M-Tinka
29.08.08,14:35
Ahojte poraďáci
Včera som posielala Registračné listy do SP v elektronickej podobe. Systém mi to neukladal tak som tento proces zopakovala viac krát. Dneska som zistila že mám pre 1 zamestnanca vytvorené 3 registračné listy. Vypisuje mi že list bol odoslaný na spracovanie a nedá sa mi to už strornovať. Čo s tým? Budú to akceptovať? Poradte mi prosím čo teraz. Asi som to pobabrala riadne :(
ďakujem
Zoltán Kovács
29.08.08,14:23
Ahojte poraďáci
Včera som posielala Registračné listy do SP v elektronickej podobe. Systém mi to neukladal tak som tento proces zopakovala viac krát. Dneska som zistila že mám pre 1 zamestnanca vytvorené 3 registračné listy. Vypisuje mi že list bol odoslaný na spracovanie a nedá sa mi to už strornovať. Čo s tým? Budú to akceptovať? Poradte mi prosím čo teraz. Asi som to pobabrala riadne :(
ďakujem

Treba zaslať zrušenie RLFO, a to toľkokrát koľko si poslala naviac. V hlavičke RLFO máš okienko na zrušenie.
M-Tinka
29.08.08,16:38
Ďakujem veľmi pekne, ešte by som sa chcela opýtať či dátum vzniku poistenia má byť totožný s dátum vzniku dohody. Ďakujem
Zoltán Kovács
29.08.08,16:49
Ďakujem veľmi pekne, ešte by som sa chcela opýtať či dátum vzniku poistenia má byť totožný s dátum vzniku dohody. Ďakujem

Dátum vzniku poistenia je totožný s dátumom platnosti dohody. Totiž dohody môže byť podpísaná napr. 20.08. ale do platnosti vstupuje (do práce nastúpi) až 01.09. V tomto prípade vznik poistenia je od 01.09.
M-Tinka
30.08.08,11:59
Takže aspon niečo som mala dobre, ďakujem za radu a prajem pekný deň.