adriana126
01.09.08,11:51
Ak je daná výpoveď k 02.09.2008, má byť zamestnancovi zaplatený aj sviatok 01.09.2008? Ako je to s dátumom výpovede, berie sa tento deň ešte za pracovný alebo k uvedenému dňu už pracovník nie je naším zamestnancom? A ako je to s dovolenkou, ak pracovník bol zamestnaný od 16.06.2008 a nemal ešte odpracované 3 mesiace, má nárok na alikvótnu časť dovolenky?
veronikasad
01.09.08,09:57
Ak je daná výpoveď k 02.09.2008, má byť zamestnancovi zaplatený aj sviatok 01.09.2008? Ako je to s dátumom výpovede, berie sa tento deň ešte za pracovný alebo k uvedenému dňu už pracovník nie je naším zamestnancom? A ako je to s dovolenkou, ak pracovník bol zamestnaný od 16.06.2008 a nemal ešte odpracované 3 mesiace, má nárok na alikvótnu časť dovolenky?
Uveď bližšie, čo rozumieš pod pojmom "daná výpoveď k 2.9.08". Je to dátum skončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe ? Dátum skončenia prac.pomeru je posledný deň, kedy zamestnanec pracoval /môže sa však končiť aj dňom prac.volna/.
adriana126
01.09.08,10:40
Je to ešte počas skúšobnej doby a zamestnanec podal výpoveď, naposledy zamestnanec pracoval 28.08.2008, len zamestnávateľ mi to oznámil dnes, aby som zamestnanca odhlásila so zajtrajším dátumom
Zoltán Kovács
01.09.08,10:41
Je to ešte počas skúšobnej doby a zamestnanec podal výpoveď

Ak je to počas skúsobnej doby, tak výpoveď je irelevantná. Jedine do úvahy môže príjsť dohoda o rozviazaní prac.pomeru počas skúsobnej doby, viď §72 Zákonníka práce.

Vo všeobecnosti, uvedený dátum sa väčšinou berie ako vrátane.
Andyke
01.09.08,10:42
Má nárok na 2/12 z ročného nároku (z 20 alebo 25 dní)
Viď Zák.práce:
§ 105
Dovolenka za odpracované dni


Zamestnancovi, ktorému nevznikol nárok na dovolenku za kalendárny rok ani na jej pomernú časť, pretože nevykonával v kalendárnom roku u toho istého zamestnávateľa prácu aspoň 60 dní, patrí dovolenka za odpracované dni v dĺžke jednej dvanástiny dovolenky za kalendárny rok za každých 21 odpracovaných dní v príslušnom kalendárnom roku.
adriana126
01.09.08,10:53
ďakujem za radu.
moni99
03.09.08,03:26
2.9.2008 mi nadriadený pracovník ústne oznámil, že k tomuto dňu so mnou v rámci skúšobnej doby ukončujú spoluprácu. Zároveň ma požiadal, aby som ešte v ten istý deň odovzdala všetky pracovné pomôcky (mobil, notebook, auto) a na personálnom oddelení si vybavila výstupné formality. Odovzdanie prac. pomôcok a výstupné formality prebehli 2.9.2008, avšak bez prevzatia oznámenia o ukončení PP v skúšobnej dobe.
V zmysle § 72 ZP sa má písomné oznámenie o ukončení PP v skúšobnej dobe druhej strane doručiť spravidla 3 dni vopred.
Moja otázka znie: Ak mi zamestnávateľ žiadne písomné oznámenie nepredložil, tak môj PP trvá naďalej? Mám zamestnávateľa na jeho pochybenie upozorniť a trvať na ďalšom zamestnávaní do doby doručenia oznámenia?
Ďakujem za rady
moni99
03.09.08,06:17
Ďakujem za vtipnú odpoveď :)
Zápočet rokov, ani potvrdenie o prijme som nedostala. Externá firma mi ich pošle poštou. Celkom zbytočné sa mi písomné oznámenie predsa len nejaví. Môj názor je, že pokiaľ mi zamestnávateľ nič písomne nedal a ja som tým pádom ani nič nepodpísala, tak pracovný pomer de jure trvá naďalej. Má niekto iný názor?
PS: Iste mi dáš za pravdu, že pri hľadaní nového zamestnania je dobrý každý deň navyše.
Chobot
03.09.08,08:06
Ďakujem za vtipnú odpoveď :)
Zápočet rokov, ani potvrdenie o prijme som nedostala. Externá firma mi ich pošle poštou. Celkom zbytočné sa mi písomné oznámenie predsa len nejaví. Môj názor je, že pokiaľ mi zamestnávateľ nič písomne nedal a ja som tým pádom ani nič nepodpísala, tak pracovný pomer de jure trvá naďalej. Má niekto iný názor?
PS: Iste mi dáš za pravdu, že pri hľadaní nového zamestnania je dobrý každý deň navyše.

Je pravdou, že skončenie PP v skúšobnej dobe má byť urobené písomnou formou, ale keď to nie je doručené 3 dni vopred, tak neznamená, že je to neplatné. Tá podmienka doručenia nie je záväzná ako u výpovedi, takže ak budeš trvať na písomnom oznámení, tak ho dostaneš, ale nič si nepomôžeš, lebo ho kľudne môžu antidatovať.

Pre budúcnosť nepotrebuješ oznámenie o skončení v SD, podstatné pre teba bude ten zápočtový list a potvrdenie o príjme. To oznámenie je len pre teba, nikto iný to od teba pýtať nebude. V praxi nie je také nezvyčajné, že sa končí PP v skúšobnej dobe len na základe ústneho oznámenia, hoci to nie je úplne v súlade so ZP.

Takže záver - áno, mal by byť ten list, ak ho chceš, tak ho žiadaj, mali by ti ho vystaviť. Ale ak ho nedostaneš, neznamená to, že PP trvá.
moni99
03.09.08,09:58
Srdečná vďaka.