fachman
29.08.08,19:56
Vie mi niekto poradiť,ako sa dajú odstrániť z ošatenia staré zaschnuté škvrny od krvi?a kde sa dajú čo najrýchlejšie zohnať mydlá na škvrny SONETT a SADOSAN? Sú to nejaké ekologické mydlá,ktoré by uvedené škvrny mali odstrániť.
Peterkrk
09.09.08,05:45
Skús žlčové mydlo...
iriska
09.09.08,05:55
namáčať do vanishu alebo teraz má myslím Ariel nejaký odškvrňovač. ale to je môj názor, lebo ja používam takého "žieraviny" a nie životnému prostrediu neškodiace prípravky (bohužiaľ)
tara44
09.09.08,07:32
Hoci neverím na reklamy, ten nový Ariel som vyskúšala a fakt je perfektný! Zničil aj staršie škvrny,aj "popúšťané" fľaky.
gabikao
09.09.08,08:10
Mne na skvrny pomaha kokosove mydlo, hlavne mastne idu fajn dole, stare krvave sa mi celkom odstranit nepodarilo, napiste ci ten ariel zabral, nech nekupujem zbytocne
misomiso
09.09.08,08:18
Krv sa da odstranit cpavkom, ale neviem, co na to farebny odev.

Kazdopadne ale musis ratat s tym, ze policia disponuje specialymi chemikaliami, schopnymi zistit stopy krvi po akomkolvek cisteni.:)
AlaNR
09.09.08,09:14
Skús si DM drogérii kúpiť sprej na štvrny DENK MIT. Je to to isté ako to ospevované mydlo, ale mne to je také príjemnejšie len nastriekať a nepatlať sa s mydlom.
Ešte predtým to skús namočiť do ľadovo studenej vody, alebo na to nechaj tiecť prúd z točky, uvidíš, ako škvrna krásne bude miznúť.

P.S.: MISOMISO, tak som začala rozmýšľať po tom Tvojom príspevku, že či nemaríme vyšetrovanie....
Keď ma začnú vypočúvať, priznám sa aj k druhej svetovej....
callyisto
25.06.09,09:20
použil som žlčové mydlo ... a sú preč ...
celkom ... boli na bielom tričku ... staré asi 2-3 hodiny ...
Bojničan František
03.02.13,16:54
Skúsil som žlčové mydlo, lebo som ho mal 2 roky doma a nevedel som načo. Vypral som posteľné plachty so starou zaschnutou krvou. Pomohlo.
Zuzka2106
24.07.13,09:57
Mne na to netrebalo žiadne extra prostriedky... fľak mal asi 3 týždne, zabudla som naň. Biele tričko. Poriadne som škvrnu potrela obyčajným mydlom a potom zaprala v rukách. Po minúte už po škvrne neostala ani stopa :)