K.Katarinka
31.08.08,18:41
Ahojte,
ako uctujete bankove vypisy v Omege, ked na jednom vypise je niekolko pohybov a zaroven debetnych aj kreditnych ...
ked som zadavala cez pridaj vyhodil mi zvlastnu celkovu sumu...
ked som jeden vypis skusala na viac krat, neumoznuje ten isty zaevidovat viackrat .. :mad:
zuhl
31.08.08,17:04
Nerozumiem presne tvojej otázke, skús to popísať bližšie, lebo to ide normálne zaúčtovať, ale asi ťa nechápem.
Manual
31.08.08,17:54
Ahojte,
ako uctujete bankove vypisy v Omege, ked na jednom vypise je niekolko pohybov a zaroven debetnych aj kreditnych ...
ked som zadavala cez pridaj vyhodil mi zvlastnu celkovu sumu...
ked som jeden vypis skusala na viac krat, neumoznuje ten isty zaevidovat viackrat .. :mad:
Ak dáš pridaj, tak kurzor ti ostane stáť v bunke VZOR, kde si vybereš operáciu čo vlastne chceš účtovať a ostatné polia máš prázdne. A po každom kliknutí ťa vedie pekne za ruku až do konca. Nenastavovala si si v omege niečo sama ? Ak áno, tu je pravdepodobne dôsledok :mee:
Petra29
31.08.08,18:26
Ahojte,
ako uctujete bankove vypisy v Omege, ked na jednom vypise je niekolko pohybov a zaroven debetnych aj kreditnych ...
ked som zadavala cez pridaj vyhodil mi zvlastnu celkovu sumu...
ked som jeden vypis skusala na viac krat, neumoznuje ten isty zaevidovat viackrat .. :mad:
Mozno máš problém s číslovaním výpisu? Je pravda, že "ten istý" = rovnaké číslo, nezaeviduje Omega 2krát.
Musí byť odlíšený v čísle položky. Napr. B1-008-001 /bank.účet č.1 - za mesiac august - položka č.1 vo výpise/, nasleduje B1-008-002 /detto, položka č.2/ atď.