lehotanka
30.08.08,20:54
chcem sa informovat ako mam postupovat,ked exmanzel ide predat garaz,a este nie sme majetkovo vysporiadany.?chcem dat na sud majetkopravne vysporiadanie,a on mi povedal ze nemame sa co vysporiadat.
lehotanka
30.08.08,18:55
viete mi poradit co mam robit ak nie sme este z exmanzelom vysporiadany a chce predat garaz?dakujem
Zoltán Kovács
30.08.08,19:41
Je tá garáž súčasťou BSM?
ALDA
31.08.08,08:53
chcem sa informovat ako mam postupovat,ked exmanzel ide predat garaz,a este nie sme majetkovo vysporiadany.?chcem dat na sud majetkopravne vysporiadanie,a on mi povedal ze nemame sa co vysporiadat.

zlezaradil tému v stretnutiach...
matonni1
04.09.08,08:59
A nadobudli ste garáž počas trvania manželstva? A kto je vlastníkom na LV? Ak je tam aj on sám a nadobudli ste to počas manželstva je to predmetom BSM s výnimkou prípadu, kedy by vedel hodnoverne dokázať, že túto nadobudol do svojho výlučného vlastníctva z prostriedkov, ktoré pochádzali z daru. Ale ak je to len nejaký papier podpísaný nejakou pofidérnou skupinkou ľudí, tak sa môžeš o to súdiť, ale toto si musíš nárokovať do 3 rokov odo dňa zaniknutia BSM, t.j. právoplatnosti rozsudku o rozvode. Pozor neprešvihni to. Ak ste na LV obajal, bez Tvojho podpisu nič nepredá.