qwe
01.09.08,09:08
Dobry den chcel by som sa spytat ci mozem dostat eurofondy od statu aj na pouzity stroj s konkurencnej firmy o ktory by sme mali zaujem je to 2 rocny stroj!
misomiso
01.09.08,08:13
Samozrejme ze mozes, ale podlamojich skusenosti iba teoreticky. Nam sa zatial nepodarilo ani raz splnit podmienky, raz bolo neskoro, potom sme sidlili v bohatom regione, neskor zasa vadilo, se nevlastnime budovu, v ktorej vyrabame a tak... To, ci novy alebo pouzity nehra rolu, je tam ale 100 inych zadrhelov.
qwe
01.09.08,15:48
serus misomso dakujem za poradenie Prosimta potreboval by som sa ta spytat ze ake podmienky musim splnat aby som mal narok o ziadanie dotacie?Podnikam uz rok a velmi by sa mi hodil ten stroj a nemam tolko finanncii aby som si ho dokazal kupit Prosimta nemas daky vzor ako to ma vypadat a kde sa to da zariadit?Dakujem
misomiso
01.09.08,18:41
Bohuzial, nie som odbornik na Eurodotacie. Vlastnim vyrobnu firmu, ktorej by sa velmi zisiel novy stroj - presne ako Ty. Na dotacie su specialozovane firmy, ale musis ratat s tym, ze je to ako hrat loteriu. Zaplatiti musis vopred za projekt a potom cakas na vysledok.
Maxinka
12.09.08,06:35
Prosím Vás robil niekdo Finančnú analýzu, podrobný rozpočet, ukazovateľ hodnotenia firmy na dotáciu?Ja neviem čo poriadne chcú?