Jozef Mihál
01.09.08,15:06
Aké sú rozdiely medzi vymeriavacím základom zamestnanca na sociálne poistenie a na zdravotné poistenie? Aké príjmy zamestnanca sa započítavajú do VZ na sociálne poistenie a nezapočítavajú sa do VZ na zdravotné poistenie a naopak?
Jozef Mihál
01.09.08,13:17
Sociálne poistenie

Vymeriavací základ (VZ) zamestnanca na účely zákona o sociálnom poistení (http://www.porada.sk/t36761-zakon-o-socialnom-poisteni-138-vymeriavaci-zaklad-zamestnanca.html)je určený podľa § 138 zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení.

Do VZ zamestnanca sa zahŕňa:

príjem zamestnanca za vykonanú prácu, ktorý podlieha dani z príjmov fyzických osôb podľa osobitného predpisu (§ 5 zákona č.595/2003 Z.z.o dani z príjmov) a funkčný plat zamestnanca, ktorý je dočasne vyslaný na vykonávanie štátnej služby do cudziny, zamestnanca, ktorý vykonáva práce vo verejnom záujme v zahraničí a zahraničného spravodajcu Slovenského rozhlasu a Slovenskej televízie, určený v slovenskej mene pred jeho rozdelením na slovenskú menu a cudziu menu,
príjem zamestnanca, ktorý nepodlieha dani z príjmu (http://www.porada.sk/t6023-zakon-o-dani-z-prijmov-od-1-1-2008-a.html) fyzických osôb preto, že tak ustanovujú predpisy o zamedzení dvojitého zdanenia, a podiel na zisku vyplatený obchodnou spoločnosťou alebo družstvom zamestnancovi bez účasti na základnom imaní tejto spoločnosti alebo družstva,
náhrada mzdy za dovolenku na zotavenie, náhrada mzdy za sviatok, náhrada mzdy pri prekážkach v práci podľa osobitného predpisu (napríklad § 136 až 144 Zákonníka práce).Do VZ zamestnanca sa nezahŕňa:

odstupné, odchodné,
cestovné náhrady,
výnosy z kapitálových podielov (akcií) alebo obligácií,
náhrada za pracovnú pohotovosť, náhrada za služobnú pohotovosť, náhrada za pohotovosť, príplatok za pohotovosť,
príspevky zo sociálneho fondu,
príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie a účelové sporenie zamestnanca, ktoré platí zamestnávateľ za zamestnanca,
príjem zamestnanca v súvislosti s používaním motorového vozidla na služobné účely a súkromné účely,
odmeny podľa osobitných predpisov v oblasti priemyselných práv,
odmeny vyplácané pri pracovných jubileách a životných jubileách,
odmeny pri odchode do starobného dôchodku (od 1.1.2009 sa do VZ na SP majú započítavať),
plnenia poskytované zamestnávateľom zamestnancovi zo zisku po zdanení, okrem podielu na zisku vyplateného obchodnou spoločnosťou alebo družstvom zamestnancovi bez účasti na základnom imaní tejto spoločnosti alebo družstva,
plnenia poskytnuté zamestnávateľom po skončení pracovného pomeru, služobného pomeru, štátnozamestnaneckého pomeru,
náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca,
náhrady poskytované zamestnancovi podľa Zákonníka práce (okrem náhrady mzdy za dovolenku na zotavenie, náhrady mzdy za sviatok, náhrady mzdy pri prekážkach v práci podľa osobitného predpisu), a to nahrada nákladov, ktoré vzniknú zamestnancovi preto, že zamestnávateľ mu zmenil čerpanie dovolenky alebo ho odvolal z dovolenky (§ 112 ods. 1 Zákonníka práce), náhrady sťahovacích výdavkov a iných výdavkov, ktoré zamestnancovi vzniknú pri plnení pracovných povinností, náhrady za používanie vlastného náradia, vlastného zariadenia a vlastných predmetov potrebných na výkon práce (§ 145 Zákonníka práce), náhrada mzdy tehotnej zamestnankyni (§ 162 ods. 4 Zákonníka práce), náhrada mzdy pri prestávkach na dojčenie (§ 170 ods. 3 Zákonníka práce).Zdravotné poistenie

VZ zamestnanca na účely zákona o zdravotnom poistení (http://www.porada.sk/t34145-zakon-o-zdravotnom-poisteni-13-vymeriavaci-zaklad-zamestnanec.html) je určený podľa § 13 zákona č. 580/2004 Z.z. o zdravotnom poistení.

Do VZ zamestnanca sa zahŕňa:

príjem zamestnanca, ktorý podlieha dani z príjmov fyzických osôb podľa § 5 zákona č.595/2003 Z.z. o dani z príjmov,
príjem zamestnanca nepodliehajúci dani z príjmov preto, lebo tak ustanovujú osobitné predpisy o zamedzení dvojitého zdanenia a
podiel na zisku vyplatený obchodnou spoločnosťou alebo družstvom zamestnancovi bez účasti na základnom imaní tejto spoločnosti alebo družstva, ktorý nie je štatutárnym orgánom a nie je členom štatutárneho orgánu a dozorného orgánu tejto obchodnej spoločnosti alebo družstva.Do vymeriavacieho základu zamestnanca sa započítava akýkoľvek príjem, podliehajúci dani z príjmov, dosiahnutý v súvislosti s činnosťou zamestnanca (s výnimkami taxatívne vymenovanými v § 13 ods. 4 zákona). Do vymeriavacieho základu zamestnanca sa preto započítava (od 1.septembra 2005) napríklad aj:

príspevok zamestnávateľa zamestnancovi na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie a pod.
cestovné náhrady vyplácané "nadlimit" uvedený v zákone o cestovných náhradách (podliehajúce zdaneniu),
nepeňažné príjmy a zvýhodnenia, zvyšujúce základ dane zamestnanca – napr. zvýhodnenie pri nákupe tovaru a služieb z produkcie zamestnávateľa.Vymeriavací základ zamestnanca, ktorý vykonáva štátnu službu v sídle služobného úradu v zahraničí, zamestnanca, ktorý vykonáva verejnú prácu v zahraničí, a zahraničného spravodajcu Slovenského rozhlasu a Slovenskej televízie je funkčný plat v slovenskej mene pred jeho rozdelením na slovenskú menu a cudziu menu; vrátane príjmu nepodliehajúceho dani z príjmov preto, lebo tak ustanovujú osobitné predpisy o zamedzení dvojitého zdanenia.

Do VZ zamestnanca sa nezahŕňa:

odstupné,
odchodné,
náhrada za pracovnú pohotovosť,
príspevky zo sociálneho fondu,
príjem zamestnanca v súvislosti s používaním motorového vozidla na služobné účely a súkromné účely,
odmeny podľa osobitných predpisov v oblasti priemyselných práv,
odmeny vyplácané pri pracovných jubileách a životných jubileách,
odmeny pri prvom skončení pracovného pomeru (služobného pomeru) pri odchode do starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku, invalidného dôchodku, výsluhového dôchodku,
plnenia poskytnuté zamestnávateľom po skončení pracovného pomeru, služobného pomeru alebo štátnozamestnaneckého pomeru,
preplatok z ročného zúčtovania poistného.Rozdiely

Z definície VZ na oba účely vyplývajú ďalej uvedené rozdiely.

Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, životné poistenie a účelové sporenie zamestnanca, ktoré platí zamestnávateľ za zamestnanca

do VZ na SP sa nezapočítavajú,
do VZ na ZP sa započítavajú.Cestovné náhrady

do VZ na SP sa nezapočítavajú,
do VZ na ZP sa nezapočítava len tá suma náhrady, ktorá je v limite podľa zákona o cestovných náhradách. Suma nadlimit" (podliehajúca zdaneniu), sa do VZ na ZP započítava.Odmeny pri odchode do dôchodku

do VZ na SP sa nezapočítavajú len odmeny pri odchode do starobného dôchodku (od 1.1.2009 sa do VZ na SP majú započítavať),
do VZ na ZP sa nezapočítavajú odmeny pri prvom skončení pracovného pomeru (služobného pomeru) pri odchode do starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku, invalidného dôchodku alebo do výsluhového dôchodku.
Ildikó2
02.09.08,19:12
Neviem či sa ozývam na správnom mieste, ale mňa by zaujímalo či existuje ohraničenie výšky príspevkov z-teľa na DDS, nad ktoré sa už príspevky zahŕňajú do VZ na SP ? Ďakujem za odpoveď.:)
Jozef Mihál
02.09.08,20:37
Príspevok zamestnávateľa zamestnancovi na doplnkové dôchodkové sporenie sa do VZ na SP nezahŕňa, nech by bol v akejkoľvek výške.
Ildikó2
03.09.08,10:33
Ďakujem pekne za odpoveď pán Mihál.
Prajem príjemný deň.
Iveta Matlovičová
06.09.08,11:18
Zamestnancovi bol priznany dochodok ( dodatocne ). Bolo mu vratene poistne na inv. poistenie a zamest.
otazka je, ci toto vratene poistne má/nema byt VZ pre zdravotne poistenie ? V § 13 ods. 4 je spomenuty len prepaltok z RZZP. Dakujem
misolga
20.08.09,06:08
Ak je zamestnancovi vyplácaný príspevok na stravovanie vo výške 1,98 Eur/deň, ktorý podlieha zdaneniu, započítava sa takýto príjem do VZ na ZP a SP?Ďakujem..
Jozef Mihál
20.08.09,11:20
Príspevok na stravovanie (vyplácaný v peniazoch) sa započítava do zdaniteľného príjmu zamestnanca zo závislej činnosti a preto sa započítava aj do VZ na zdravotné poistenie.

Nie je to príjem za vykonanú prácu, preto sa nezapočítava do VZ na sociálne poistenie.
misolga
21.08.09,05:19
Vďaka za odpoveď, prajem príjemný deň..
svetlanabys
21.06.10,07:45
Pán Mihál gratulujem Vám k úspechu, želám veľa zdravia a hlavne pevné nervy. Asi nebudete mat cas mi odpovedat, ale verim ze sa niekto na porade najde kto by ma usmernil. Zamestnanec v decembri 2009 oznamil, ze je invalidny s mierou poruchy 50 % a ziadal o vratenie poistneho zo zdravotnej poistovne od septembra 2008. Urobili sme aditivne vykazy a poziadali sme ZP o vratenie vzniknuteho preplatku. Preplatok sa musi zdnanit ale neviem ci sa zahrna aj do VZ na zdravotne poistenie a do VZ na socialne poistenie. Dostala som 4 rozne odpovede zo ZP a ziadnu zo SP (nevedeli)
Iveta Matlovičová
21.06.10,09:26
Pán Mihál gratulujem Vám k úspechu, želám veľa zdravia a hlavne pevné nervy. Asi nebudete mat cas mi odpovedat, ale verim ze sa niekto na porade najde kto by ma usmernil. Zamestnanec v decembri 2009 oznamil, ze je invalidny s mierou poruchy 50 % a ziadal o vratenie poistneho zo zdravotnej poistovne od septembra 2008. Urobili sme aditivne vykazy a poziadali sme ZP o vratenie vzniknuteho preplatku. Preplatok sa musi zdnanit ale neviem ci sa zahrna aj do VZ na zdravotne poistenie a do VZ na socialne poistenie. Dostala som 4 rozne odpovede zo ZP a ziadnu zo SP (nevedeli)

keby sme sa mali riadiť striktne zákonom, tak by sa z takto vráteného poistného malo platiť poistné na zdravotné poistenie a neplatiť poistné na sociálne poistenie (výnimka v § 13 ods. 4 ZZP je len "preplatok z ročného zúčtovania poistného"), ale keďže sa blížia zmeny ...... uvidíme ako bude vyzerať DEFINICIA vymeriavacieho základu
svetlanabys
21.06.10,09:40
Dakujem velmi pekne za radu. Kedze to zamesnankyni musim vyplatit v junovej vyplate, musim sa striktne opierat o sucasny zakon. V zákone o ZP je definovany len preplatok z RZZP. Peco sa teda neplati odvod aj na socialne poistenie, to v zakone o SP je definovane?
Jozef Mihál
21.06.10,11:44
Pán Mihál gratulujem Vám k úspechu, želám veľa zdravia a hlavne pevné nervy. Asi nebudete mat cas mi odpovedat, ale verim ze sa niekto na porade najde kto by ma usmernil. Zamestnanec v decembri 2009 oznamil, ze je invalidny s mierou poruchy 50 % a ziadal o vratenie poistneho zo zdravotnej poistovne od septembra 2008. Urobili sme aditivne vykazy a poziadali sme ZP o vratenie vzniknuteho preplatku. Preplatok sa musi zdnanit ale neviem ci sa zahrna aj do VZ na zdravotne poistenie a do VZ na socialne poistenie. Dostala som 4 rozne odpovede zo ZP a ziadnu zo SP (nevedeli)
Moje odporucanie:

Zdanit samozrejme treba.

Do VZ na SP urcite nie (nejde o príjem za vykonanú prácu).

Do VZ na ZP takisto nie - s odvolaním sa na to, že nejde o príjem zamestnanca plynúci mu zo zamestnaneckého vzťahu ale o vrátené poistné zo SP, ktoré zamestnávateľ síce vypláva, ale je len "poštový doručovateľ".
svetlanabys
21.06.10,12:04
Moje odporucanie:

Zdanit samozrejme treba.

Do VZ na SP urcite nie (nejde o príjem za vykonanú prácu).

Do VZ na ZP takisto nie - s odvolaním sa na to, že nejde o príjem zamestnanca plynúci mu zo zamestnaneckého vzťahu ale o vrátené poistné zo SP, ktoré zamestnávateľ síce vypláva, ale je len "poštový doručovateľ".
Dakujem velmi pekne pan Mihal ani som nepredpokladala, ze mi odpoviete. Ide mi o vratene poistne zo ZP.
Bol to len preklep?
Riesim prave aj vratene poistne zo SP (spatne priznany dochodok), ktore tiez nemam zadat ako VZ pre ZP?