hindukush2
01.09.08,18:34
Cawte :)
no mam dalsi problem:P...kupil som si novy Pc a potreboval som nainslalovat router..tak som si to spravil...a nejak so to spravil aby mi siel do obydvoch PC net..cez KABLE....ale zrazu prisiel otec a ze si chce ten stary PC zobrat do spalne:P a tak mi povedal ze mam 3 dni aby som zistil ako sa to nastavuje ....bezdrotove pripojenie:(
a neviem ako to mam spravit:( poradte prosim...mozno to je jednoduche a ja som sprosty...inak mi zobere net a bude ho mat len on :D
tii rodicia su ale sebeckiii:D
Fero11
02.09.08,03:30
Ide o to, aky mas router, najdes si cez google manual a nastavis to. Je to par kliknuti
Achy
02.09.08,04:10
Trosku je v tom nejasno. Nainstaloval si soft. router a zdielas internet skrz nejake PC, alebo si si kupil WIFI router? Popripade chces kupit?

Aby si pripojil PC na WIFI router, potrebujes wifi adapter. Ja osobne mam jedno z PC pripojene cez usb wifi adapter. Stoji to okolo 500 Sk
Martin Mocko
02.09.08,04:15
Cawte :)
no mam dalsi problem:P...kupil som si novy Pc a potreboval som nainslalovat router..tak som si to spravil...a nejak so to spravil aby mi siel do obydvoch PC net..cez KABLE....ale zrazu prisiel otec a ze si chce ten stary PC zobrat do spalne:P a tak mi povedal ze mam 3 dni aby som zistil ako sa to nastavuje ....bezdrotove pripojenie:(
a neviem ako to mam spravit:( poradte prosim...mozno to je jednoduche a ja som sprosty...inak mi zobere net a bude ho mat len on :D
tii rodicia su ale sebeckiii:D

Napíš názor routeru. Máš v PC wifi karty? Alebo aspon ten spomínaný USB wifi adaptér? (aj keď to nie je najlepšie riešenie) Router treba aj zaheslovať a nastaviť WEP-kódovanie prenášaných údajov. Pretože inak sa ti bude pripájať na net cez tvoj router nejaký (nemusí byť ani veľmi šikovný) sused...
Fero11
02.09.08,05:13
Napíš názor routeru. Máš v PC wifi karty? Alebo aspon ten spomínaný USB wifi adaptér? (aj keď to nie je najlepšie riešenie) Router treba aj zaheslovať a nastaviť WEP-kódovanie prenášaných údajov. Pretože inak sa ti bude pripájať na net cez tvoj router nejaký (nemusí byť ani veľmi šikovný) sused...myslim si, ze nemusi byt vobec sikovny, aby sa pripojil na nezabezpecenu siet
hindukush2
02.09.08,10:51
heh :D vsak ja musim kupit tie karty:D s antenkamy:D hned mi bolo divne cez co by PC primal ten signal :D oki dik
Fero11
02.09.08,11:51
No to je dost dolezite :D Ale ja som zastancom kablov (moja kabelaz cca 350 m )
erzet
02.09.08,12:07
Cawte :)
no mam dalsi problem:P...kupil som si novy Pc a potreboval som nainslalovat router..tak som si to spravil...a nejak so to spravil aby mi siel do obydvoch PC net..cez KABLE....ale zrazu prisiel otec a ze si chce ten stary PC zobrat do spalne:P a tak mi povedal ze mam 3 dni aby som zistil ako sa to nastavuje ....bezdrotove pripojenie:(
a neviem ako to mam spravit:( poradte prosim...mozno to je jednoduche a ja som sprosty...inak mi zobere net a bude ho mat len on :D
tii rodicia su ale sebeckiii:D
Chúďatko. Tvrdé slová si na seba použil, aj otec na Teba. Každý je odborník v inom.
Martin Mocko
02.09.08,12:21
heh :D vsak ja musim kupit tie karty:D s antenkamy:D hned mi bolo divne cez co by PC primal ten signal :D oki dik


Cez poradu ťa toto ťažko naučíme. Čítať určite vieš..ja som sa všetko o wifi naučil na webe. Je kopec stránok o zapojení routerov i kryptovaní údajov.
Začni možno tu
http://www.airlive.sk/
a googluj..googluj...