krtko223
01.09.08,16:41
Ahoj, som zacinajuci zivnostnik, chcem sa opytat na postup uctovanie v ju ked nakupujem material na vyrobu darcekovych predmetov...napisem priklad aby sa to dobre pochopilo...

Na jeden vyrobok potrebujem napr.: karton rozmerov 30x30cm, latku rozmerovov 35 x 35cm, 4 ks kancelarskeho papiera a napriklad 10 cm drotu.

Karton sa napriklad kupi v rozmeroch 130 x 130 cm, latka v rozmeroch 100x70 cm, kancelarsky zakupim cely balik a z drotu kupim 1 kg. Ako toto vsetko zauctovat aby bolo jasne ze mam z tohoto jeden vyrobok na ktory tieto veci v takomto mnozstve potrebujem a co z ostatnym co napriklad nespotrebujem a podobne. Dufam ze ma niekto pochopil. Dakujem za odpovede:)
Alena Šimová
30.09.08,15:05
vzhľadom k tomu, že ide o jednoduché účtovníctvo, celá suma ide naraz do výdavkov, ako nákup materiálu. Ďalšia vec je evidencia skladu, kde sa nakúpený materiál príjme na sklad. Do výdaja zo skladu ide v momente, keď sa spotrebuje.
Marína
30.09.08,19:08
Prečítaj si tú tému http://www.porada.sk/t39592-kalkulacny-vzorec-vyroba.html Nájdeš v nej aj zjednodušenú tabuľku pre evidenciu zásob na sklade.
IKA K
28.10.08,01:00
Pri učtovaní reštaurácie- na fa i blokoch z ERP je tovar i materiál
započítaný spolu jednou sumou. V ALFE nie je možné rozčleniť fakturov. sumu alebo hotovosť pri úhrade nákupu na dve položky/materiál, tovar/. Je chybou keď je celý nákup učtovaný ako tovar, i suroviny na prípravu jedál, nápojov /káva, čaj/, alebo je potrebné rozčleniť každú položku z faktúry/bločku/ na tovar a materiál ? Prosím o názor poraďákov učtujúcich stravovacie a reštauračné zariadenia, ako učtujete vy.
Alena Šimová
28.10.08,06:44
Pri učtovaní reštaurácie- na fa i blokoch z ERP je tovar i materiál
započítaný spolu jednou sumou. V ALFE nie je možné rozčleniť fakturov. sumu alebo hotovosť pri úhrade nákupu na dve položky/materiál, tovar/. Je chybou keď je celý nákup učtovaný ako tovar, i suroviny na prípravu jedál, nápojov /káva, čaj/, alebo je potrebné rozčleniť každú položku z faktúry/bločku/ na tovar a materiál ? Prosím o názor poraďákov učtujúcich stravovacie a reštauračné zariadenia, ako učtujete vy.
Podľa mňa by sa to malo účtovať samostatne, ak pri platbe faktúry viem, čo je tovar a čo materiál. Alfu poznám, účtujem v nej. Pri úhrade by som to rozčlenila na úhradu za materiál a na úhradu za tovar.