tymto risenim ma niekto neake skusenosti.

dakujem za vsetky rady a typy
skonline
29.08.08,09:13
existuje zariadenie na prenos video a audio signalu, jeden prijmac, druhy vysielac. Ja som si ho kupil na prenos z PC do TV, funguje bezproblemov asi na cca 6m cez jednu stenu(v pomyselnej ciare prenosu nemozes sediet-stat, rusi to signal), ale v parametroch ma napisane do 50m ale nemam to odskusane. daj si hladat na webe "video sender".
vitekr
29.08.08,10:12
skonline dik za typ, ale vyzera to tak, ze tieto zariadenia sa pripajaju k TV aj vysielac aj prijimac. Takze ja by som potreboval neake zariadenie, aby som vysielac mohol umiestnit rovno na povalu a druhy prijimac moze byt uz pri TV... No a toto neviem ci vobec nieco take existuje...
vitekr
08.09.08,05:33
takze k mojmu problemu nasledovne. Nakoniec po dlhom vahani som vyvrtal radsej jednu dieru navyse, nakolko ani po navstevach v zopar spezializovanych predajnich som nenarazil na ziadny HW, ktory by sa dal pripojit priamo na antenu. Rozne sendre, ktore su v predaji su hlavne na prenos DVD, video obrazu a podobne. Jedinou moznostou ako toto pripojit je zapojit sender k jednemu TV a pri druhom TV prijimat signal, ale na povalu asi koli tomu nedam televizor... :-)
Takze nakoniec zvitazila hruba sila pred mudrostou.....
hkey
02.10.10,08:21
Toto zariadenie je SUPER!!!!!!!!!!! je perfektné a tu je za najnišiu cenu!!!
Som sním veľmi spokojný. Vo výbave je všetko potrebné. Toto je to čo potrebuješ. SLV4200.Link ti pošlem.
pivko
21.02.11,04:40
Oprášim starrú tému , existuje už niečo také v dnešnej dobe?Chcel by som niečo také ako je wifi router aby som vysielač umiestnil na jednom mieste/ vstup kábla do domu/ a potom mohol pozerať na 2 televizoroch rozne programy.
zabudol som natiahnuť kábel do spálne.
Chobot
21.02.11,07:44
Oprášim starrú tému , existuje už niečo také v dnešnej dobe?Chcel by som niečo také ako je wifi router aby som vysielač umiestnil na jednom mieste/ vstup kábla do domu/ a potom mohol pozerať na 2 televizoroch rozne programy.
zabudol som natiahnuť kábel do spálne.


Obávam sa, že neexistuje. Potom by bolo zbytočné ťahať po domoch televízne rozvody...
dalid
21.02.11,12:21
Ja si myslim, ze existuje, len treba hladat...
Na druhej strane si treba uvedomit, ze na Slovensku pre podobne zariadenia nie je ziadna podpora, lebo sa tu nepredavaju. Taktiez si treba zvazit riziko "vyhodenych penazi" ak sa zariadenie pokazi, lebo pripadnu reklamaciu je treba riesit v zahranici...

http://www.gizoo.co.uk/Products/avcommunications/tvgadgets/AVSender.htm

mozno aj toto (ale nie som si isty):
http://www.amazon.com/RF-Link-AVS-5811-5-8GHz-Transmission-Repeater/dp/B0002EXJ8Y
iv@n
23.02.11,13:54
podla popisu je to len video sender, teda na oboch telkách ten istý program.
ja mám taký bazmek a funguje to otrasne, na prízemí to mám napichnuté na mágiu a na poschodí na druhej telke a dokáže to rušiť úplne všetko - od mikrovlnky cez zapnuté wifi na noťase až po chodenie okolo telky. neskutočne nestabilný obraz..
Igor Talába
09.03.13,11:31
Maximálne nevhodné na prenos AV signálu. Avizovaný dosah prakticky nereálny, nefunguje už ani pri 10 metroch v byte. Veľmi nekvalitný obraz, nestabilný signál, rušenie aj pohybom osôb v ceste signálu, aj VN cievkou automobilov vo vzdialenosti cca 30m. Skratka brak, skôr drahá hračka pre deti, než bežne použiteľné zariadenie v domácnosti.
misoft
09.03.13,11:48
Meškáš s odpoveďou 2 roky :D