hindukush2
30.08.08,14:58
No mam jeden problem a neviem koho sa to mam spyta:( Tak skusim tu:
No kupil som si novy PC k ktoremu neboli ziadne instalacky...graficke..adt.
A nede mi tam ani net bo nemam nainstalovanu sietovu kartu alebo co....
ja sa v tomto moc nevyznam :P
No v Hardwaroch som mal asi 6 takych zltych otaznickov..to bude asi to ze ich nemam nainstalovane..bo co....trosku som sa potrapil a stiahol som nejake hovadiny a uz ich tam mam len 4 otaznicky takze nekam soms a dostal:P
No tu mi ide hlavne o tu sietovku...jak si ju mam nainstalovat aby mi siel net...
alebo co mam spravit:( (ja sa v tychto veciach moc neviznam tak ma napadlo ze by ste mi tu nekdo mohli poradit) :) ????poradte prosim
Fero11
30.08.08,13:33
Samozrejme
Ak mas na inom PC net, tak pomocou neho stahni a nainstaluj (do toho PC co ti nejde sietovka) Everest home edition, ktory diagnostikuje, vsetok HW v PC. Predpokladam, ze sietovku mas na doske, takze potrebujes pack na tvoju dosku. V evereste by si to mal zistit, ako sa ten ktory HW vola, prip. by tam mali byt aj linky na ovladace.
olybaba
30.08.08,14:25
pozdravujem,
- v nazve - nadpise by nemala byt hruba chyba, bije to do oci !!!
- s kym, s cim - s ovladacmi - 7.pad jednotneho cisla
olybaba
30.08.08,14:26
sorry, aj ja som sa pomylila - mnozneho cisla
Fero11
30.08.08,15:07
Naklepsie je tym, co pravopis neovladaju.... mne to vobec do oci nebije :)
Chobot
30.08.08,19:19
No mam jeden problem a neviem koho sa to mam spyta:( Tak skusim tu:
No kupil som si novy PC k ktoremu neboli ziadne instalacky...graficke..adt.
A nede mi tam ani net bo nemam nainstalovanu sietovu kartu alebo co....
ja sa v tomto moc nevyznam :P
No v Hardwaroch som mal asi 6 takych zltych otaznickov..to bude asi to ze ich nemam nainstalovane..bo co....trosku som sa potrapil a stiahol som nejake hovadiny a uz ich tam mam len 4 otaznicky takze nekam soms a dostal:P
No tu mi ide hlavne o tu sietovku...jak si ju mam nainstalovat aby mi siel net...
alebo co mam spravit:( (ja sa v tychto veciach moc neviznam tak ma napadlo ze by ste mi tu nekdo mohli poradit) :) ????poradte prosim

Nestačí len spojazdniť sieťovú kartu, musíš mať nadefinovaný aj prístup na internet. Teda provider ti musí oznámiť, akým spôsobom sa budeš pripájať na internet (cez Dial-up, router,....). Porty máš nastavené? A IP adresu?

Kto je tvojím poskytovateľom internetu?
hindukush2
30.08.08,22:14
no snazim sa nerobit chyby :D ale to ze za ¨m¨ ake ¨i¨/¨y¨ sa pisem mi nikdy dobre neslo:D ved mam len 17:P tak co?!:D
Teraz k teme:)
dik vsetkym co sa mi celi pomoct:) uz to mam vyriesene:) prisiel jeden znamy a spravil mi to:) aspon som sa neco naucil a budem vediet ked budem mat nejaky problem kam mam napisat:D dik moc:)
hindukush2
30.08.08,22:15
no tu islo len o tie ovladace bo router som spravne zapojil a nainstaloval..skusal som to na noteboku...:)
Fero11
31.08.08,03:34
A mozes nam povedat ako to spravil ?
hindukush2
31.08.08,20:20
no doniesol si nejake CD..a zacal zistovat info o PC....a potom zacal stahovat s netu ovladace atd.:---
Fero11
01.09.08,08:16
O tom hovori prvi prispevok, ale viem, ze ak s tym nemas prakticke skusenosti, tak sa zda byt vsetko tazke, ale teraz by si si s tym urcite poradil aj sam