rickman
29.08.08,17:22
Pekný slnečný podvečer všetkým :),

Rád by som sa dozvedel, kto má na starosti odmeňovanie zamestnancov - lepšie povedané, čo vlastne robí personálne oddelenie?

Ešte raz a inač:
Chcete osloviť spoločnosť s ponukou, ktorá by bola určená pre ich zamestnancov (napríklad nejaký darček). Na koho sa obrátite? Áno, v každej spoločnosti to bude inak, záleží aj na veľkosti organizačnej štruktúry. Dajme tomu, že pôjde o spoločnosti nad 100 zamestnancov.

Ďakujem :).
rickman
30.08.08,15:57
Posúvam aj s odpoveďou:
http://referaty.atlas.sk/prakticke-pomocky/tahaky/16084/personalny-manazment

Ak však máte nejaký nápad alebo tip ako na to a prečo, tak budem rád a vďačný :).
Lienkovo
03.09.08,13:05
Spolocnosti nad 100 zamestnancov maju urcite personalne oddelenie alebo HR ako to nazyvaju, adresovala by som to riaditelovi HR, alebo niekomu kto je zodpovedny za vedenie personalneho oddelenia.
rickman
03.09.08,15:17
Ak sa vsak nieco adresuje personalnemu oddeleniu, tak by to mala otvorit sekretarka oddelenia (alebo niekto iny) a daju to do ruk tomu spravnemu, nie?

Niekedy mam totiz pocit, ze firmy sa pretekaju vo vymyslani co naj"kreativnejsich" nazvov pre svoje oddelenia..
Lienkovo
04.09.08,06:14
To je asi jedno kto to otvara. Ak robi zodpovedne svoju robotu, tak to odovzda kompetentnej osobe. Ja by som si tam dohodla stretko s osobou, ktora je zodpovedna za taketo veci. Podla mojich skusenosti ma osobne vysvetlenie a rozhovor väcsiu vahu ako nejaka obalka s ponukou. Tych totiz dostavaju firmy neurekom ;)
rickman
04.09.08,07:37
To je asi jedno kto to otvara. Ak robi zodpovedne svoju robotu, tak to odovzda kompetentnej osobe. Ja by som si tam dohodla stretko s osobou, ktora je zodpovedna za taketo veci. Podla mojich skusenosti ma osobne vysvetlenie a rozhovor väcsiu vahu ako nejaka obalka s ponukou. Tych totiz dostavaju firmy neurekom ;)

To je pravda. Akurat nie vzdy sa daju robit taketo stretnutia - jednak kvoli poctu oslovenych a potom aj vydavkom na taketo stretnutia - minulo by sa to ucinku.

Ale suhlasim, niet nad osobne sretnutie :).