tuči
01.09.08,23:25
Zdravím!!!!!!
Mám 19 rokov skončil som szš v odbore masér a chcel by som si založiť živnosť ale na viac druhov podnikania.Chcel by som pracovať ako súkromný masér a neviem či je potrebná prax v odbore a ktorú mám zo školy počas štúdia/kúpele, nemocnice, rehabilitačné centrá..../
Je tu ešte jedna ale tá je asi nereálna kamarátkin otec si otviril podnik"krčmu" lenže umrel a krčma je posadnutá prachom. Tá krčma je napísaná nanu lenže ona nemá o nu záujem mohol by som si aj ja úplný lajk s plánom nejako prenajať tú krčmu po nejakej dohode s nou? aké talčivá potvrdenia my treba ak ona má všetko od nej. Zatial dakujem a dúfam že dostanem nejakú odpoved , ktorá ma poteší.:confused:
hanelie
02.09.08,06:58
tu: http://www.akopodnikat.sk/index.php?option=com_content&task=category§ionid=3&id=19&Itemid=34

pohostinská činnosť je remeselná živnosť - vyžaduje si splnenie rôznych podmienok - nájdeš v príspevku


mohol by som si aj ja úplný lajk s plánom nejako prenajať tú krčmu po nejakej dohode s nou?

uzatvorenie nájomnej zmluvy
tuči
02.09.08,07:59
dakujem! a ešte prosím vás by som sa chcel spýtať s tým súkromným podnikaním ako masér praxou absolvovanou počas štúdia
hanelie
02.09.08,08:12